Které plenky a umělé mléko byly pro vás nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Schatziii
Povídálka 29 příspěvků 05.11.14 19:08
Které plenky a uměle mléko byli pro vás nejlepsi ?

Maminky jaké plenky pro vás byli od narozeni do 1 roku nej? A kdo dával uměle mléko které bylo to nej nej? Nebudu kojit a zamlouvá se mi sunar 1 ma vynikající recenze..
Ještě jeden dotaz kolik krabic s kolika gramy umělého mléka jste měli na měsíc? A kolik jste měsíčně spotrebovali plenek a vlhcenYch ubrousku?

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 19:12

Docela jsem byla spokojená s plenkama z Alberta (šmoulové), pak klasicky pampersky. Výborný UM byl sunar nutradefense, ten už nedělají. Sunar complex byl dobrý. Vlhčený ubrousky linteo (teď je mají dokonce v akci za 4ks po 80ks 99,–) nebo babylove sensitive

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.11.14 19:13

Beba, ale měli jsme jako dokrm, takže spotřebu při plném užívání nevím. Plenky Premium Care, vyhovovaly, jiný jsem nezkoušela. Sunar, Nutrilon, Beba, prostě okoli se ti sice zamlouvat může, ale nemusí už tak moc tvému dítěti. Tomu bude složení jedno, i kdyby to bylo dehydratované MM tak mu to chutnat nebude a máš smůlu. Spotřeba plenek - přebalování každé cca 3 hodiny, na noc jedna, takže kolem 7-8 plen, první měsíc až dva tak dvojnásob. Ubrousky jsem fakt nepočítala, i pleny hádám.

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 05.11.14 19:13

Latkovala jsem v kombinaci s DM plenami Natur nebo jak se jmenovaly, plus vlhcene ubrousky odtamtud taky. Kolik měsíčně plen, asi víc než balík? Ty jo už nevim.UM neholduju, tak nevim.

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 19:14

Za nás jedině Pampers (bílé, zelené, oranž.), Nutrilon 1 a od dvojky Hami

Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 19:15

Měla jsem na měsíc 6× 800g (kupovala jsem na Mallu hodně levně oproti obchodu)
plenek tak 6 denně, ubrousky dvě balení na měsíc asi :)

Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.11.14 19:16

Sunar nutradefence ( ted premium), sunar complex, ubrousky oranzove huggiess, zelene a bile z DM, zelene a bile pampers- po ostatnich opruzeniny.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 05.11.14 19:16

My do roka hlavně bílé pampers. Ale my dostali když se malá narodila hodně plen, plus jsem měla zásoby z akcí, takže mi do roka pleny vůbec nekupovali, a měsíčně jsme zdelali tak 4-5balíku? Podle velikosti. Vlhčené ubrousky tak cca troje? Mléko jsme měli v porodnici nutrilon, po něm ale malá měla zácpu, pak hip bio combiotic a potom jsme přešli na bebivitu z Německa. Než jsme začali s příkrmy, tak měsíčně cca 10 krabic. Postupně se to snižovalo.

Denie
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 05.11.14 19:17

UM jsme zkoušeli BEBU ale nesedla, nakonec jsme krmili a krmíme Nutrilonem Good night. Plenky jsme používali a používáme do dnes Pampers premium care a občas active baby. Teď když má dcera 16m. používáme častěji active baby. Nutrilon nám vydržel vždy tak na 7-11 dní, podle věku, když byla uplné miminečko vydržel déle. vlhčené ubrousky jak kdy, vždy byla spotřeba trochu jiná, takže jen tipuju, ale myslím že týden vydržel balík určitě, taky záleží jaký balík se koupí, různé značky mají různý počet ubrousků ;) No a plenky tam si netroufám hádat jak dlouho vydržel balík, nikdy jsem to nepozorovala, vždy jsme měli doma zásobu. :)

Eliskaxox
Závislačka 3014 příspěvků 05.11.14 19:18

Velikost plenek 1a 2 jsou nejlepší bílé pampers ale od velikosti 3 mi víc vyhovují zelené. My jsme maximálně spokojeni s Hipp Bio Combiotik, U nás vyřešil zvracení obloukem a zácpy. Plenky počítej 6 až 8 denně, vlhčený ubrousky mám balení tak asi 14 dní :nevim: a krabice mléka to 800g balení dřív bylo na týden teď už jen tak na 4 dny

Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.11.14 19:18

Sunar kupuju za slevenky v DM- vzdy si vezmu knizku kde mam 15% na cely nakup, plus 25 % kupon na sunary. Cena za krabici oranz je cca 170 kc, coz se ani na mallu, freedo nedostanu

veeeraf
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 05.11.14 19:20

@Prcíček jo, to jsem taky využívala, sunar za 170,– :dance: jsem jim to tam vykradla :twisted:

Prcíček
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 05.11.14 19:20

Vzdyt mi take- bereme to se segrou dohromady, tak vzdy vse co tam maji( vetsinou tak 10 krabic):-))

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 05.11.14 19:23

V porodnici dostal Bebu a u té jsme také zůstali. Kojila jsem asi 4 měsíce, ale museli jsme dokrmovat, jedna Beba nám vydržela pár dní, takže 4-5 krabic na měsíc. Pleny jsme měli Pampers Premium Care. Spotřebovala jsem tak 8-10 plen denně, ale to jen odhaduji. Ubrousky jsem měla Pampers a nebo Babylove :) Spotřebu vůbec netuším, tipuju 2-3 balení za měsíc?? Často jsem spíš omyla zadeček vodou :)

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 05.11.14 19:25

Plenky jsou nejlepší Pampers Premium Care, jiný co jsem zkoušela docela katastrofa, ještě jsou docela dobrý Magics. Jsou tenký a vypadají pohodlně. Ubrousky jsem měla u první dcery Pampers Sensitive, ale teď použíám Huggies hnědý, protože ty Pampers šíleně smrděj :?. Potřeba bylo ze začátku cca 10-15 plenek na den, teď ve 3 měsících je to tak těch 10. Mléko HiPP Bio Combiotic, nebolí z něj bříško, jako třeba z Nutrilonu :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >