Krvácení z nosu v noci při smrkání a stékání do krku

106
7.5.14 21:05

Krvácení z nosu v noci při smrkání a stékání do krku

Už před nějakou dobou jsem tady založila téma zadní rýmy a stékání do krku, ted se mi objevila ale další věc - když v noci nebo ráno smrkám, mám na kapesníku krev, někdy více, někdy méně a také po ránu „vychrchlám“ hleny, které jsou trochu zbarvené krví. Předpokládám, že mi v noci stéká rýma i s tou trochou krve do krku, protože to stékání cítím stále, i když je to lepší, jak v zimě… Přes den se mi to vůbec neobjevuje - nesmrkám krev, ani ji „nevychrchlávám“, hleny jsou čisté, stává se mi to jen při a těsně po spánku. Máte někdo také takovou zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Sanlitun
7.5.14 21:17

Asi mate doma suchy vzduch a ty mas vyschlou sliznici. Zkus sterimar do nosu a zvlhcovac vzduchu.

• Citovat
  • Nahlásit
24670
7.5.14 21:18

@Evellynn já to mám teď v těhotenství. Nevím jestli mi to teda stéká do krku, ale ráno kapesník od krve, během dne ok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
7.5.14 21:23

No, já těhotná nejsem…ale vím, že mám tenké žilní stěny, nemůžu ani darovat krev…může to být tím? trochu mě znervozňuje ten mírně krvavý hlen, z krku, i když je to vlastně logicky vysvětlitelné, když cítím pořád to stékání do krku…Ale proč je přes den klid a stává se to jen, když jdu spát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
7.5.14 21:26

Dceři na opakované silné krvácení z nosu doporučili Ascorutin - posílí žilní stěnu. Zkus ho, ale dávkuj podle porady s lékárníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4543
7.5.14 21:35

Chtěla jsem taky poradit Ascorutin :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
7.5.14 21:42

Beru Diorex, ale zajímalo by mě, proč je přes den klid, ale objeví se to, jakmile jdu spát… :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2360
7.5.14 21:49

Možná to trochu teče i přes den ale v noci se hlen hromadí a je to vidět? :nevim:
zkus se zeptat na ORL. Doktor ti řekne víc než my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
7.5.14 21:55

No, mi se k doktorovi moc nechce…byla jsem u obvodní v pondělí, ale nepřikládala tomu význam, řekla mi, ať si koupím Diorex nebo Ascorutin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
P.
2248
20.2.17 10:20

@Evellynn ahoj, mam to samy.. Stekani hlenu.. Zasmrkam jen párkrát, ale mam popraskané zilky v nose, trochu krve, nekaslu, ale furt mam tendenci hlen vytahovat.. Hlavne po ranu..a ted jsem tam 2×mela tecky krve.. Byla jsem na plicnim, rtg ok… Ustalo ti to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
4.5.17 05:59

Obnovuji diskuzi ) mám to samé… :( už si fakt nevím rady jsem 23+6 tt a celé těhotenství mě trápí zahlenění neskutečným nepříjemný v nose, stékající do krku :( hnus. ráno i krev ve slinách. z toho mám strach ale žádnej doktor to neřeší :( prej je to od toho, že mi praskají žilky v nose a tak to tam steče a pak to po ránu i vykašlu :( poslední dobou mám zahleněný krk až neskutečně, takže se vypravím opět k ORL… už mě to doslova drtí a ubíjí. jak to neřeší. :,( :( :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:01

Obnovuji diskuzi
@P. @Evellynn @PetraMerry jak jste holky na tom teď? Prislo se na něco?
Já už třetí den pocit ucpaného a suchého nosu, rýmu, kašel nemám. Včera a dnes jsem ráno vysmrkala trochu krve a jelikož mám i reflux a poranu občas i vychrchlam hleny z krku, udělala jsem to i dnes, troška krve bylo i tam. Jinak přes den ok. Šla jsem k obvodními, ten mě poslal na orl. Tam mi jen koukali do nosu, že mám jen rozšířené cévky, jinak ok, osetrili mi to a mám brát ascorutin. Byli krajně nepříjemni, že nestíhají a já se jim tam nacpala, ale mě poslal můj lékař. Nejsem z toho moudra. Je to normální nebo se mám někde nechat dosetrit? Nemůže to být obráceně, že krev jde z krku do nosu? Nebo je to normální? Že občas praskne nějaká žilka v nose a stece to do krku? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6194
23.11.20 16:14

Tak vzdycky, kdyz praskne zilka v nose a netece to ven, tak to tece do krku :roll: a jinak pokud vam netece krev proudem, tak uz bych to neresil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 16:23

@Cenarius já vím, dekuju, řeším to jen z toho důvodu, aby to nemělo jiný skrytý důvod třeba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat