Reklama

Která celebrita 60+ umí stárnout s grácií?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 22.11.17 12:50
Která celebrita 60+ umí stárnout s grácií?

Viděla jsem v nějakém pořadu Yvettu Simonovou, příští rok jí bude už 90! Vypadá krásně na svoje léta, jde z ní příjemná energie a stále ještě vystupuje. Fakt kočka, tahle paní.
Také se mi líbí Eliška Balzerová, Simona Stašová, Maruška Rottrová, svým způsobem i Hanka Zagorová a paní Maciuchová. Žijí vcelku poklidně, bez skandálů a jsou to pořád kočky.

Takže otázka je jasná: Která česká ženská celebrita vám přijde i po šedesátce přirozeně krásná, noblesní, nepotřebujíc být neustále na předních stranách novin a dobře se obléká(přiměře­ně věku)?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32083 příspěvků 22.11.17 12:54

Kromě tebou zmíněných se mi ještě líbí Libišku Šafránková

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 22.11.17 12:55

Jana Švandová

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 22.11.17 12:56

@Romilda
No, tak na tu Hanku Zagorovou musím tedy reagovat:
 https://www.expres.cz/…lebrity.aspx?…

Před Simonovou opravdu klobouk dolů!

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33679 příspěvků 22.11.17 12:57

@Romilda Sona Červená hrála s Marvanem v Posledním Mohykánovi jednu z jeho dcer a v Pupendu tu paní z Vídně..velmi elegantní dáma ;)

Levandulina
Kelišová 5385 příspěvků 8 inzerátů 22.11.17 12:57

Jana Štěpánková Je jí 83 a vůbec bych jí to nehádala :-)

Uživatel je onlinelamicina
Ukecaná baba ;) 1874 příspěvků 22.11.17 12:58

Saskie Burešová, ale ta nestárne :lol:. Moje velká favoritka byla Věra Špinarová, ta síla v hlase. No a Marie Rottrová to je šťabajzna :srdce:.

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 22.11.17 13:03

@Denisa76 Tak já bych se Hanky zastala. Její vystouplé lícní kosti jsou pro ni typické, co se týká rtů, možná tam nějaký botox proběhl, ale třeba na rozdíl od Evy Pilarové s horním rtem ještě pohne. Spíš mi přijde blbá ta fotka jako taková. A nebo ji mám ráda, tak to tak nevidím, jak ty ;)

hehehe
Extra třída :D 11546 příspěvků 22.11.17 13:05
@Romilda píše:
@Denisa76 Tak já bych se Hanky zastala. Její vystouplé lícní kosti jsou pro ni typické, co se týká rtů, možná tam nějaký botox proběhl, ale třeba na rozdíl od Evy Pilarové s horním rtem ještě pohne. Spíš mi přijde blbá ta fotka jako taková. A nebo ji mám ráda, tak to tak nevidím, jak ty ;)

To bylo asi na mě, že. :)
Já Hanku miluju!!! Ale prostě, vypadá strašně… Ty kosti měla, to ano, ale toto nemá už s přirozeností co dělat.

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 22.11.17 13:19

Z těch, co tu ještě nebyly zmíněné tak Veronika Freimanová

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33679 příspěvků 22.11.17 13:21

@hehehe Zagorku mám ráda její písničky jsou ze života a ten hlas to je prostě srdcovka.Se vzhledem to už taková hitparáda není mám pocit, že už je tam toho moc ;)

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 22.11.17 13:22

Jo a paní architektka Eva Jiřičná nebo i Helena Třeštíková a Olga Sommerová

Celina
Závislačka 3059 příspěvků 22.11.17 13:25

Z našich známých mě fascinuje Jana Švandová, neskutečná šťabajzna, Marcela Augustová, co vypadá pořád stejně od dob Pionýrské vlaštovky, Simona Stašová, která dnes vypadá snad líp, než když jí bylo třicet, Veronika Freimanová, a ze zahraničních samozřejmě Sandra Bullock a Sharon Stone.
Zplastikovaná strašidla o generaci mladší s umělýma prsama a kačeří hubou jim nesahají po kotníky.

freeport
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 22.11.17 13:28
@Celina píše:
Z našich známých mě fascinuje Jana Švandová, neskutečná šťabajzna, Marcela Augustová, co vypadá pořád stejně od dob Pionýrské vlaštovky, Simona Stašová, která dnes vypadá snad líp, než když jí bylo třicet, Veronika Freimanová, a ze zahraničních samozřejmě Sandra Bullock a Sharon Stone.
Zplastikovaná strašidla o generaci mladší s umělýma prsama a kačeří hubou jim nesahají po kotníky.
:potlesk: jako bych to psala ja :)

Konnny
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 22.11.17 13:29

@Celina Sharon Stone údajně nemá žádnou plastiku a vypadá skvěle. Dobře vypadá taky třeba Zlata Adamovská, má sice udělaná víčka, ale to se snad ani nepočítá..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >