Kšíry do hluboké korby nebo cestovní postýlka

2578
9.6.21 09:50

Kšíry do hluboké korby nebo cestovní postýlka

Ahoj holky,
Náš malý je krásný spáč v kočárku. Bohužel se mu v 6 měsících povedlo vyskočit z hluboké korby 8o
Máme vloženou tašku v kočárku. Řeším teď jak dál se spánkem v kočárku. Jsou kšíry opravdu bezpečné? Nebude mi za ně viset přes kočár?
Nebo lepší cestovní postýlka a po usnutí přesunout do ní ve vložné tašce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5379
9.6.21 10:23

A nechcete ho dát už do sporťáku? Jestli máte do uplného lehu tak by to už šlo. Já tak dávala dceru v půl roce. A tam ho už zapneš kšíry od kočárku sportovního. Teď v létě mu tam bude fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
9.6.21 11:03

Dávala jsem kšíry do hluboké korby, až cca do roka. Máme opravdu prostorný, veliký kočár, pěkně houpavý. Myslím, že tam dítěti bylo mnohem lépe než ve sporťáku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
9.6.21 11:29

Mela jsem deti v hluboke korbe temer do roka, takze ksiry byly samozrejmosti. Nikdy nevypadly ani se s nima kocar neprevratil. A to zkousely ruzne vylomeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
9.6.21 11:31

@Lojzísek jsou ty kšíry opravdu bezpečné? Já pořád vidím jak se s nimi pověsí z kočárku a spadne na něj ještě kočár :oops:

Našla jsem právě takovou postýlku, která mi přijde jako dobrá alternativa na předání s vloženou taškou. Jen není zrovna levná
https://www.mall.cz/…uxe-stribrna?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
9.6.21 11:33
@Lamicka2016 píše:
@Lojzísek jsou ty kšíry opravdu bezpečné? Já pořád vidím jak se s nimi pověsí z kočárku a spadne na něj ještě kočár :oops:Našla jsem právě takovou postýlku, která mi přijde jako dobrá alternativa na předání s vloženou taškou. Jen není zrovna levná
https://www.mall.cz/…uxe-stribrna?…

Máme na dně korby 2 kovová očka na připnutí kšírů.. Absolutně ne, dítě z nich nemůže viset z kočáru ven, to je vyloučené. Samozřejmě musíte nastavit délku, aby to bylo „akorát“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2578
9.6.21 11:52

@Lojzísek aha tak to my ani v té vložné tašce na ksiry nic nemáme. Já často dělám něco v domě a prcek spí venku na zahradě tak asi raději opravdu vezmu tu postýlku a šup do ní s vloženou taškou.
Každopádně moc děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5379
9.6.21 11:59
@Lamicka2016 píše:
@Lojzísek aha tak to my ani v té vložné tašce na ksiry nic nemáme. Já často dělám něco v domě a prcek spí venku na zahradě tak asi raději opravdu vezmu tu postýlku a šup do ní s vloženou taškou.
Každopádně moc děkuji :kytka:

Ty oka by měli být na kočáru, na vložné tašce určitě nee. Já bych zvážila ten sporták, když máte vložnou tašku…znamená to že to pokládate do sportáku, ne? Nemáte vůbec korbičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19756
9.6.21 12:29

Já bych se taky bála, že bude viset na kšírách, co máš za kočár?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
9.6.21 13:08

Určitě musí být kšíry upevněné ke kočárku, ne k tašce. To by pak skutečně mohlo být nebezpečné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat