Krev ve stolici u 7týdenního miminka

451
9.4.16 20:06

Krve ve stolici u 7 týdenního miminka

Ahojky holky zkoušela jsem najít podobný problém ale nenašla tak zakládám nový dotaz - malý měl včera 7 týdnů a před chvilkou měl ve stolici krev sice ne moc ale na vyděšení to stačilo. Byla taková světlá jakoby čerstvá. Bohužel nekojím a už cca 3 týdny jsme na nutrilonu AR protože malý ublinkával a pijeme fenyklový čajíček slazený na doporučení mudr glukopurem, požíváme pouze kojeneckou vodu. Kakání má takové kašovyté ani tuhé ani řídké. Teplotku nemá a jediné co užívá tak je vigantol kapičky. Uvažuji jestli mám plašit a letět na pohotovost nebo jestli mám vydržet do další stolice.No snad jsem vypsala vše potřebné děkuji za reakce a rady :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18864
9.4.16 20:09

Já osobně bych plašila a vzala plenu sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
9.4.16 20:33
@ita83 píše:
Ahojky holky zkoušela jsem najít podobný problém ale nenašla tak zakládám nový dotaz - malý měl včera 7 týdnů a před chvilkou měl ve stolici krev sice ne moc ale na vyděšení to stačilo. Byla taková světlá jakoby čerstvá. Bohužel nekojím a už cca 3 týdny jsme na nutrilonu AR protože malý ublinkával a pijeme fenyklový čajíček slazený na doporučení mudr glukopurem, požíváme pouze kojeneckou vodu. Kakání má takové kašovyté ani tuhé ani řídké. Teplotku nemá a jediné co užívá tak je vigantol kapičky. Uvažuji jestli mám plašit a letět na pohotovost nebo jestli mám vydržet do další stolice.No snad jsem vypsala vše potřebné děkuji za reakce a rady :(

plenu do igeliťáku a šup k Dr.. to není normální..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
9.4.16 21:08

Mno to stejné měl malý, ublinkával, krev ve stolici a byla to u něj ABKM. Pro jistotu k dr a přešla bych na nutrilon AC. V podstatě po první flašce přestal ublinkávat a stolice se do týdne taky upravila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
9.4.16 21:09

Tak jsem to nevydržela a volala na pohotovost - mám vydržet do další stolice a pokud by tam krev byla opět nebo kdyby začal být neklidný nebo nějak naopak víc spavý nebo prostě jakákoliv jiná změna v chování nebo kdyby se mi nějak nelíbil tak hned přijít. Hlavně mu mám pořádně prohlídnou zadeček jestli nemá někde prasklinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
9.4.16 21:10

Taky jsme to měli. Byla to alergie na mléčnou bílkovinu. Ale někam bych s tím taky radši zajela!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
9.4.16 21:11

@Bobsh mi ublinkávali po všem tak právě proto jsme na AR a ten nám sedí ani zácpu nemá no uvidíme ale já rozhodně dneska spát nebudu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
9.4.16 21:15

@ita83 jen tohle jsou příznaky abkm. To mléko ar je hustší, proto se po něm neblinká, to malý taky přestal po hustším mléku, já zahušťovala nutritonem, ale pak se oběvila krev a na pohotovosti mi dr řekla tohle a je fakt, že přešlo všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
9.4.16 21:15

A jsou to takové jakoby nitky krve?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
9.4.16 21:36

@Bobsh uvidíme no čekám na další stolici jak doporučila doktorka tak snad to bude v pohodě
@prdelka17 byla to krev světlá to hovínko bylo jakoby obalené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
11.4.16 18:22

Tak jak jste dopadli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
11.4.16 19:25

@prdelka17 Ahojkyy tak jsme byli včera na pohotovosti tam mu udělali ultrazvuk a nic nenašli což je dobře ale prý má asi alergii na mlíčko tak jsme byli dneska u mudr ta nám napsala mlíčko pro alergiky no dala jsem mu jen jedno krmení protože to všechno vyzvracel šlo mu to chudáčkovy i nosem tak ho krmím zase tím „naším“ mlíčkem a zítra zase k mudr pro rady co dál jsem s toho zoufalá nevím co s ním mám dělat :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
12.4.16 09:07

Chápu tě, naše začátky s alergii nebyli nic moc. Já ale kojila a chtěla jsem kojit dál, takže jsem já musela držet nemléčnou dietu. Úplná změna jídelníčku :roll:. Ale trvalo to asi 4 měsíce a vše je v pořádku. Jsme bez alergie :dance:.
Tak hlavně aby si to vaše miminko zvyklo na nové mléko! Jak to vypadá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama