Kšilt na kočárek - jaký pořídit? Maté zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 17:35
Kšilt na kočárek - jaký? Zkušenosti?

Hezký den, máte někdo zkušenosti se zakoupeným kšiltem na kočárek? Sháním nějaký, který by byl delší a zabránil, aby do kočárku mrholilo, padal sníh či svítilo sluníčko - chtěla bych ho na hlubokou korbičku a po té bych ho přendala na sportovní sedačku. Děkuji za zkušenosti, doporučení či rady. Nebo zda máte někdo návod, jak si jej ušít doma? Co se dává do kšiltu jako zpevnění - drátek :think:? Děkuji moc Lenka :hug:

Reakce:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 02.11.18 18:35

@Lenka kh mám sluneční clonu Sunshine Kids a jsem spokojená. Používala jsem jí na hlubokou korbu, sporťák i golfky a super ;) Měla jsem jí tedy proti slunci, ale lehké mrholení taky zvládla. Sníh vyzkoušený nemám.

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 18:40

A jaká je délka clony v nejširší části - jak hodně cloní? Díky

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 02.11.18 18:45

@Lenka kh to nevím, mám jí už schovanou. Stínila dobře, má UV 50+. Ale s jinou srovnání nemám. Je to tahle: https://data.emimino.cz/…/4122481.jpg?2

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 18:48

Jo, to je tahle obrovská! A je ta látka z kočárkoviny nebo ne? Nepromokavá..

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 18:51

Tahle vypadá, že je z elastické látky? Chodím hodně s kočárkem ven - i v dešti, sněhu atp.. tak sháním kšilt, který by i vydržel nějaké sněžení a lehké mrholení či slabý lehký deštík. Mám jak u hluboké tak u sport. korbičky hrozně mělké stříšky a kšilt tam je prostě nutný - i proti sluníčku či větru… :nevim:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 02.11.18 18:54

@Lenka kh Je to taková…jak to říct…spíš hustá síťovina. Profoukne to v létě, takže pod tím není dusno, ale zároveň stíní. Na sníh a mrholení používám pláštěnku (v tu dobu stejně slunce nesvítí). Ta neprofoukne a nepromokne.

Lenka kh
Nováček 6 příspěvků 02.11.18 18:58

Jo, tak to vím, jaká to je látka - já taky používám pláštěnku, ale ta clona zachrání také dost když se někde jen přejede nebo než se nasadí pláštěnka. Moc děkuji za informace! Na léto bych si ji mohla pořídit - to určitě! :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >