Která žena dostala dárek s motivem erotiky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

opozice
Extra třída :D 10718 příspěvků 25.12.16 11:40
Která žena dostala dárek s motivem erotiky?

Občas se stává, že ženy, nebo i muži dostanou dárek, v tomto případě vánoční dárek s tematikou erotiky. Robertky, dráždidla, bičíky, pouta, poukaz na erotickou masáž, soupravy spodního prádla. Snad nejsem sám, kdo ženu takovým dárkem potěší. :mrgreen: :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Venetia
Hvězda diskuse 36775 příspěvků 25.12.16 11:43
@opozice píše:
Občas se stává, že ženy, nebo i muži dostanou dárek, v tomto případě vánoční dárek s tematikou erotiky. Robertky, dráždidla, bičíky, pouta, poukaz na erotickou masáž, soupravy spodního prádla. Snad nejsem sám, kdo ženu takovým dárkem potěší. :mrgreen: :hug:

Já ne :D

Markéta80
Hvězda diskuse 40056 příspěvků 25.12.16 11:47

Erotický náboj každý v něčem jiném, pro mě jsou to šperky :dance: :dance: pravé erotické dárky manžel ví že by mě tim nepotěšil a ještě až bych to rozbalila před dětma :mrgreen: :mrgreen:

opozice
Extra třída :D 10718 příspěvků 25.12.16 11:50
@Markéta80 píše:
Erotický náboj každý v něčem jiném, pro mě jsou to šperky :dance: :dance: pravé erotické dárky manžel ví že by mě tim nepotěšil a ještě až bych to rozbalila před dětma :mrgreen: :mrgreen:
šperky, to k ženě patří, na nich si zakládám i já. :roll:

84eva84
Kecalka 449 příspěvků 25.12.16 11:52

Pro me to byl letos taky šperk-náhrdelník a nausnice od Swarovskeho :mrgreen: To bylo erotiky :mrgreen: :mrgreen:

Elishka1
Závislačka 2741 příspěvků 25.12.16 11:53

Ano, mám nové naušnice :D

opozice
Extra třída :D 10718 příspěvků 25.12.16 11:54

Věřím ženský, že se tu bavíme o zlatě a ne o nějakých náhražkách, nebo stříbře. :potlesk:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 25.12.16 12:05

Ja jsem vloni dostala nocni kosilku a tanga :) letos jeste nic, necham se prekvapit vecer :)

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 25.12.16 12:07

Nevim me osobne se na zenach libi takove ty sexy kosilky bohuzel to nemam jake koupit

Venetia
Hvězda diskuse 36775 příspěvků 25.12.16 12:13
@opozice píše:
Věřím ženský, že se tu bavíme o zlatě a ne o nějakých náhražkách, nebo stříbře. :potlesk:

Já dostala náhražku :D

free333
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 25.12.16 12:17
@opozice píše:
Věřím ženský, že se tu bavíme o zlatě a ne o nějakých náhražkách, nebo stříbře. :potlesk:

Já zlato neuznávám.
Jsem na stříbro a přírodní kameny.
Navíc žluté zlato dnes nosí snad jen určité soc. skupiny :mrgreen:

ejhle
Závislačka 2823 příspěvků 25.12.16 12:21

Ja letos dostala vysneni parfem a perlove nausnice. Ver tomu, ze me to nazhavilo vice, nez tebou uvedene darky. Bohuzel, nic z toho. Oba potomci se nam nasackovali do loznice :lol:

Popravde, dostat neco takoveho pod stromecek, moc nadsena nebudu a to s3 hrackam nebranim. Ale k vanocum mi to nejak nesedi :nevim:

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 25.12.16 12:24
@free333 píše:
Já zlato neuznávám.
Jsem na stříbro a přírodní kameny.
Navíc žluté zlato dnes nosí snad jen určité soc. skupiny :mrgreen:

To je zas nazor… Asi se pohybujes ve spatnych socialnich skupinach :mrgreen:

free333
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 25.12.16 12:26
@SussieS píše:
To je zas nazor… Asi se pohybujes ve spatnych socialnich skupinach :mrgreen:

Je to jen můj názor. Žluté zlato vídám jen na Ukrajincích, Rumunech a podobných typech :mrgreen:
Nevzala bych to na sebe ani zanic ;)

SussieS
Závislačka 3812 příspěvků 25.12.16 12:29
@free333 píše:
Je to jen můj názor. Žluté zlato vídám jen na Ukrajincích, Rumunech a podobných typech :mrgreen:
Nevzala bych to na sebe ani zanic ;)

Ja ho osobne taky prakticky nenosim, ale vidim ho bezne i na „normalnich“ lidech. Naopak se mi zda, ze se zlute zlato hodne vratilo do mody

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >