Které pleny mají vykrojení na pupík?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 00:11
Které pleny mají vykrojení na pupík?

Ahoj, prosím radu. Hledám plenky pro novorozence s vykrojením na pupíček. Našla jsem Pampers 0… Ale ty jsou pro miminka 1-2,5kg. Samozřejmě jsem si nevšimla a rovnou je koupila. Akorát si říkám, že když budu rodit v termínu, tak budou prckovi nejspíš malé. Ale u jiných plen jsem to vykrojení už nenašla… Tak mi řekněte.. Jsem jen slepá? A odpovídají ty nuly opravdu této váze… Nebo je můžu dát novorozenci i když bude mít třeba 3 kg..
Možná hloupý dotaz… Ale fakt s tím nemám zkušenosti :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 10.08.18 00:12

Nuly jsou pidi, nejsou skoro nikomu. A vykrojení není potřeba, stačí ten předek ohnout, než se zalepí.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 00:15

Já měla bella happy fialovo-bílý obal, jsou s výkrojem a malej je měl celkem dlouho. V porodce a ještě chvíli i doma.

Tunrida
Hvězda diskuse 47890 příspěvků 10.08.18 00:16

Vykrojení měly Bella happy, ty jsem používala, když byli kluci malí, ale i tak jsem předek prehybala.

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 10.08.18 00:16

Nuly jsem dávala dvoukilovému nedonošeňátku. U normálního mimča jsem začínala na dvojkách a předek plíny jsem ohnula, dělají to i sestry v porodnici.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 10.08.18 00:16

Nechci kecat, přece jen je to už půl roku :mrgreen: ale myslím si, že novorozenecké Bella Happy jsou taky vykrojené a možná i jedničkové Pampersky. Ale zvládne se to i bez vykrojení ;)

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 00:16

http://pleny.hledejceny.cz/…n-1/obrazek/
PLeny jsou jemné, bez parfemace. Za mě super, použivala jsem u obou dětí.

Kamasche
Nováček 10 příspěvků 10.08.18 00:21

Tak ještě že jsem blbec koupila hned dvě balení :zed:… To. Jsem teda trubka. Já nekoukala na tu váhu… No nic. Takže koupíme jiné. Děkuji moc za rady! ;)

rozand
Závislačka 3145 příspěvků 10.08.18 00:23

@Kamasche Zkus je darovat na oddělení pro nedonošeňátka.

prejeta_zaba
Stálice 100 příspěvků 11 inzerátů 10.08.18 00:25

Tu váhu neřeš, to za prvních pár dnů spotřebujete, ty plenky hlavně ze začátku lítají jak nic, po desítkách denně. Váhy jsou orientační a další už koupíš větší. A vyříznutí na pupík řešily sestry v porodnici ohnutím předního pásu, jak už bylo psáno. ;)

vertunka
Závislačka 4645 příspěvků 10.08.18 03:47

Hlavně nekupuj další dva pytle jedniček. Nech si tyhle nulky a uvidíš. Já bych je užila pro obě holky a to se obě narodily v termínu.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 1 inzerát 10.08.18 06:07

@Kamasche Zatím se jich nezbavuj, když budeš mít miminko dlouhana, tak ty nulky taky padnou. My meli v porodnici jedničky a přišly mi obří. A plandaly v rozkroku. Ta váha je orientační, muzou pasovat i 3kilovymu mimcu. A kdyby ne, tak je necháš v porodnici, budou rádi :palec:

Perlička - dostala jsem ted k nákupu Pampers jedničky jako dárek a malá je oblékla i ted (3 měsíce a 5,8 kg) :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 17459 příspěvků 20 inzerátů 10.08.18 06:20

Do porodnice jsem vzala nuzky a vykrojeni jsem si pred prebalenim vystrihla presne dle potreby.

terzera
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 10.08.18 07:17

@Kamasche v Lidlu maji plenky s vyhrezem na pupik a pak Bella Happy, vse velikost 1 teda od 2 do 5 kg. Jine jsem pak uz nezjistovala.

podaji
Kecalka 437 příspěvků 10.08.18 08:52

Vykrojení mají žluté Babylove z dm jsou do 5kg to samé v Lidlu. Ty mají vykrojení jak 1 tak i 2

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >