Které filmové scény vám přijdou divné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka002
Závislačka 4570 příspěvků 31.03.18 12:36
Které filmové scény vám přijdou ,,divné,, ?

Mě fascinuje, když se dva probudí a hned se pomilují. Žádné čištění zubů, čůrat netřeba :mrgreen:?
V akčních zase auta, někdo potřebuje ujet a nestartuje mu to, téměř pravidlo.
Co vám přijde ujeté?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

danyk
Generální žvanilka 23202 příspěvků 31.03.18 12:38

Přijedeš na dané místo a zaparkuješ (skoro) před vchodem.

Lenka002
Závislačka 4570 příspěvků 31.03.18 12:39
@danyk píše:
Přijedeš na dané místo a zaparkuješ (skoro) před vchodem.

Jo, to taky :D.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 31.03.18 12:41

Ženský (v každém věku)jsou hned po probuzení dokonale nalíčené (ještě v poseli). To mě vytáčí do ruda, čůzy jedny dokonalý (holt závidím no).

neumisa
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 31.03.18 12:42

Autoklasika: sedne, zabouchne dveře, okamžitě odjíždí. žádné uvazování, otáčení klíčem… prostě okamžitě odpich.

Lenka002
Závislačka 4570 příspěvků 31.03.18 12:44
@Kelliee píše: Ženský (v každém věku)jsou hned po probuzení dokonale nalíčené (ještě v poseli). To mě vytáčí do ruda, čůzy jedny dokonalý (holt závidím no).

Taky po porodu, nalíčená, načesaná :lol:.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:44

Kromě toho, že ženská porodí vždy umyté a tak tříměsíční mimino…
nechápu, že někdo má sex a pak hned usne… kde se podělo sperma? :D chlap usne s kondomem nebo ženská je čuně :mrgreen:
jo a to líbání po probuzení taky nechápu, říkám si to o tom vyčištění skoro vždy

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:45

Jinak výborná diskuze Leni :) to mě baví číst!
jo a ještě mě irituje jak zvednou telefon a ani to nezazvoní a už s tím druhým mluví, ale to už teď není tak časté, už jim to asi došlo

Lenka002
Závislačka 4570 příspěvků 31.03.18 12:46
@Doe_Jane píše:
Kromě toho, že ženská porodí vždy umyté a tak tříměsíční mimino…
nechápu, že někdo má sex a pak hned usne… kde se podělo sperma? :D chlap usne s kondomem nebo ženská je čuně :mrgreen:
jo a to líbání po probuzení taky nechápu, říkám si to o tom vyčištění skoro vždy

Kam se podělo sperma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 5005 příspěvků 9 inzerátů 31.03.18 12:52

Taky se vždycky divím, jak někdo utíká před psem a ten ho nemůže dohonit, nebo běží strašně dlouho. Přitom v reálu člověka pes dohoni hned…

ka2ka
Extra třída :D 12436 příspěvků 1 inzerát 31.03.18 12:53

Jsou pořád dokonale upravený a vyžehlený ani faldík si nepřesedí

neumisa
Neúnavná pisatelka 19255 příspěvků 31.03.18 12:54

Jo a ještě mě fascinují zranění:

jednak krvácení - vždy tak, aby to vzbudilo lítost, ale nikdy to hrdinu nijak neomezuje. Rána do hlavy a krev si pěkně spořádaně stéká kolem ucha - jako fakt? Jenže v reálu by valila přes oko a hrdina by prd viděl.

a druhak povaha samotného zranění - velká tržná rána, krve jak z vola - a borec (nebo borka, to je fuk) sice krvácí, ale pohyb OK? zvedání těžkých předmětů, přesná střelba, dobíhání vlaku… jo, adrenalin sice umí divy, ale vocaď pocaď.

Tableta
Závislačka 3919 příspěvků 31.03.18 12:56

Přijdou domů a nezavřou dveře :zed:

A co ně strašně, ale strašně vytáčí, že skoro v každým seriálu nebo filmu je vždycky někdo, kdo kouří a nebo podvádí partnera :pocitac: Jako by to bez toho nešlo.

Příspěvek upraven 31.03.18 v 12:59

debra.morgan
Závislačka 2929 příspěvků 31.03.18 12:57

Veci co jsou zmineny vis me nijak netrapi, spis se vzdycky bavim u fyzicky nemoznych veci, klasicky pripad je Rychle a zbesile, obzvlast ty novejsi dily :-D

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.18 12:59
@debra.morgan píše:
Veci co jsou zmineny vis me nijak netrapi, spis se vzdycky bavim u fyzicky nemoznych veci, klasicky pripad je Rychle a zbesile, obzvlast ty novejsi dily :-D

co nechtěla bys vyskočit z letadla v autě? :D nebo autem proletět budovou? :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama