Která Beko sušička stojí za to?

973
9.8.19 16:47

Ktera Beko susicka stoji za to?

Holky, mate nektera Beko susicku? Jste spokojene? Jestli ano, napiste mi prosim presny typ susicky. Zajimaji me realne recenze od realnych zen, proto se ptam tady :mrgreen: Nerada bych, aby mi mackala pradlo, nebo aby zustavalo vlhke..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35915
9.8.19 16:55

Mame v rodine dve. Typ ted nehledam, samocistici. Dobry, spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14952
9.8.19 18:17

Mám takovou za 11 tisíc, sama SE asi nečistí. Než na sušičce za mě záleží na oblečení. Košile a trika s límečkem do práce budeš muset žehlit, pliny jsou jakoby nařaseny. Ale když jsme třeba měli pocuranou postel nebo dítěti špinavou deku, tak do tři hodin máš čisté voňavé… Používam jen program mix a už vím, že ponožky potřebují ještě 10 minut. A bacha obecně u všeho má rozměry, realita třeba u aeg byla 15 cm navíc! Beko jsou nejmenší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1723
9.8.19 18:32

Já mám doma DE8635CSRX0 a jsem spokojená. Používám víceméně jeden program a to bavlna do skříně a když to vytáhnu hned po usušení, tak není třeba žehlit. A na košile taky přímo jejich program a to zůstanou trochu vlhké, tak je pověsím a ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9870
12.9.19 11:01

Obnovují diskusi…jakou Beko sušičku byste doporučili? Kondenzační s tepelným čerpadlem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
12.9.19 11:58

My teď nově máme DH 8544 CSFRX, má pětiletou záruku a je boží. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
7.12.19 09:53

@Pamplemouse je něco co byste susicce vytkla? Taky po ni pokukuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
9.12.19 08:11

@Lency855 absolutne nic. Velky buben, rychla, ticha… proste skvela. Driv jsem mela prackuse susickou v jednom od hotpointu a to se neda srovnat. Bavlneny trika to srazelo, ted muzu dat do susicky vsechno a nebojim se. Podle zbytkove vlhkosti si zkracuje cas, takze kdyz dam min veci, program Bavlna extra suche, tak casto misto 3,5h to mam suche za 1,5h… ja navic plne latkuju, takze u nas ta susicka jede prakticky denne. Stoji nam zatim v obyvaku (budeme se stehovat) a kdyz ji zapnu na noc a zavru dvere tak ji ve vedlejsi mistnosti prakticky neslysim (polud v ni neni neco se zipama, kovovyma patentkama, no proste neco co cinka o buben)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama