Které onemocnění nyní běhá po Praze? Suchý dráždivý kašel.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10058
5.5.22 12:24

Které onemocnění nyní běhá po Praze? Suchý dráždivý kašel.

Ahoj, potřebuji vyléčit potomka, za týden jedou na školu v přírodě. Má suchý, dráždivý kašel, začínalo mu to tak, že měl rýmu v jedný nosní dirce, pak nastoupil kašel. Je bez teploty. Taky bez nálady a unavený.
Ze střediská mám doporučení na Fenistil, to by byla alergie. Event. na Levopront nebo Stoptusin. Napadlo vás ještě něco? Se Stoptusinem moc dobrou zkušenost nemám, záleží tedy na příčině kašle…ale i tak, co by vás ještě napadlo?
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68024
5.5.22 12:25

Covid? A na vykašlávání je dobrý erdomed.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16030
5.5.22 12:32

Erdomed nebo ACC, ale ten nevím, zda je i pro děti..bylinkové čaje, med s cibulí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16030
5.5.22 12:34

@negra Fenistil máte na noc ne? To se dává na zklidnění, aby v noci nekašlal a vyspal se..já mám taky opět kašel a rýmu a to jsem před měsícem měla Covid, pak na to hned zánět dutin a ATB..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
5.5.22 12:41

Nic, pokud nemá teplotu tak neřeším. za týden bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33786
5.5.22 12:57
@lucynka25 píše:
@negra Fenistil máte na noc ne? To se dává na zklidnění, aby v noci nekašlal a vyspal se..já mám taky opět kašel a rýmu a to jsem před měsícem měla Covid, pak na to hned zánět dutin a ATB..

i moje mamka to tak měla, v březnu covid a za měsíc zánět dutin, kašel a ATB

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
5.5.22 13:12

Dceři zabírá ACC. Erdomed je na předpis. K tomu ACC ji ještě nutím inhalátor, máme z Lidlu asi za 500. Případně když v noci nic nechtělo zabrat, namočila jsem velký odličovací polštářek do oleje, ohřála v mikrovlnce a připlácla na hrudník. Pozor na teplotu, ať se dítě nespálí!!! Ale čím teplejší vydrží, tím lépe. Přes to složenou fleesovou šálu ať to hřeje co nejdéle. Obvykle se jí pak podařilo odkašlat a přestalo ji to dráždit.
Bojovala s tím, když nastoupila do školky. Ve škole byl klid díky covidu, protože byli věčně doma případně nosili respirátory. No a teď jsme v tom zase :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
5.5.22 13:21

My se teď 14dni placaly s laryngitidou, dcera 2,5.
Suchý, stekavy kasel 🙄
Měla levopront, nasivin+mořská voda s mědi, fenistil na noc, a stoptussin myslím.. bylo to šílených 14 dni😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8386
5.5.22 13:42

Já měla šílenou virózu s kašlem minulý týden, předtím zase manžel. Dětem se to jako zázrakem vyhnulo. Pomohla klasika Stoptussin, Vincentka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
5.5.22 15:15

Úplně stejná diagnóza plus syn jede v sobotu do školy v přírodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat