Které ubrousky nejsou napuštěny

70
12.4.16 08:37

ktere ubrousky nejsou napusteny

Maminky, ktere vlhcene nejso necim napustene, jsou co nejsetrnejsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
12.4.16 08:39

@lenit
Zkus si koupit a nastříhat Perlan nebo separační pleny z celulózy, na ty můžeš následně z rozprašovače nastříkat vodu třeba s mandlovým olejíčkem, nebo prodávají Medvídka od Eone a máš to nejlepší. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
12.4.16 08:47

Používám HIPP, když se obchodě vezmeš do ruky balík Hipp a balik jinejch, poznáš hnedka, které jsou mokré jak prase a které jsou opravdu jen vlhčené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
12.4.16 09:16

Já mám ráda v Dm Babylove, jsou méně vlhké a kupuji ty bez parfémů a parabenů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
12.4.16 09:19

Já mám taky Hipp jsou super, Linteo jsou tak mokre az po nich na pokozce zustava pena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
12.4.16 09:22

@misa.859 ty babylove jsou v jakem obalu prosim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
12.4.16 09:23

Žádné. resp všechny. pokud chceš aby to bylo šetrné, nastříhej perlan a namoč do vody. já osobně používám látkové ubrousky a peru. je to nejlepší - hned po mytí pod tekoucí vodou:):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
12.4.16 09:32

Tak můj malej se z těch vychvalovaných babylove v porodnici oprudil. Od té doby je používám na čištění nábytku.

Za sebe doporučuju perlan s vodou a na cesty vlhčené ubrousky od rybilky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
12.4.16 09:36

@lenit tyhle jsou to, ty jsou bez parfémů. Další ubrousky jsou s parfémem, takže já kupuju jedině bez parfémů, jelikož parfém dráždí. Mně naprosto vyhovují, ale každému sedne něco jiného. Používám je vždy a potom ještě omyju vodou a mýdlem abych měla jistotu, že opravdu nikde není stolice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.16 21:51

Kupovala jsem od Eoné olejíček, který se smíchá s vodou-Medvídek, jejich rozprašovací lahvičku a perlanové ubrousky-ty se dají prát, dokud se nerozpadnou, používáš je pořád dokola…Poté, co mi Medvíček došel a syn srajdí jak nezjednaný, zjistila jsem, že bohatě staší obyč. rozpračovač s vodou a ty ubrousky. Nejlevnější varianta, bez jakékoliv chemie…Je fakt, že s tím olejíčkem a kůžička trochu namazaná, pouze s vodou se může vysušovat trochu víc, ale pořád lepší jako vlhčené…jinak mám doma taky i vlhčené-babylove-na cesty, teď pro větší na utírání po jídle, to musí být fofry, jsou to zběsilý čáňátka, ale snažím se je tím otírat co nejmíň…teď mi schodou okolností došly a ono to teda jde i bez nich, no, ale ta pohodlnost :).
@misa.859
Proč tedy používáte ubrousky, není lepší rovnou omýt vodou? Ono mýdlo taky není žádný med na pokožku+kombinace s ubrousky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
13.4.16 08:42

@Adinka_2012 abych měla jistotu, že stolice je opravdu všechna pryč, když je stolice řídší, tak kdybych vzala jen vodu, tak bych měla obavy, že při mytí se něco dostane do močového ústrojí a pochvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
13.4.16 08:45

Prodávají ve zdrav. potřebách neparfémované vlhčené ubrousky. Ale nejlepší je stejně voda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama