Které vlastnosti si nejvíce vážíte na svých dětech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SibyllaTrelawney
Kecalka 210 příspěvků 03.01.18 19:21
Které vlastnosti si nejvíce vážíte na svých dětech?

Téma je jasné, kecací a snad pozitivní. Anketní otázka je jasná - kterou vlastnost nejvíce oceňujete na svých dětech (eventuáolně a proč?)?

Abych začala - například má sedmiletá dcera je velmi empatická a přátelská, nikdy ostatním neškodí a ke spolužákům přistupuje pozitivně i když oni jsou na ni třeba protivní. (Ano, možná se jí to jednou vymstí… ale je to hezké a já ji za to obdivuju.)

Co vy a vaše děti? Těším se na zkušenosti! :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18805 příspěvků 03.01.18 19:27

To je hezké téma. U těch dospělých si vážím jejich pracovitosti a toho, jak se chovají k nám, rodičům. Na té malé devítileté je asi nejhezčí to, jak se pořád a soustavně těší na další den, ať už ji čeká cokoliv.

SibyllaTrelawney
Kecalka 210 příspěvků 03.01.18 19:31

@hanka.br. To je milé… moje dcera vlastně taky, taky se pořád těší. :-) Každé ráno je pozitivně nastavená.

žampion
Závislačka 3743 příspěvků 03.01.18 19:33
:)

Příspěvek upraven 05.04.18 v 11:34

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16802 příspěvků 03.01.18 19:43

Mám kupu dětí s velkým věkovým rozptylem, takže je každé jiné. Ale obecně na nich cením a obdivuje takovou tu oddanou lásku vůči nám, rodičům. Přes všechny naše výchovné omyly a přešlapy cítím, že tam ta láska - vzájemá - pořád je. Za všech okolností :kytka:

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 03.01.18 19:44

U svého 8 leteho syna si strašně vážím toho jak je citlivý a chytrý. Strašně rád nám dělá radost, vymýšlí různé věci které nás nebo prarodiče potěší. Miluje zvířátka a všechny by je nejraději měl doma a hlavně je velký ochránce svého mladšího brášky, má ho hrozně rád, je vidět, že se hodně řídí srdcem. Také jsme se třeba účastnili toho projektu Ježíškova vnoučata, každému že seniorů namaloval a napsal krásné přání a hrozně mu záleželo na tom, aby se jim to líbilo. Mladší se teprve formuje, je mu rok, tak uvidíme. Ale asi jako pro každou maminku, jsou pro mě mé děti dokonalé :*

scentini
Závislačka 3461 příspěvků 03.01.18 20:01

To je moc krasne tema :srdce:. Mam skoro 4 letou dceru a moc si na ni cenim, jak je empaticka a na svuj vek velmi starostliva. Pomuze mi se vsim co je treba. Vari, uklizi semnou. Miluje zvirata a celou rodinu. A velmi se tesi na sourozence, jak bude se vsim pomahat atd. Ja si na dceru nemuzu stezovat, je to ma velka laska :srdce:.

Kassy
Závislačka 3299 příspěvků 03.01.18 20:04

U starší pětileté dcery si nejvíc vážím toho, že i když někdy máme spory, někdy mě zlobí a já pak na ni křičím, někdy zbytečně vybuchnu já, protože mi rupnou nervy, někdy se kvůli něčemu zlobí ona na mě, vždycky dokáže přijít a říct mi „maminko, já tě mám ráda“. Nikdy jsem od ní neslyšela, že mě nesnáší, že jsem jí zkazila život, že už mě nechce vidět… a to vůbec není samozřejmé, co tak pozoruju kolem sebe, tak takovéhle věty hromada dětí používá, když se na rodiče zlobí nebo je chtějí k něčemu donutit. Vážím si toho, že se mě nikdy nesnaží ranit nebo citově vydírat. :srdce:
Mladší dceři jsou teprve dva a na ní si cením hlavně toho, jak má pozitivní přístup k životu. Ze všeho je nadšená, očíčka jí září radostí nad drobnostmi, jasá nad každou maličkostí. Moc bych si přála, aby jí tohle pozitivní nastavení vydrželo i do budoucna. A velmi oceňuju taky její snahu o samostatnost, ve dvou letech zvládá spoustu věcí, které ta starší neuměla ani dlouho po třetích narozeninách. :kytka:
No a nejmladší synek, tomu jsou teprve čtyři měsíce, takže tam o nějakém charakteru ještě nemůže být moc řeč, ale velmi si vážím toho, že v noci spí :lol:

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 03.01.18 20:10

Ja si u sve trilete dcery cenim toho, jak miluje malinkou sestricku a stara se o ni, prestoze jejim narozenim prisla o cast meho casu a pozornosti. I kdyz nekdy samozrejme take zarli :)

Anna766
Hvězda diskuse 72241 příspěvků 03.01.18 20:15
@pe-terka píše:
Mám kupu dětí s velkým věkovým rozptylem, takže je každé jiné. Ale obecně na nich cením a obdivuje takovou tu oddanou lásku vůči nám, rodičům. Přes všechny naše výchovné omyly a přešlapy cítím, že tam ta láska - vzájemá - pořád je. Za všech okolností :kytka:

To je krásné :kytka: a ano, cítím to stejně, tu lásku mých dětí :srdce:
Dcery si vážím jak dokázala dát svůj život do pořádku. Syna si vážím že i když to má těžší než jiné děti, je hodný, cílevědomý a dobře se učí.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 03.01.18 20:26

Já už mám děti dospělé a jsou to skvělí kluci :srdce: Oceňuji jejich vyzrálost a dobrý charakter, jsou empatičtí, šikovní a chytří. Myslím, že budou dobří partneři svých žen. A jsou to fešáci :mrgreen:

weyky
Neúnavná pisatelka 19222 příspěvků 64 inzerátů 03.01.18 20:45

U čtyřleté se mi líbí, jak nás má ráda takové, jací jsme, s chybami, se vším. Taky že je na svůj věk hodně chytrá. Na mladším desetiměsíčním se mi líbí, že je věčně pozitivně naladěný a usměvavý, at už mu rostou zuby, nebo je unavený, pořád rozdává úsměvy :srdce:

Alušáček
Závislačka 3249 příspěvků 03.01.18 20:55

Svou 20letou dceru přímo nekriticky obdivuju za to jak je cílevědomá, ctižádostivá, pilná, k tomu krásná a inteligentní a dost už… :lol: Mladší tříletou za to, že je seběvědomá a komunikativní, ráda se seznamuje s kýmkoli… :)

jestericka34
Nováček 03.01.18 21:26

Ja si na synech 4,7 let nejvíc vážím toho, že mi dávají na jevo lásku, že přijdou a řeknou maminko mam tě moc rád. To je pro mě asi nejvíc. A další věc, kterou na nich miluju je, jak se dokážou radovat z maličkostí. Jak moc se těší na sestřičku, jak ji budou chránit a budou velký brachové. Prostě moji princové :srdce:

BloomingGorgeous
Závislačka 2832 příspěvků 03.01.18 21:26

Dceri je teprve 2,5, ale uz ted umi rozesmat vice lidi. Hodne mluvi a je vtipna, rada ostatni bavi. Intonaci, dikci, dela vtipky. Manzel je introvert, ale umi to taky, je s nim velka legrace a dcera to ma po nem. Ja to moc ocenuju, protoze kazdy den, i kdyz jsme treba jenom doma, se nasmejeme. Krome tech obvyklych kvalit byl tohle jeden z duvodu, proc jsem chtela stravit zivot s nim.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >