Kšíry do hluboké korby, poradíte jaké?

20
2.8.15 20:46

Kšíry do hluboké korby, poradíte jaké?

Ahoj,
poradila by mi některá maminka, jaké mám koupit kšíry do kočárku pro malou? Je jí 7 měsíců ale ještě nesedí, tak jí vozím stále v hluboké korbičce, je tam spokojená, když jsme venku déle tak se jí tam i dobře spinká:-)
Ale už se i trochu začíná stavět, mám samozřejmě strach aby nevypadla.
Poradíte někdo jaké jsou fajn?
Díky moc za případné odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.8.15 20:49

Tak ja bych rekla, ze jsou vsechny temer stejny…my meli babyono a to ze malej je od mala fakt cislo, tak to vydrzeli uplne v pohode. A byli i dost levný;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13045
2.8.15 20:50

Kup si něco na tento způsob: http://beruskakocarky.mimishop.cz/…siry-popruhy
ony jsou v podstatě všechny na jeden způsob. ještě bych se koukla, jestli nějaké nemají spony na zapínání z boku, aby to dítě při ležení netlačilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28838
2.8.15 20:54

Mám podobné, jak v odkazu a potom i koženou klasiku, ty jsem naposledy sehnala před 9 lety, teď jsem už nikdy neviděla. Taky budu používat dlouho, malá má půl roku a v hluboké korbě je spokojená, má rozhled. Starší děti jsem měla v hluboké korbě přibližně do roku, spokojenost na obou stranách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6376
2.8.15 20:59

@Tempest ahoj mám úplně nové nepoužité, pokud bys měla zájem můžeme se domluvit na ceně ( jsou bílé)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
2.8.15 21:38

Děkuji moc za tip:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
2.8.15 21:41
@nozu píše:
Kup si něco na tento způsob: http://beruskakocarky.mimishop.cz/…siry-popruhy
ony jsou v podstatě všechny na jeden způsob. ještě bych se koukla, jestli nějaké nemají spony na zapínání z boku, aby to dítě při ležení netlačilo.

díky moc, ty vypadají dobře:-) o něčem takovém právě uvažuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
2.8.15 21:46
@veronika6913 píše:
Tak ja bych rekla, ze jsou vsechny temer stejny…my meli babyono a to ze malej je od mala fakt cislo, tak to vydrzeli uplne v pohode. A byli i dost levný;-)

hned na ně mrknu, díky za tip, vůbec nevím jaké, je jich spousta druhů člověk je z toho zmatenej..mimochodem, máte nádherného syna :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13045
2.8.15 22:42
@Tempest píše:
hned na ně mrknu, díky za tip, vůbec nevím jaké, je jich spousta druhů člověk je z toho zmatenej..mimochodem, máte nádherného syna :)

hele, ale ony jsou v podstatě všechny stejné :-) tam není moc co vymyslet jinak.
jinak je to super věc. Já jeden čas vozila děti v hluboké korbě klečící a pořád mi vyskakovali ven. díky kšírám bezúspěšně :-) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 06:18
@Tempest píše:
hned na ně mrknu, díky za tip, vůbec nevím jaké, je jich spousta druhů člověk je z toho zmatenej..mimochodem, máte nádherného syna :)

Jee, dekuji :-) Tak snad dobre vyberete a vydrzeji vam… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.15 06:20

@Tempest jinak presne ty babyono modre, na ktere dala odkaz nozu, jsme meli ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama