Která kombinace jména a příjmení se vám líbí nejvíce? =)

Anonymní
10.4.16 20:38

Která kombinace jména a příjmení se vám líbí nejvíce? =)

Ahoj, prosím poraďte, jakou kombnaci byste vybrali. Nemůžeme se rozhodnout, a protože si manžel přeje překvápko (já jsem zvědavá, hned bych si to nechala říct, jenže pak bych to určitě neututlala :D), musíme poctivě vybírat pro obě varianty. Nevadí, třeba do budoucna použijeme i druhou variantu =). Příjmení Nosál/ová. Můžete sem případně hodit i jiný návrh ;)

Chlapeček: Ondřej, Patrik, Marek, Vladimír, Jan, Jakub
Holčička: Anna, Eliška, Kristýna, Renata, Simona

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7315
10.4.16 20:42

Mne prijde fajn Marek, Jakub, Eliska a Renata. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
396
10.4.16 20:42

Tak u chlapecka asi Marek nebo Patrik a u holcicky Eliska nebo me napadla Maruska nebo Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71446
10.4.16 20:43

Mě přijde dobrý všechno, takže bych vybírala podle toho, které se vám nejvíc líbí. A jelikož v obou sadách máš jméno, které jsme my nakonec dali, tak je jasné co bych já vybrala :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
10.4.16 20:44

Ondřej a Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5807
10.4.16 20:45

Marek a Renata k prijmeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.16 20:54

Marek a Anna, nebo Eliška :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ferret
10.4.16 20:56

Nedala bych Jan, protože má na konci „n,“ které je také na začátku příjmení. Jinak mi přijdou všechna OK, nejvíc se mi líbí kombinace příjmení s Markem nebo Vladimírem, pro holčičku s Renatou.

• Nahlásit
  • Citovat
5483
10.4.16 20:56

Co se týče souznění jména a příjmení, tak z výběru mi lehce drhne jen ten Jan, že končí na N a příjmení začíná zas na N, ostatní se hodí všechna, takže bych vybírala prostě to, co se mi líbí, z nabídky bych vybrala Patrika a Simonu, ale to je vyloženě věc osobního vkusu, ten vám nikdo nevnutí, musíte si vybrat sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
10.4.16 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poraďte, jakou kombnaci byste vybrali. Nemůžeme se rozhodnout, a protože si manžel přeje překvápko (já jsem zvědavá, hned bych si to nechala říct, jenže pak bych to určitě neututlala :D), musíme poctivě vybírat pro obě varianty. Nevadí, třeba do budoucna použijeme i druhou variantu =). Příjmení Nosál/ová. Můžete sem případně hodit i jiný návrh ;)Chlapeček: Ondřej, Patrik, Marek, Vladimír, Jan, Jakub
Holčička: Anna, Eliška, Kristýna, Renata, Simona

Anna a Jakub :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
29502
10.4.16 21:02

Taky souhlasím, že Jan ne. Nedala bych ani ženské jméno končící na -na(Simona, Anna)mě to tam tady drhne :mrgreen:.Eliška a Renata zní rozhodně lépe, stejně jakékoliv jméno, které nekončí na -na. Zní mi libozvučně, pokud je v příjmení L, tak ve jméně R, pravděpodobně bych vybrala nějaké takové jméno, navzájem se to „neutralizuje“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
10.4.16 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poraďte, jakou kombnaci byste vybrali. Nemůžeme se rozhodnout, a protože si manžel přeje překvápko (já jsem zvědavá, hned bych si to nechala říct, jenže pak bych to určitě neututlala :D), musíme poctivě vybírat pro obě varianty. Nevadí, třeba do budoucna použijeme i druhou variantu =). Příjmení Nosál/ová. Můžete sem případně hodit i jiný návrh ;)Chlapeček: Ondřej, Patrik, Marek, Vladimír, Jan, Jakub
Holčička: Anna, Eliška, Kristýna, Renata, Simona

Kristýna a Tomáš bych dala já ;)

• Citovat
  • Upravit
9905
10.4.16 21:04

Patrik a Renata :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4137
10.4.16 21:10