Které zuby rostou první

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinezuzikka
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 14 inzerátů 11.12.18 18:43
Které zuby rostou první

Je možné, že by miminku rostly nejdřív špičáky? Nebo rostou popořadě jedničky, dvojky,..?

Reakce:
Terezxx
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 1 inzerát 11.12.18 18:49

Je to možné, že porostou první špičáky. Jednomu z dětí také zuby nerosty po poradě. Je to úplně normální :palec:

G.a.b.c.a20
Kecalka 415 příspěvků 11.12.18 18:50

Možné to je, od kamarádky dítě mělo první špičáky a až pak jedničky :-)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 11.12.18 18:51

našemu nejdřív jedničky dole a pak hned dvojky nahoře.

terinka4444
Hvězda diskuse 69424 příspěvků 11.12.18 18:52

bratránkovi taky první špičáky nahoře, vypadal jako upír :mrgreen: standardní to není, ale může se stát

růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 11.12.18 18:53

Jedničky dole jsou první, ale mohou být i vyjímky samozřejmě ;)

Danulinka16
Závislačka 2503 příspěvků 11.12.18 19:45
@mamina2017 píše:
našemu nejdřív jedničky dole a pak hned dvojky nahoře.

To muselo vypadat srandovně :)

Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 14 inzerátů 11.12.18 20:08

Dík, vypadá to, že našemu taky nejdřív porostou ty špičáky. No už se těšim jak bude vypadat 8)

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 07.01.19 10:57

Moje holčička má naběhlou dáseň v místě špíčáku a dnes jsem objevila že i na druhé straně. Shodou okolností jsme byli v pátek na 3 měsíční prohlídce, tak jsem se na to ptala a prý aft to není. Mohl by to tedy být rostoucí zoubek?

Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 14 inzerátů 07.01.19 12:06

Já se ptala mojí mámy, jak jsme to měli my a říkala, že to je normální. Že se tam nejdřív udělaj takové boule, ale ty tam pak vydrží třeba i rok.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 07.01.19 15:32

@zuzikka Jj to je dost možné tam kde normálně rostou zoubky jako první nic ještě není .. ale Gabi si teď pořád strká prosty do pusy i po jídle a je podrážděná a v souvislosti s tou bouličkou mě to napadla dát do souvislosti jako zoubky.

Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 14 inzerátů 07.01.19 16:18

@ludmilaadamkova Náš malej má taky ruce furt v puse, asi od 2m. Dr mi řekla, že to nemusí být zubama. Vlastně jsme toto samé řešili před měsícem taky na 3m prohlídce, protože jsem myslela, že to souvisí. Teď už si to nemyslím. Vypadá to, že na první zuby si ještě počkáme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >