Která kniha od Sparkse?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 22:36
Která kniha od Sparkse?

Dobrý večer. Zaujaly mě příběhy knih které napsal Nicholas Sparks ale nevím kterou si mám přečíst první. Poradíte, třeba která se vám nejvíce líbila nebo čím by jste začala? Díky předem za odpověď! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 22:47
@Horselove píše:
Dobrý večer. Zaujaly mě příběhy knih které napsal Nicholas Sparks ale nevím kterou si mám přečíst první. Poradíte, třeba která se vám nejvíce líbila nebo čím by jste začala? Díky předem za odpověď! :srdce:

Mně se od něho líbil jenom Talisman, jinak mi to přišlo až moc kýčovitě sladké :? A ještě Noci v Rodanthe jsem taky zvládla dočíst, jinak už nic :oops:

Fazulina
Závislačka 3699 příspěvků 30.01.17 22:49

Tak za mě jednoznačně Deník jedné lásky, i ten film je skvělý a podle mě to není zase takové sladké klišé… Jinak ano, jsou to slaďárny, ale občas má člověk náladu na něco podobného…

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 22:49
@destrukce píše:
Mně se od něho líbil jenom Talisman, jinak mi to přišlo až moc kýčovitě sladké :?

Dekuji za názor ;) Jj slaďárny to je moje.. Možná proto že pořad ještě hledám tu pravou lásku :mrgreen: :mrgreen:

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 22:49
@Fazulina píše:
Tak za mě jednoznačně Deník jedné lásky, i ten film je skvělý a podle mě to není zase takové sladké klišé… Jinak ano, jsou to slaďárny, ale občas má člověk náladu na něco podobného…

Děkuji! :)

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 22:53
@Horselove píše:
Dekuji za názor ;) Jj slaďárny to je moje.. Možná proto že pořad ještě hledám tu pravou lásku :mrgreen: :mrgreen:

Tak to je pro Tebe ten pravý spisovatel ;) Já všeobecně na tu červenou knihovnu moc nejsem, ale zkouším číst kdeco :lol:

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 22:53
@destrukce píše:
Tak to je pro Tebe ten pravý spisovatel ;) Já všeobecně na tu červenou knihovnu moc nejsem, ale zkouším číst kdeco :lol:
:mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11736 příspěvků 30.01.17 22:58

@Horselove
Nezapomenutelná cesta. Ale budeš bulet ;-)

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 22:59
@Russet píše:
@Horselove
Nezapomenutelná cesta. Ale budeš bulet ;-)

Taky mě to zaujalo. Možná že tuhle zkusím první :srdce: Děkuju!

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11736 příspěvků 30.01.17 23:00

Až přelouskáš Sparkse, jdi do Ericha Segala. Cokoliv se dá číst. Já mám nejraději Doktoři.

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 30.01.17 23:02
@Russet píše:
Až přelouskáš Sparkse, jdi do Ericha Segala. Cokoliv se dá číst. Já mám nejraději Doktoři.

Jééé, moc děkuji za typ! ;)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11736 příspěvků 30.01.17 23:08

@Horselove
Tak si hezky počti!

eryby
Kecalka 418 příspěvků 31.01.17 08:02

Četla jsem jich více, některé jsou horší, některé lepší, taky doporučuji Nezapomenutelnou cestu, jen jestli si to nejlepší nenechat raději na konec? Je to nejubrečenější kniha, kterou jsem kdy četla. Pak Zápisník jedné lásky, Milý Johne..Ty byly nej ;)

Frozie_F
Kecalka 112 příspěvků 31.01.17 08:04

Mně se líbil Bezpečný přístav, jinak na Sparkse moc nejsem. Je to hodně přeslazený a hodně pobožný, on sám je věřící a v jeho knihách se náboženství a víra vyskytují neustále. Ale pokud máš ráda romantiku, tak můžeš zkusit asi cokoliv od něj a budeš spokojená :)

eryby
Kecalka 418 příspěvků 31.01.17 08:19

Ps. tohoto autora čte s potěšením i má druhá polovička, ba mě k němu taky přivedla, takže to rozhodně není klasická červená knihovna, jeho srdcovní záležitost je i zfilmovaný Vzkaz v láhvi s Costnerem, ale tu cestu mě vyloženě donutil si přečíst :lol:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >