Krvácení z nosu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 23.07.03 17:47

zkopírováno z došlých příspěvků:

Ahoj,

ráda bych se zeptala (těhulek,maminek i ostatních) jestli je „normalni“ časté krvácení z nosu během těhotenství. Nikdy mi krev z nosu netekla, až teď .Děkuji za odpověď a Všem přeji hodně zdravíčka a pohody.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  23.07.03 22:56

Mě krvácení z nosu v těhotenství taky zaskočilo. Na nic takového jsem nikdy nebyla zvyklá. Hned jsem volala svému doktorovi a ten mi řekl, že se nemám znepokojovat a že si mám koupit Ascorutin. Jedla jsem ho a občas mi ještě trochu tekla. Jiný lékař mi ale řekl, že Ascorutin užívat nemám, že krvácení z nosu těhotenství nijak nevadí a že se tedy zbytečně nám přecpávat. Také před porodem mi tekla celou noc a v doktor na vizitě, kterému jsem to říkala, to nebral nijak vážně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama