KRYTOLAND a jejich eshop - podvod?

Anonymní
26.6.20 12:37

KRYTOLAND a jejich eshop www.krytoland.cz == SCAM A PODVOD ?? ==

Objednala jsem si s manželem krásná pouzdra na mobilní telefon, bylo to v květnu 2020, do dnešního dne žádná komunikace, peníze v čudu. Máte někdo prosím zkušenost s tímto eshopem www.krytoland.cz ? Díky. Objevili jsme taky nějaké podvedené lidi: https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Jak postupovat dál? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7
26.6.20 12:54

Zdravím, bohužel také nemám dobrou zkušenost… s mamkou jsme si objednávaly kryt na mobil, jí přišel přesně po měsíci, je teda krásný, vypadá dobre a je s nim spokojená… já čekám už dva měsíce, prý mám čekat, stal asi 100 Kč, zrovna měli 50% slevy, ale snad se ho jednou dockam :D.
Objednávají z Asie, upřímně i z alixpressu přijde zboží rychleji… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5509
26.6.20 12:59

..

Příspěvek upraven 26.06.20 v 13:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4279
26.6.20 13:03

A bolo to skladom? Oni to objednavaju z Ciny, ale az po Vasej objednavke. Vsimla som si to az po precitani recenzii. Bolo to na zaciatku krize, tak som im psala ze nemam za tychto podminek zajem o objednani zbozi z Ciny. Pak ma este 2 nesiace urgovali aby som zaplatila. Tak som znovu trvala na odstupeni od smlouvy. Takze nezbyva nez cakat. Z ciny to trva cca 2 mesiace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2885
26.6.20 13:28

Z Číny za méně než půlku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
26.6.20 13:53

Objednávají z Číny.. nic nemají skladem, jen když jim něco někdo asi vrátí… Kup přímo např na Aliexpresu apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
26.6.20 14:26

Ja jsem objednavala dvakrat, myslim, ze i nekdo z rodiny… me prisly celkem rychle, u nich to trvalo dyl, ale vsechno ok… jednou se mi tedy stalo, ze obal nebyl skladem, tak jsem si mela vybrat jiny a rozdil v cene mi vratili na ucet… klidne bych objednala znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
18.7.20 10:01

Takže pro info, kryt přišel po mesici a sluchátka po třech, kryt vypadá pěkně, ale sluchátka teda moc nehrajou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4549
18.7.20 10:49

Komunikace příšerná, přišla pouze část zboží, další část nedorazila a vůbec nekomunikovali, po několika urgencích emailem, telefonem se nakonec zadařilo a peníze po půl roce vratili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama