Které CAR v Olomouci vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lufka
Nováček 7 příspěvků 09.05.09 22:13
Které CAR v Olomouci vybrat?

Ahojky,
poradíte mi někdo, které Car v Olomouci vybrat? Byla mi zjištěn střední endiometrioza a poruchy ovulace. Mám za sebou první IVF provázené hyperstimulací a KET oboje bez úspěchu. V Ostravě kde docházím mi připadá, že mé problémy nějak neřeší a tak jsme se rozhodli zkusit to jinde. Jenže problém je, že se nemůžu rozhodnout tam přejít. Díky moc za všechny vaše rady a typy. Lucka

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 10.05.09 08:16

ahoj Lufko - za sebe (jsem též z OV), radím reprofit v Brně s pobočkou v Ol -MUDr. Machač - přístup doktorů všech je super,konzultace kdykoliv tel. či e-mailem, tak doufám, že se mi u nich zadaří - holkám s podobným problémem jako máš ty se u nich zadařilo - často v cyklu s minimální stimulací :wink: .

Za sebe ti doporučuju nechat si uděla imunologické a genetické vyšetření, pokud ho ještě nemáš, já se na něj objednala teď před 2. IVF a laparoskopii už asi máš, když víš, že máš endometriózu a chlapovi na:,–(it vitamíny 3 měsíce před transferem,ať jsou spermije co nej! :D

hodně štěstí

ps až ti bude smutno, skoč do naší diskuse KETy a ty další ETy :-)

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >