Reklama

Vícekrát jsem potratila a teď jsem znovu těhotná. Mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 25.01.18 18:17
Ktera vickrat potratila a ted je znova tehotna?Mam strach...

Ahojky holky, jsem tehohotna 6+0.Uz jsem byla trikrat tehotna…dve jsem potratila ve 4 mesici a to treti jsem musela porodit v 6 mesici…bylo postizene :,( Beru velkou davku kyseliny listove, utrogestanu a jeste anopyrin.Pani doktorka mi zjistila nejakou mutaci MHTFR a je velka pravdepodobnost, ze jsem kvuli tomu potracela.Jsem uz jak blazen…porad si ctu na internetu atd…snad se bojim uz i cokoliv snist kvuli listeroze 8o Mate podobny problem? Dekuji :*

Příspěvek upraven 27.01.18 v 18:24

Reklama

Reakce:

Peta02
Kecalka 336 příspěvků 25.01.18 18:24

Nemam podobný problém, ale moje mamka měla. Mezi mnou a segrou je sedm let, naši už mysleli ze budu jen já. Mamka potratila celkem pětkrát, jednou také musela porodit. Tak Ti chci jen dodat naději a odvahu, ze to bude dobre. Je to hodně narocne a je důležité aby jsi byla v pohode :hug: :hug:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 25.01.18 18:29

Moc dekuji…musim verit :dance:

odlaska
Kecalka 288 příspěvků 25.01.18 18:29

Moje sestra měla problém, nakonec jí zjistili problém v krvi. Pak v dalším těhotenství od začátku nasadili léky (něco na ředění krve či co) a v pořádku mmimčo donosila. ;-)

ejhle
Závislačka 2816 příspěvků 25.01.18 18:34

@NatalieSofie chci Te podporit. Zazila jsem 4× zt, mthfr mam taky ( po druhem zt mi davala mudr injekce na redeni krve)…pri poslednim tehotenstvi jsem vysilovala u kazdeho pichnuti, porad cetla clanky a hledala…nikam to nevede, casem jsem si uvedomila, ze jsem udelala maximum pro donoseni zdraveho ditka (pichala jsem inkekce, bastila listovku, uzivala duphaston) a ze je vse uz jenom o stesti a sile miminka uvnitr. Rozhodla jsem se mu pomoci tim, ze jsem se dala do klidu, prestala cist a patrat. Do klidu me dostalo asi nejvic to, ze jsem se smirila s tim, ze jsou jenom dva mozne konce ( dobry a spatny). A ono to klaplo. Hodne stesti :mavam:

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 25.01.18 18:34

S potraty nastesti zkusenost nemam. Ale mam taky MTHFR a k tomu jeste jednu mutaci a zadny problem mi to v tehotenstvi nedelalo, ono to ma kde kdo a ani o tom nevi. Jen jsem chodila na pravidelne testy, aby se pripadny problme odhalil vcas. Zajdi co nejdriv ma hematologii, pokud jsi tam nebyla, a tam ti povi vic. Melo by to byt hlidane.
Preju, at vse dopadne dobre.

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 25.01.18 19:18

Moc dekuji za podporu…moc mi to pomaha. Doktorka mi rekla, ze pro to delame maximum.Te Mutace MHTFR je vic druhu a ja na tu moji nemusim pichat injekce, ale beru prasky :roll:

Příspěvek upraven 25.01.18 v 19:20

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 25.01.18 19:19
@NatalieSofie píše:
Moc dekuji za podporu…moc mi to pomaha. Doktorka mi rekla, ze pro to delame maximum.Te Mutace MHTFR je vic druhu a ja na tu moji nemusim pichat injekce, ale beru prasky :roll:

Kelsey
Hvězda diskuse 44447 příspěvků 25.01.18 20:04

Znam pani, ktera 3× potratila do 12tt. Otehotnela nakonec prirozene, ale mam pocit, ze probehla i nejaka lecba nebo konzultace v Brne na klinice.
Maji dve deti po roce.

quinsley
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 25.01.18 22:40

Ber hlavně kyselinu listovou tu štěpenou, myslím ze ji má Femibion. Držím palečky, tentokrat to vyjde! :srdce:

NatalieSofie
Kecalka 139 příspěvků 26.01.18 04:42

Musi to vyjit :lol: Ja beru kyselinu listovou co mi napsala doktorka a je to acidum folicum…rikala, ze ji musim brat 10× tolik nez ostatni co memaji MHTFR.Je to na butku…strasne spatne spim a nemyslim na nic jineho 8o Ale mam ted super doktorku, ktera se strasne snazi a je to i moje zakaznice, ktery delam rasy :lol: Pro me bude nejhorsi 4 mesic…ten jestli dam, tak myslim, ze mame vyhrano :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >