které kočárky jsou kombinovatelné s autosedačkou 0+MaxiCosi?

Ame
5.11.06 13:38

které kočárky jsou kombinovatelné s autosedačkou 0+MaxiCosi?

Vážené dámy!
Výchozí situace: představu mám asi takovou, že bych ráda dva podvozky. První s velkou vaničkou a sporťákem, vysoký, houpací, na procházky po vesnici a okolí (zatím jsem u Peg Perego Culla, Young nebo Primo Nido+ Primo Giro, prip. Inglesina Vittoria). Druhý podvozek pro autosedačku Maxi Cosi 0+ (mám) a sporťák - do auta, na cesty, na nákupy, do města…, ale chci: velká kolečka (možná nafukovací, není podmínkou), spojená rukojeť.
Všechno chci kupovat z druhé ruky, takže nemám tak velký výběr.
Zatím se mi podařilo zjistit, že se k této autosedačce hodí podvozky Quinny, Maxi-Taxi a Teutonia.
Moje prosba o radu: které další značky jsou s MC kombinovatelné?
Děkuji!
Ame.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
5.11.06 13:43

Mutsy
x-lander

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
5.11.06 13:55

quinny
bugaboo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6289
5.11.06 14:01

I´COO

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5890
5.11.06 14:21

nejde s Inglesinou Magnum ;(

D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
5.11.06 18:27

Ame,
tedka nově i s kočárky Gesslein, jak 4 tak 3 kolkou. Přikoupí se adaptér.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ame
5.11.06 18:39

děkuji...

… Vám všem za odpověď!
Ad Gesslein: jak moc nově? Poslední, rok, dva?
ame.

• Nahlásit
  • Citovat
228
5.11.06 18:49

Ame,
je to velmi krátce. O Gessleinu jsem uvažovala, opakovaně jsem se na něj byla podívat a vždycky mi tvrdili ,že tam jde jen ta jejich autosedačka. Asi před 2 měsíci , když jsem ještě nebyla rozhodnutá a opět jsem byla na obhlídce ,tak mi majitelka obchodu sdělila, že tedka nově od výrobce se dají objednat i adaptery na MC. Byla jsem v Super baby u Tesca v Plzni . Až budeč v Čechách ,tak by možná tam stačilo zavolat a zeptat se . Hlavně jestli jde ten adapter i na starší modely nebo jestli jen na letošní kolekci. Každopádně je Gesslein jeden z nejkvalitnějších a hlavně flexibilních kočárků a myslím ,že sehnat ho v Rakousku by neměl být problém.
Jinak jsem si nakonec koupila Teutonii. Právě proto ,že jedna z podmínek byla kompatibilita s autosedačkami MC nebo Romer.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
5.11.06 18:53

Holky, autosedačka MC jde také připevnit na kočárky značky Baby Welt.

Magda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
6.11.06 08:09

Nevíte, jestli jde Maxi Cosi i na Jané? Zatím mi připadá, že spíš ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ame
9.11.06 16:01

A prave jsem se docetla, ze je adapter i na Hartan - kde jinde, nez na emiminu :)

ame.

• Nahlásit
  • Citovat
8373
9.11.06 17:40

Tak už jsem to zjistila - autosedačka Maxi Cosi na kočárek Jané nejde. A autosedačka Jané dopadla v crash testech dost bledě, hodnocení NEVYHOVUJÍCÍ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama