Krvácení z pochvy po stolici (8tt)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 06:47
Krvácení z pochvy po stolici (8tt)

Ahoj holky,
Omlouvám se za takové choulostive tema, ale uz par dni se mi stává, ze se po každém tlaceni na stolici objeví na papíře růžový výtok.
Vcera jsem se v praci nechala dost vystresovat, cely den me bolelo břicho a dnes rano byla na papíře jasná krev.
Podotýkám, ze vim, kde mam konecnik a kde pochvu a určitě to neni hemeroid.
Nechci se tim nechat vyplasit, takže jsem si naordinovala vodu s citronem a čekám, jestli se to bude nebo nebude opakovat.
Mate některá obdobné zkušenosti s rozhodne šťastným pokračováním?:)

Reklama

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3017 příspěvků 24.04.18 06:54

Já mám zkušenost s nešťastným pokračováním :? Ještě navíc na Štědrý den. Už jsi měla na utz :srdce:? Myslím si, že ale dobrý konec to klidně může v tvém případě mít :palec: Zašla bych na gyndu :think:

Anonymní  24.04.18 07:04

@mau-mau
To me mrzi. Přeju hodne štěstícka do budoucna :).

Tohle jsem zapomnela zmínit, no:D. Na prvním ultrazvuku jsem byla minuly patek, kdy jsem byla 7+1. Srdicko bylo krasne videt, bříško na pohmat absolutně nebolestivé, vše jsem si chvalila:).

Jeste kdyby někoho tady napadla třeba nějaká homeopatika či bylinky?:) nerada bych se zacpavala, třeba i zbytečně, chemií.

mau-mau
Závislačka 3017 příspěvků 24.04.18 07:10

A do toho pátku jsi nekrvácela? Snad to bude v pořádku :hug: Já se k :srdce: nedopracovala. Za přání děkuji, snad to vyjde. :kytka: Homeopatika na zastavení krvácení v těhotenství, to se mi moc nezdá. Víš jak to je ;) Já proti homeo zásadně nejsem, naopak mi někdy (nebo dětem) pomohla, ale na tuhle situaci nevím nevím.. :nevim: K doktorovi se ti nechce? :think:

Anonymní  24.04.18 07:16

@mau-mau
Do toho pátku se čas od času objevilo neco do ruzova, tak jsem si rikala, ze asi moc tlacim (pardooon:D ale tohle me fakt napadalo).

Muj gynekolog je 300 km ode mě a moje zkušenost s pohotovosti je nic moc. Asi dva roky zpatky jsem po týdnech bolení a v konecne fázi takové křeči, ze jsem nemohla vstat z drepu, vyrazila na Bulovku a připadala jsem si tam jako hrozny simulant mezi všemi maminkami, ktere tam v slzách čekaly na výsledky. Mimo to se mnou tak bylo i jednáno, tak jsem to otočila a sla si proste jenom lehnout :mrgreen:. Pokud se to ale objeví třeba jeste vecer/zitra rano, tak to asi pokoušet nebudu a vyrazim :roll:

Peruz
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 24.04.18 07:19

Já tohle měla vždy cca týden před menstruaci, ale v době kdy jsem otěhotněla už se to nestalo.

Anonymní  24.04.18 07:22

@Peruz

Pravda je, ze ja taky. Na druhou stranu těhotná sice jsem, ale menstruaci bych vlastně touhle dobou normálně mela. Nekde někdo povídal, ze se takhle tělo muže zbavovat toho, co by normálně vzaly ven jahody. Tak třeba je to „úklid“ :D :)

Peruz
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 24.04.18 07:38
@Anonymní píše:
@PeruzPravda je, ze ja taky. Na druhou stranu těhotná sice jsem, ale menstruaci bych vlastně touhle dobou normálně mela. Nekde někdo povídal, ze se takhle tělo muže zbavovat toho, co by normálně vzaly ven jahody. Tak třeba je to „úklid“ :D :)

Já si myslím že to může být tak jako vždy. Ale zkusila bych si aspoň zavolat na svou gyndu, za to nic nedáš a nikam nemusíš.

Anonymní  24.04.18 07:40

@Peruz pravda, zavolam tam :) Dekuju :)

Anonymní  24.04.18 08:18

Mam podobny problem. Muze to byt z toho jak je to vsechno prekrvene, nebo i zatlacenim praskne zilka. Dostala jsem Ascorutin a v lékárně si koupila sirup na zacpu, je to i na zmekčeni stolice, takže vlastně nemusis tlacit. :kytka:

Anonymní  24.04.18 08:49

Takže taky si myslis, ze je lepsi navštívit doktora, aby mi neco napsal?:) bolelo te taky v podbrisku?

Anonymní  24.04.18 08:55

Ja tak nějak spinim a trosku sem tam zakrvacim od začátku tehu, u zatlaceni to pak vždycky bylo nejhorší, od začátku tehu trpim zacpou, takze dojit si na zachod byl pro me horor. Ten sirup mi s timhle problém opravdu pomohl. Ascorutin jsem dostala od dr, je na zpevnění cev, sirup jsem si pak v lékárně koupila sama.

kytkalenka
Kecalka 438 příspěvků 24.04.18 09:43

Měla jsem to v první i teď v druhém těhotenství, jenom tedy později spíš přelom 1 a 2 trimestru. Pokud je to vždycky jednorázově po akci tak bych byla v klidu, mě doktorka říkala vždycky že je to tím překrvením.

Adina_13
Stálice 54 příspěvků 24.04.18 16:08

Od cca 8TT do 12TT jsem vždy lehce špinila po stolici, ale hlavně v období okolo běžné menstruace. Doktorka mě uklidňovala, že je to úplně běžné a nemám se tím stresovat. Nikdy jsem ale neměla čerstvou krev, opravdu pouze narůžovělý výtok. Pro svůj klid jsem brala v tomto období Ascorutin, po tom 12TT to samo přešlo a vše OK. Držím pěsti, ať je vše v pořádku! :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama