Které UM Vás nejvíce zasytilo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 02:42
Ktere UM Vas nejvice zasytilo ?

Zdravim, mam dotaz ktere UM Vas nejvice zasytilo? Mam mesicni holcicku (3,66kg) a ona by chtela pit furt treba po hodine :/ prijde me, ze ji to vubec nezasyti. Zacinali jsme na Nutrilonu a to se zda ze ji az na prdiky prospivalo, ale zkuseli jsme skrz ty prdiky prejit na Hipp. Po tom mela zase hroznou zácpu tak jsme zkusily Kendamil. Ten ji vyhovoval, ale zasyceni to nevyresilo tak nam Dr. rekla az zkusime zpet ten Nutrilon, protoze predtim ji zasytil vydrzela pres noc i 4 az 5 hodin, ale nyni ji ani ten Nutrilon nezasyti :( tak nevim jestli vy drzet nebo se jit znova poradit k Dr.,aby mela aspon nejaky rezim a vydrzela ty 2-3 hodky? :nevim: Nemeli jste nekdo stejny problem a popripadne co Vas nejvice zasytilo? Vim ze kazde miminko je jine, ale chci pro malou to nejlepsi, aby furt nervala hlady. :( Byl mi hodne doporucovany obyc Sunar tak nevim jestli do toho jit?? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
DeLonde
Povídálka 40 příspěvků 08.08.19 05:23

Podle titulku…mě nezasití žádné mleko :mrgreen:…, ale humor stranou :oops: Já bych to tak často neměnila. My měli nutrilon HA kvuli kojení a pak běžný nutrilon - holka ucpaná jak kdyby pila beton, tak jsem přešla na sunar…No a zjistila jsem, že je to to a samé, takže jsem to začala řešit né změnou mléka, ale koupila jsem probiotika a musím říct jen Zaplať Pan Bůh za ně…Jsou skvělé. V lékárně jsem se původně ptala na verzi sunaru s probiotiky a paní magistra mi řekla, že se sice vyrábí, ale že je lepší to brát takhle odděleně. Takze bych resila asi problem jinak nez změnou- ale to uz jsi udelala takze k meditu veci…Mě holku nezasitilo nic a prostě to ustalo (trapil nas obcas rustovy spurtik - nenuze byt i u vas?)…Navic bych rekla, ze tak do 2 mesice jsem ji cpala kolikrat flasku zbytecne s tim, ze ma hlad a pak jen prichazela na to, ze to dite chtelo neco uplne jineho :lol: Takze bych si zkusila i tuto moznost pripustit - ja vim je to tezke..sama jsem si rikala, ze sve dite znam ja nejlip a ono prd, zacatky jsou zkratka tezke. :oops: Verim, ze si najdete svou davku a „hlad“ ustane, ale osobne bych ji/mu to tak casto nemenila. Takhle na zacatcich se mrnatum dotvoruje strevni rovnovaha, traveni apod a neni zdrave to tak menit. Zašla bych k doktorce jeste nebo bych zkousela dceri ty intervali po trosickach prodluzovat. Bohuzel u takto malych ditek casto rezim jeste neplati. Na nas to zacalo fungovat az tak v 2,5 mesicich.

Uživatel je onlineskorotehotna
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 08.08.19 05:49

Mě teda taky žádné, proč bych to pila?

Čičorečka
Závislačka 2628 příspěvků 08.08.19 06:11

Já se toho nikdy nenapila tolik, aby mě to zasytilo. Ale nejvíc mi chutná Kendamil. Myslím, že tvoje dcera je znechucená z častého střídání. Jedno si vyber a zůstaň u něj alespoň měsíc. Věř, že to spoustu problémů vyřeší.

Kostroma
Kecalka 346 příspěvků 08.08.19 06:24

Zkuste opravdu takhle casto nestridat ty umely mlika, ona si musi na to zvyknout. Muj kluk jel od tri mesicu na Bebe, mel ale hodne tuhy kadeni, pak jsme presli postupne na Hipp a cajk, prospival skvele. Podivejte je ji teprve mesic, musi mit preci chvili cas aby si zvykla na nove mleko :)

Tynkycat2
Extra třída :D 12918 příspěvků 08.08.19 06:26

Ono je otázka jestli má vůbec hlad, bolení bříška se během toho prvního měsíce může zhoršovat, koliky můžou nastoupit i až kolem těch čtyřech týdnů a i když třeba nepláče bolestí může jí jen bolet bříško. Já ze začátku měla pocit že jakákoli nespokojenost miminka znamená, že má hlad, není to tak. Ani to že se třeba pokaždé k lahvi přicucne jako by nejedla celej den nemusí znamenat že má hlad, stejně jako prso i ta láhev a sání ji uklidňuje, na chvíli pomůže protože během sání se rozhýbou střeva a pak se bolení třeba zase zhorší. Ani to že v noci vydržela 4-5 hodin neznamená, že teď se ti budí hlady, vždyť ten režim se u takových mrňousků mění neustále. Taky bych zkusila přidat probiotika a ne měnit mléko když jí jinak sedí.

terien
Extra třída :D 12132 příspěvků 08.08.19 06:59

Nevím, já si to nepamatuju. A co se týká tvoji dcery, tak ty jí teda dáváš 8o je jí měsíc a už má 4. mlíko?? Ono si to bříško na to taky musí zvyknout a to chce čas. Když do ní budeš každý týden cpat jiný, tak bude mít akorát bolení chudák.

a12
Hvězda diskuse 37923 příspěvků 08.08.19 07:21

Me uz asi nezasyti žádný, ale muzu vyzkouset :mrgreen: mam doma ale jen sunar : mrgreen:

A ses si jista, ze rve hlady?
Jako ono jestli ji po ty hodine to mliko das, tak to uz nemusi rvat hlady a ze ji boli bricho bych se u krmeni po hodine nedivila u zadnyho mlika..
Ale ja kojila a tak kolem asi 6 týdnů :think: uz si presne nepamatuju, mely moje deti nejspíš rustovy spurt a to by mohly bejt u prsa klidně cele den v kuse :lol:
A taky nepises, kolik ti na to jedno krmeni vypije, nedavas ji malo?

Uživatel je onlinestinga
Echt Kelišová 8382 příspěvků 08.08.19 07:22

Mně žádné nezasytilo, já to nechutnám
dcera pila Hipp bio combiotik a zasytilo ji to a asi i chutnalo

debra.morgan
Echt Kelišová 9709 příspěvků 08.08.19 07:57

Tvl, proc bych to mela pit :roll: syn ma hipp combiotik a moje mliko a je spokojeny ;)

Froseth
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 08.08.19 08:17

Proč bych měla pít mléko pro mimina? Za 1) se mléka tak často nestřídají, takže jsi tím miminu rozhodila akorát tak zažívání. Za 2) se umělým mlékem tak často nekrmí, příliš časté krmení způsobuje bolesti břicha. Neznamená, že když si vezme flašku, tak má pokaždé hlad, třeba si chce jen podudat a uklidnit se. Co je to za doktorku, že ti neřekne takové základní věci a doporučí střídat mléka jak na běžícím páse?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 09:07
@DeLonde píše:
Podle titulku…mě nezasití žádné mleko :mrgreen:…, ale humor stranou :oops: Já bych to tak často neměnila. My měli nutrilon HA kvuli kojení a pak běžný nutrilon - holka ucpaná jak kdyby pila beton, tak jsem přešla na sunar…No a zjistila jsem, že je to to a samé, takže jsem to začala řešit né změnou mléka, ale koupila jsem probiotika a musím říct jen Zaplať Pan Bůh za ně…Jsou skvělé. V lékárně jsem se původně ptala na verzi sunaru s probiotiky a paní magistra mi řekla, že se sice vyrábí, ale že je lepší to brát takhle odděleně. Takze bych resila asi problem jinak nez změnou- ale to uz jsi udelala takze k meditu veci…Mě holku nezasitilo nic a prostě to ustalo (trapil nas obcas rustovy spurtik - nenuze byt i u vas?)…Navic bych rekla, ze tak do 2 mesice jsem ji cpala kolikrat flasku zbytecne s tim, ze ma hlad a pak jen prichazela na to, ze to dite chtelo neco uplne jineho :lol: Takze bych si zkusila i tuto moznost pripustit - ja vim je to tezke..sama jsem si rikala, ze sve dite znam ja nejlip a ono prd, zacatky jsou zkratka tezke. :oops: Verim, ze si najdete svou davku a „hlad“ ustane, ale osobne bych ji/mu to tak casto nemenila. Takhle na zacatcich se mrnatum dotvoruje strevni rovnovaha, traveni apod a neni zdrave to tak menit. Zašla bych k doktorce jeste nebo bych zkousela dceri ty intervali po trosickach prodluzovat. Bohuzel u takto malych ditek casto rezim jeste neplati. Na nas to zacalo fungovat az tak v 2,5 mesicich.

Ne ja Vas uplne chapu myslite to dobre kdyz me.mala zacne plakat tak zkousim vzdy vse (plina, chovani, mazleni, masirovani briska, dudlik, svazat do piny nebo zavinovacka a kdyz ani to zcela nepomaha tak dam flasku s pitim ) je to moje prvni miminko takze je to tezke vychytat co.je.prave. trapi :( Jinak probiotika bereme Biogai spolecne s Infacolem na prdiky. Jinak ja bych tak casto mleko nemenila vzdy mi to o doporucila Dr. :( ja bych osobne zustala u toho Kendamilu protoze ten ji vyhovoval jen to caste krmeni se pani doktorce nelibilo. TED uz proste zkusime zustat na Nutrilonu a uvidime :)

inkakřivák
Generální žvanilka 20581 příspěvků 08.08.19 09:11

Co kdybys zkusila si dát i normální stravu? není divu, že tě ta umělina nezasytí.

RockFous
Povídálka 43 příspěvků 08.08.19 09:12
@Čičorečka píše:
Já se toho nikdy nenapila tolik, aby mě to zasytilo. Ale nejvíc mi chutná Kendamil. Myslím, že tvoje dcera je znechucená z častého střídání. Jedno si vyber a zůstaň u něj alespoň měsíc. Věř, že to spoustu problémů vyřeší.

Kendamil je chutove moc dobry :lol:, ono je to tezky kdyz Vam to poradi Dr. :( my by jsme jinak od zacatku zustali na Nutrilonu, ale ted uz to menit nebudeme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 09:15
@terien píše:
Nevím, já si to nepamatuju. A co se týká tvoji dcery, tak ty jí teda dáváš 8o je jí měsíc a už má 4. mlíko?? Ono si to bříško na to taky musí zvyknout a to chce čas. Když do ní budeš každý týden cpat jiný, tak bude mít akorát bolení chudák.

Ja bych to tak casto nemela ale to pani doktorce se. nelibi ze v tom nema zadny rezim aby jedla po 3 hodinach :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama