Krvácení z nosu po korona testu

Anonymní
5.12.20 09:28

krvácení z nosu po korona testu

Ahoj,
v uterý jsme byla na testu, do nosu, tentokrát dost nepříjemný, až mě pálilo oko, ale jinak dobrý, druhý den sjem dost smrkala krev a od čtvrtka mi teče krev z nosu, nejdříve trochu, včera večer a dnes ráno hodně, 20 min než se to zastavilo, bolí mě v nose až k oku, jakoby nad oko, čím to muže být, poškrábali mě? v pondělí mám jít znova a po tomto se mi nechce, ale do práce musim..je to dost nepříjemný..nevite čím to je? nikdy mi krev z nosu netekla, snad jako dítěti a jestli jo, možná tak 2×.,.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1817
5.12.20 11:49

Krev může téct, pokud nebyl test proveden opatrně.
Dcera si stěžovala týden na poškrábání v krku, že kterého ji brali stery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
5.12.20 12:02

Jezisi, to ani nepiste.. Ja tam mam jit v utery kvuli plan. sekci (FN Motol) a uz ted mam z toho steru hruzu :,(. Ja nechci :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
5.12.20 13:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
v uterý jsme byla na testu, do nosu, tentokrát dost nepříjemný, až mě pálilo oko, ale jinak dobrý, druhý den sjem dost smrkala krev a od čtvrtka mi teče krev z nosu, nejdříve trochu, včera večer a dnes ráno hodně, 20 min než se to zastavilo, bolí mě v nose až k oku, jakoby nad oko, čím to muže být, poškrábali mě? v pondělí mám jít znova a po tomto se mi nechce, ale do práce musim..je to dost nepříjemný..nevite čím to je? nikdy mi krev z nosu netekla, snad jako dítěti a jestli jo, možná tak 2×.,.

Pokud takhle hodně tekla krev, jela bych na ORL pohotovost. Případně tam aspoň zavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5935
5.12.20 14:16

Muj kolega mel to same, po jednom blbe udelanem testu mu jeste mesic obcas tekla krev z nosu a dalsi mesic citil to misto po steru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3037
5.12.20 14:29

Já nic, vše Ok, ale známe se občas ještě krev spusti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7357
5.12.20 14:58
@kyticka86 píše:
Jezisi, to ani nepiste.. Ja tam mam jit v utery kvuli plan. sekci (FN Motol) a uz ted mam z toho steru hruzu :,(. Ja nechci :oops:

Neboj, to dáš. :kytka: Já už byla čtyřikrát a v pondělí jdu zase. Není to nic příjemnýho, štípe to, vždycky mi z toho vyhrknou slzy, ale nebolí to a dá se to přežít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
5.12.20 15:00
@PetraJ píše:
Neboj, to dáš. :kytka: Já už byla čtyřikrát a v pondělí jdu zase. Není to nic příjemnýho, štípe to, vždycky mi z toho vyhrknou slzy, ale nebolí to a dá se to přežít.

Dekuju za uklidneni :srdce:. Ty brdo 4×? 8o. To jsi hrdinka a smekam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7357
5.12.20 15:21
@kyticka86 píše:
Dekuju za uklidneni :srdce:. Ty brdo 4×? 8o. To jsi hrdinka a smekam.

Nemáš proč smekat. Dělám v soc. službách, takže ty testy máme povinný každých pět dní. Sama bych tam dobrovolně nešla, ale nedá se nic dělat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
5.12.20 23:00

Snažila bych se co nejméně dráždit nos a dutiny (nesnažit se smrkat moc silou) a pokud by po týdnu nedošlo k zlepšení tak ORL. Každopádně tam poradí taktéž klid od smrkání, protože to pravděpodobně bude neopatrným odběrem nebo citlivější sliznicí. Já byla zatím na dvou odběrech, kdy první byl dělán lékařkou a měla takový ten „hrotnatý“ uchošťour ze silikonu?, každopadně mi první den také trochu tekla krev, pak se to zlepšilo. Druhý odběr byl normálně vatovou tyčinkou a v pohodě.

A jestli je nutný opětovný test, poprosila bych, aby to brali jen ze zdravé dírky… Jinak můžou porušit skoro zahojené ísto a pojedete nanovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.20 12:01

No chodim na test co tyden, takze neni mic cas se to poradne zhojit :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie