Krvácení z pochvy po sexu

Anonymní
20.1.20 18:54

Krvácení z pochvy po sexu

Dobrý den, měli jsme dnes s přítelem styk a po styku mi začala téct krev z pochvy. Nikdy se mi nic podobného nestalo, jen mi po styku vždy otéká pochva z vnějšku. Nevíte někdo co s tím? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3095
20.1.20 18:57

Taky jsem to mela, a mela jsem zanet v deloze. Gynekolog mi nasadil antibiotika a za chvilku to bylo zase OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
20.1.20 18:58

Zalezi kolik je to krve, jestli je toho na vlozku, jela bych se nechat vysetrit, jestli jen spinite, tak pockat…mohlo dojit treba k nejakemu drobnemu poraneni nebo nekdy krvaci prekrveny cipek, kdyz je podrazdeny (vetsinou pri poloze zezadu nebo pokud mate na zadech kolena az u hlavy) ;) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 19:01

Mě to dělalo kvůli čípku.. i při kontrole na gyndě z něj krvácím :nevim: doktor mi řekl že je to normální, když nekrvácíš nějak hodně jako při ms.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 19:12

@Rebísek
Beru antikoncepci asi 2 roky a bylo to světlé krvácení asi cca na slim vložku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.20 19:14

@Safrik
No mně se krev objevila poprvé dnes, jinak už půl roku mívám po styku oteklou pochvu. Řešila jsem to s doktory, ale stále nic nepomáhá. Napadlo mě vysadit antikoncepci..

• Citovat
  • Nahlásit
268
20.1.20 19:29
@Anonymní píše:
@Rebísek
Beru antikoncepci asi 2 roky a bylo to světlé krvácení asi cca na slim vložku

Ja myslim, ze to asi bude z cipku, jestli vas nic neboli…Zitra mozna jeste trosku hnede zaspinite a bude to v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat