Krvavý vytok po clotrymazolu + snažení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 09:57
Krvavý vytok po clotrymazolu + snažení

Ahoj holky,

Nevím jestli máte taky zkušenosti ale ptám se.. Snažíme se s přítele o mimi, mám zpoždění 5den nicméně mě začali zlobit kvasinky tak jsem. Si koupila jako vždy clotrymazol…predevcirem večer jsem zavedla jednu tabletu na tycince byla kapička hnědé krve… Včera sem měla ruzuvy výtok, a dnes jsem. Krvavě z rána zašpinila. Ale není to začínající ms… Prostě špinění, dost mě to vyděsilo určitě pojedu k doktorovi ale strašně se bojím co to je nikdy se mi to nestalo, nehledě na to jestli se zadarilo tak jsem použitím tablety třeba něco pokazila… :(… Bolesti nemám nic takového jen cítím takové tlaky v břiše když dlouho chodím nebo stojím… Pobolivani zad… Předem. Děkuji holky za odpovědi…

Reakce:
karkarka
Závislačka 4168 příspěvků 25.12.18 10:50

Tak si udelej tehot.test.kdyz uz mas zpozdeni.

ugluk
Hvězda diskuse 47369 příspěvků 25.12.18 11:01

S tím clotrimazolem je to celkem běžné, je to tam dole dost podrážděné. A zvlášť, když čekáš MS. Při zpoždění bych normálně udělala test. Ranému těhotenství by to ublížit nemělo, ale osobně moc nechápu, pokud z toho máš takovou panickou hrůzu, žes ten test neudělala už před zavedením. V těhotenství jsou lepší tetraboritanové globule, jako neškodnější, ale zas ne vždy zaberou. Doktor tam toho zas tak moc nevykouká, k tomu bych zajela až tak 2-3 týdny po pozitivním testu a nebo s negativním, pokud by tak dlouho nedorazila MS. Nikoiv se špiněním před MS a po Clotrimazolu.

Váš příspěvek
Reklama