Krvavý vytok po clotrymazolu + snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 09:57
Krvavý vytok po clotrymazolu + snažení

Ahoj holky,

Nevím jestli máte taky zkušenosti ale ptám se.. Snažíme se s přítele o mimi, mám zpoždění 5den nicméně mě začali zlobit kvasinky tak jsem. Si koupila jako vždy clotrymazol…pre­devcirem večer jsem zavedla jednu tabletu na tycince byla kapička hnědé krve… Včera sem měla ruzuvy výtok, a dnes jsem. Krvavě z rána zašpinila. Ale není to začínající ms… Prostě špinění, dost mě to vyděsilo určitě pojedu k doktorovi ale strašně se bojím co to je nikdy se mi to nestalo, nehledě na to jestli se zadarilo tak jsem použitím tablety třeba něco pokazila… :(… Bolesti nemám nic takového jen cítím takové tlaky v břiše když dlouho chodím nebo stojím… Pobolivani zad… Předem. Děkuji holky za odpovědi…

Reakce:
karkarka
Závislačka 3048 příspěvků 25.12.18 10:50

Tak si udelej tehot.test.kdyz uz mas zpozdeni.

ugluk
Hvězda diskuse 44139 příspěvků 25.12.18 11:01

S tím clotrimazolem je to celkem běžné, je to tam dole dost podrážděné. A zvlášť, když čekáš MS. Při zpoždění bych normálně udělala test. Ranému těhotenství by to ublížit nemělo, ale osobně moc nechápu, pokud z toho máš takovou panickou hrůzu, žes ten test neudělala už před zavedením. V těhotenství jsou lepší tetraboritanové globule, jako neškodnější, ale zas ne vždy zaberou. Doktor tam toho zas tak moc nevykouká, k tomu bych zajela až tak 2-3 týdny po pozitivním testu a nebo s negativním, pokud by tak dlouho nedorazila MS. Nikoiv se špiněním před MS a po Clotrimazolu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >