Krvavé slzy nevinných

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Závislačka 3212 příspěvků 22.06.19 23:05
Krvavé slzy nevinných

Před 20lety skončilo bombardování Srbska. Během 78 dnů a nocí „humanitárního“ bombardování ( citace dle Havla ) 3 000 raketami plošného doletu a bombami s uranem v celkové váze 30 000 tun bylo zničeno: 89 průmyslových závodů, 48 nemocnic a zdravotnických zařízení, 82 mostů, 70 škol, 18 mateřských školek, 9 univerzitních budov, 4 studentské ubytovny, 35 kostelů, 29 klášterů, 40 000 obytných domů a vojsky zabito přibližně 3 000lidí, vážně zraněno 10 000lidí. Tato barbarská agrese nesmí být nikdy zapomenuta! Obzvlážť líto je mi dětských obětí tohoto bestiálního aktu naprostých agresivních primitivů ( viď Madeleine Albrightová, která za svůj život můžeš děkovat Srbům, kteří ti pomáhali při útěku před německými nacisty z Prahy do USA)… :(

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9365 příspěvků 22.06.19 23:16

Už je to tu zaseee! Už je to tu zaseee! :dance: :dance: Jdu si otevřít lahvinku vína… bude veseloooo :mrgreen:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 22.06.19 23:19

Obávám se, že Madeleine Albrightová sem nechodí…

Božislava
Závislačka 3212 příspěvků 22.06.19 23:20
@Janli píše:
Už je to tu zaseee! Už je to tu zaseee! :dance: :dance: Jdu si otevřít lahvinku vína… bude veseloooo :mrgreen:

Nemáš ani kousek soudnosti.

Gituš
Závislačka 2725 příspěvků 22.06.19 23:20

@Janli Při představě tropických veder, co mají následovat… se začínám děsit toho, co se tu ještě objeví :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 22.06.19 23:23
@Božislava píše:
Před 20lety skončilo bombardování Srbska. Během 78 dnů a nocí „humanitárního“ bombardování ( citace dle Havla ) 3 000 raketami plošného doletu a bombami s uranem v celkové váze 30 000 tun bylo zničeno: 89 průmyslových závodů, 48 nemocnic a zdravotnických zařízení, 82 mostů, 70 škol, 18 mateřských školek, 9 univerzitních budov, 4 studentské ubytovny, 35 kostelů, 29 klášterů, 40 000 obytných domů a vojsky zabito přibližně 3 000lidí, vážně zraněno 10 000lidí. Tato barbarská agrese nesmí být nikdy zapomenuta! Obzvlážť líto je mi dětských obětí tohoto bestiálního aktu naprostých agresivních primitivů ( viď Madeleine Albrightová, která za svůj život můžeš děkovat Srbům, kteří ti pomáhali při útěku před německými nacisty z Prahy do USA)… :(

mně je nejvíc líto Bosny… ta na válku doplatila nejvíc, s tou si všichni vytřeli akorát… a doteď je na tom nejhůř…
Jo a jakej nick tady má Madeleine? ;)

Božislava
Závislačka 3212 příspěvků 22.06.19 23:26

Dne 22. 6 1941 nacistické Německo napadlo Sovětský svaz. Tato velká tragédie se přípomíná v Rusku jako Den paměti a smutku. Navrhuji, aby tento den byl i u nás přípomínán! Například jako Den genocidu Slovanů. Rusové, Poláci, Bělorusové, Ukrajinci, Srbové, Češi a spousta jiných slovanských národů, kteří se stali obětí německých katanů si tuto přípomínku zaslouží.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18579 příspěvků 22.06.19 23:27

Ovcackovi na Twitter pod ty jeho bláboly začali lidi dávat fotky zvířat, recepty na bábovky a tipy na výlet. Můžeme zkusit podobné trolení tady :pankac:

Psylocke
Kecalka 102 příspěvků 22.06.19 23:28

A kolik z vás chytraku nekdy bylo v Srbsku nebo Bosne? Ja tam byla a muzu rict, akorát ze kazda valka je na hovno. Jsou ve vývoji tak 20 let pozadu a to hlavne kvůli valce. Je nechutny, ze si z tohoho tematu někdo dokaze delat srandu.

Janli
Echt Kelišová 9365 příspěvků 22.06.19 23:29
@Božislava píše:
Nemáš ani kousek soudnosti.

Božinko, zlatíčko, sluníčko moje noční! Já, na rozdíl od tebe, tam byla. Já to znám jaksi ze všech stran. O tomhle konfliktu víš kulový, zase jsi jen zkopčila cosi z internetu. Ale jsi mimo jak lachtan na Sahaře… tak si udělej tu službu, nedělej ze sebe pitomce :mavam:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 22.06.19 23:31
@Psylocke píše:
A kolik z vás chytraku nekdy bylo v Srbsku nebo Bosne? Ja tam byla a muzu rict, akorát ze kazda valka je na hovno. Jsou ve vývoji tak 20 let pozadu a to hlavne kvůli valce. Je nechutny, ze si z tohoho tematu někdo dokaze delat srandu.

naprosto souhlasím… až tam si teprve člověk uvědomí, jaká hrůza to musela být… buďme rádi, že si to většina z nás ani neumíme představit…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 28802 příspěvků 22.06.19 23:33
@Janli píše:
Božinko, zlatíčko, sluníčko moje noční! Já, na rozdíl od tebe, tam byla. Já to znám jaksi ze všech stran. O tomhle konfliktu víš kulový, zase jsi jen zkopčila cosi z internetu. Ale jsi mimo jak lachtan na Sahaře… tak si udělej tu službu, nedělej ze sebe pitomce :mavam:

takže máš pocit, že to vlastně nebylo nic, co by stálo za zmínku nebo připomenutí? Ze které strany se z té hrůzy stane bezvýznamná událost?

aiwwa
Nadpozemská drbna 27107 příspěvků 22.06.19 23:34

@Mango_Lassi

Třešňová bublanina: 2 hrnky polohr. mouky, půl hrnku cukr, prášek do pečiva, tři vejce, půl. hrnku mléka, pět lžic oleje. Vše zamícháme, vylijeme na vymazaný plech, posypeme vypeckovanými třešněmi a posypeme drobenkou (máslo + cukr + krupice). :pankac: :pankac: :pankac:

Příspěvek upraven 22.06.19 v 23:38

aiwwa
Nadpozemská drbna 27107 příspěvků 22.06.19 23:36
@Regina Hero píše:
takže máš pocit, že to vlastně nebylo nic, co by stálo za zmínku nebo připomenutí? Ze které strany se z té hrůzy stane bezvýznamná událost?

Jako za. zmínku to určitě stojí, jenže v podání Božislavy je to vždycky poněkud fanatické.

MP Krista
Kecalka 399 příspěvků 22.06.19 23:37

Šla by ta bublanina s malinami?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama