Reklama

Které filmové scény vám přijdou divné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 31.03.18 12:36
Které filmové scény vám přijdou ,,divné,, ?

Mě fascinuje, když se dva probudí a hned se pomilují. Žádné čištění zubů, čůrat netřeba :mrgreen:?
V akčních zase auta, někdo potřebuje ujet a nestartuje mu to, téměř pravidlo.
Co vám přijde ujeté?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23297 příspěvků 31.03.18 12:38

Přijedeš na dané místo a zaparkuješ (skoro) před vchodem.

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 31.03.18 12:39
@danyk píše:
Přijedeš na dané místo a zaparkuješ (skoro) před vchodem.

Jo, to taky :D.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 31.03.18 12:41

Ženský (v každém věku)jsou hned po probuzení dokonale nalíčené (ještě v poseli). To mě vytáčí do ruda, čůzy jedny dokonalý (holt závidím no).

neumisa
Neúnavná pisatelka 19288 příspěvků 31.03.18 12:42

Autoklasika: sedne, zabouchne dveře, okamžitě odjíždí. žádné uvazování, otáčení klíčem… prostě okamžitě odpich.

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 31.03.18 12:44
@Kelliee píše: Ženský (v každém věku)jsou hned po probuzení dokonale nalíčené (ještě v poseli). To mě vytáčí do ruda, čůzy jedny dokonalý (holt závidím no).

Taky po porodu, nalíčená, načesaná :lol:.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:44

Kromě toho, že ženská porodí vždy umyté a tak tříměsíční mimino…
nechápu, že někdo má sex a pak hned usne… kde se podělo sperma? :D chlap usne s kondomem nebo ženská je čuně :mrgreen:
jo a to líbání po probuzení taky nechápu, říkám si to o tom vyčištění skoro vždy

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:45

Jinak výborná diskuze Leni :) to mě baví číst!
jo a ještě mě irituje jak zvednou telefon a ani to nezazvoní a už s tím druhým mluví, ale to už teď není tak časté, už jim to asi došlo

Lenka002
Závislačka 4605 příspěvků 31.03.18 12:46
@Doe_Jane píše:
Kromě toho, že ženská porodí vždy umyté a tak tříměsíční mimino…
nechápu, že někdo má sex a pak hned usne… kde se podělo sperma? :D chlap usne s kondomem nebo ženská je čuně :mrgreen:
jo a to líbání po probuzení taky nechápu, říkám si to o tom vyčištění skoro vždy

Kam se podělo sperma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 5362 příspěvků 8 inzerátů 31.03.18 12:52

Taky se vždycky divím, jak někdo utíká před psem a ten ho nemůže dohonit, nebo běží strašně dlouho. Přitom v reálu člověka pes dohoni hned…

ka2ka
Extra třída :D 12763 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 12:53

Jsou pořád dokonale upravený a vyžehlený ani faldík si nepřesedí

neumisa
Neúnavná pisatelka 19288 příspěvků 31.03.18 12:54

Jo a ještě mě fascinují zranění:

jednak krvácení - vždy tak, aby to vzbudilo lítost, ale nikdy to hrdinu nijak neomezuje. Rána do hlavy a krev si pěkně spořádaně stéká kolem ucha - jako fakt? Jenže v reálu by valila přes oko a hrdina by prd viděl.

a druhak povaha samotného zranění - velká tržná rána, krve jak z vola - a borec (nebo borka, to je fuk) sice krvácí, ale pohyb OK? zvedání těžkých předmětů, přesná střelba, dobíhání vlaku… jo, adrenalin sice umí divy, ale vocaď pocaď.

Tableta
Závislačka 4009 příspěvků 31.03.18 12:56

Přijdou domů a nezavřou dveře :zed:

A co ně strašně, ale strašně vytáčí, že skoro v každým seriálu nebo filmu je vždycky někdo, kdo kouří a nebo podvádí partnera :pocitac: Jako by to bez toho nešlo.

Příspěvek upraven 31.03.18 v 12:59

debra.morgan
Závislačka 3507 příspěvků 31.03.18 12:57

Veci co jsou zmineny vis me nijak netrapi, spis se vzdycky bavim u fyzicky nemoznych veci, klasicky pripad je Rychle a zbesile, obzvlast ty novejsi dily :-D

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:59
@debra.morgan píše:
Veci co jsou zmineny vis me nijak netrapi, spis se vzdycky bavim u fyzicky nemoznych veci, klasicky pripad je Rychle a zbesile, obzvlast ty novejsi dily :-D

co nechtěla bys vyskočit z letadla v autě? :D nebo autem proletět budovou? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >