Která Beko sušička stojí za to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klenott
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 09.08.19 16:47
Ktera Beko susicka stoji za to?

Holky, mate nektera Beko susicku? Jste spokojene? Jestli ano, napiste mi prosim presny typ susicky. Zajimaji me realne recenze od realnych zen, proto se ptam tady :mrgreen: Nerada bych, aby mi mackala pradlo, nebo aby zustavalo vlhke..

Reakce:
jkra
Nadpozemská drbna 29225 příspěvků 09.08.19 16:55

Mame v rodine dve. Typ ted nehledam, samocistici. Dobry, spokojenost.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 09.08.19 18:17

Mám takovou za 11 tisíc, sama SE asi nečistí. Než na sušičce za mě záleží na oblečení. Košile a trika s límečkem do práce budeš muset žehlit, pliny jsou jakoby nařaseny. Ale když jsme třeba měli pocuranou postel nebo dítěti špinavou deku, tak do tři hodin máš čisté voňavé… Používam jen program mix a už vím, že ponožky potřebují ještě 10 minut. A bacha obecně u všeho má rozměry, realita třeba u aeg byla 15 cm navíc! Beko jsou nejmenší.

Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 09.08.19 18:32

Já mám doma DE8635CSRX0 a jsem spokojená. Používám víceméně jeden program a to bavlna do skříně a když to vytáhnu hned po usušení, tak není třeba žehlit. A na košile taky přímo jejich program a to zůstanou trochu vlhké, tak je pověsím a ok.

Váš příspěvek
Reklama