Která banka mi dá hypotéku po zkušební době?

322
28.4.20 10:43

Která banka mi dá hypotéku po zkušební době?

Ahoj,

Prosím Vás, chci koupit byt a zajímalo by mě, zda znáte nějakou banku, která by mi půjčila(DALA HYPOTÉKU) po zkušební době se smlouvou na dobu určitou? Bez toho, aniž by mi někdo ručil.
Prostě by se jednalo o hypotéku psanou čistě jen na mou zodpovědnost.

Děkuji

Příspěvek upraven 28.04.20 v 10:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78287
28.4.20 10:46

@purplee Tak s dostatečným příjmem a zástavou a smlouvou na dobu neurčitou ti hypotéku po zkušební době dá každá banka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19803
28.4.20 10:56

Pokud máš našetřeno dostatek hotovosti do základu, nemáš dluhy a máš adekvátní plat, tak si myslím, že to problém nebude. Spíš se sama zamysli, zda by to pro tebe nebylo likvidační, kdyby ti po uplynutí doby určité neprodloužili smlouvu a třeba pár měsíců bys hledala práci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10041
28.4.20 10:57
@purplee píše:
Ahoj,

Prosím Vás, chci koupit byt a zajímalo by mě, zda znáte nějakou banku, která by mi půjčila(DALA HYPOTÉKU) po zkušební době se smlouvou na dobu určitou? Bez toho, aniž by mi někdo ručil.
Prostě by se jednalo o hypotéku psanou čistě jen na mou zodpovědnost.

Děkuji

Příspěvek upraven 28.04.20 v 10:53

Zalezi na prijmech, na odhadni a kupni cene nemovitosti a jestli jste uz zadluzena…ale v dnesni dobe to asi nebude jednoduche…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22466
28.4.20 11:02

Po zkušebce a se smlouvou na dobu určitou, málo která. Najdi si schopnýho finančního poradce, protože bude nutný jít cíleně žádat do banky, která to zkousne. Pokud budeš sama chodit od jedné banky k druhé, tak to zabiješ úplně. Záleží samozřejmě na spoustě dalších věcí. Na tvé bonitě, na hotovosti, kterou máš. Na tom, jak dlouho jsi kontinuálně pracovala a jestli jsi nebyla na pracáku. Největší problém je ta smlouva na dobu určitou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9775
28.4.20 11:07

@purplee určitě dá, stačí jak píše @j.a.n.i1 . Mít smlouvu na dobu neurčitou, dostatečný příjem, mít dostatečnou částku našetřenou a mít co zastavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78287
28.4.20 11:13

@Cenarius Tak pokud je co zajímavého zastavit, tak ani nemusí mít našetřeno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
28.4.20 11:13

Na dobu určitou těžko, jedině že bys měla dostatečný příjem a úspory v hodnotě dvaceti procent, jinak hypotéku nedostanes tak jako tak, jestli nemáš dostatečně nasporino…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
28.4.20 11:48

Tak jsem obvolala 10 bank.
20% mám… :)
Z toho mi 4 řekly, že není problém. Ostatní chtěly dobu neurčitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10041
28.4.20 11:56
@purplee píše:
Tak jsem obvolala 10 bank.
20% mám… :)
Z toho mi 4 řekly, že není problém. Ostatní chtěly dobu neurčitou.

Na tohle bych se vykaslala…nechte tu praci na financnim poradci…usetrite si praci, cas a nervy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
29.4.20 22:08
@Babs18 píše:
Na tohle bych se vykaslala…nechte tu praci na financnim poradci…usetrite si praci, cas a nervy…

Vyhozené peníze, zakladatelka je finančně gramotna, mluvit a telefonovat umí, tak proc za beznou vec nekomu platit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10041
30.4.20 07:20
@Hanka1 píše:
Vyhozené peníze, zakladatelka je finančně gramotna, mluvit a telefonovat umí, tak proc za beznou vec nekomu platit :roll:

Finančním poradců se neplatí…provizi mají od banky, u které hypotéku nakonec zřídíš…ale odpadnou zbytečné starosti, papírování atd…ušetří se spousta času a nervů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22466
30.4.20 11:42
@Hanka1 píše:
Vyhozené peníze, zakladatelka je finančně gramotna, mluvit a telefonovat umí, tak proc za beznou vec nekomu platit :roll:

Finanční poradenství je neplacená služba, navíc pokud se vyskytne jakýkoliv problém, finanční pradce ho dokáže vyřešit mnohem dříve a lépe. A kolik se může vyskytnout vyfikundací, to je na román. Zuby si taky nespravuješ sama, tak proč to dělat s financema, když jsou odborníci, co mají letitou praxi. A ta smlouva na dobu určitou je problém. Ona sice banka po telefonu řekne, že je to v pohodě, ale pak si riskař vymyslí, že chce větší zálohu, dalšího spolužadatele nebo obětovat pannu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
30.4.20 20:34

@Janli profesinalni deformace sneb 30 let ve financich, proto bych zadnemu nymandovi neplatila ani fň :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
30.4.20 21:13
@Hanka1 píše:
@Janli profesinalni deformace sneb 30 let ve financich, proto bych zadnemu nymandovi neplatila ani fň :mrgreen: :P

Ale vzdyt ti pise, ze za to neplatis. Ja teda k poradcum taky nemam extra vztah, ale hlavne proto, ze jsem se driv ve financich pohyboval a vetsinu si dokazu spocitat a vyridit sam.

Nicmene kdyz jsem kupoval 1.byt, tak hypo mi vyrizoval poradce-hypotekar a vim, ze bych si to sam nezaridil, rozhodne ne tak rychle a dobre jako on(a nemyslim jen urok). Takze u hypo zvlast, kdyz s tim nema vubec zkusenost nemuze slapnout vedle, navic je to sluzba ZDARMA. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat