Kterou porodnici vybrat? Blansko/Boskovice/Tišnov

3
28.8.21 10:21

Kterou porodnici vybrat? Blansko/Boskovice/Tišnov

Ahojte,
koncem roku budu rodit a stále si nejsem jistá kam jít. Bydlím na vesnici v dojezdové vzdálenosti 15-30min od Tišnova/Blanska/Boskovic připadně Brna. Zkušenosti s Brnem se dají dohledat ale máte někdo zkušenost v Blansku nebo Tišnove nebo Boskovicích?

Zajímal by mě jak přístup personálu, tak možnosti tatínka být u porodu i po něm, podmínky po porodu, případně jakékoliv jiné zkušenosti.

Moc vám všem děkuju 🙏 ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25380
28.8.21 10:28
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
28.8.21 10:36

Ja teda nevim, ale myslim ze v Blansku ani Tisnove porodnice neni. V Blansku urcite ne. Takze zbyvaji Boskovice :) kamaradka tam rodila v kvetnu a byla spokojena se vsim krome pristupu sester na sestinedeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21305
28.8.21 10:39
@Terrezzk píše:
Ahojte,
koncem roku budu rodit a stále si nejsem jistá kam jít. Bydlím na vesnici v dojezdové vzdálenosti 15-30min od Tišnova/Blanska/Boskovic připadně Brna. Zkušenosti s Brnem se dají dohledat ale máte někdo zkušenost v Blansku nebo Tišnove nebo Boskovicích?

Zajímal by mě jak přístup personálu, tak možnosti tatínka být u porodu i po něm, podmínky po porodu, případně jakékoliv jiné zkušenosti.

Moc vám všem děkuju 🙏 ☺️

koukala jsi se vůbec na stránky těch nemocnici, asi ne vid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
28.8.21 10:46

Koukni na skupinu na FB Recenze porodnic, tam urcite najdes, co hledas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
28.8.21 11:11

V Blansku porodnice není, tady v okolí buď ty Boskovice nebo Brno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10095
28.8.21 11:25

Kamarádka byla v Boskovicích spokojená, v Brně bych já volila Bohunice. Ale to bych byla já, každý má jiné požadavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.8.21 11:44
@JednaPrazacka píše:
Koukni na skupinu na FB Recenze porodnic, tam urcite najdes, co hledas.

Super, už tam teď koukám, díky za tip 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.8.21 11:50
@Sany80s
@Fiškuska píše:
Ja teda nevim, ale myslim ze v Blansku ani Tisnove porodnice neni. V Blansku urcite ne. Takze zbyvaji Boskovice :) kamaradka tam rodila v kvetnu a byla spokojena se vsim krome pristupu sester na sestinedeli.

O Blansku jsem právě slyšela že tam prý někoho známá rodila, ale nikde na netu jsem to nenašla že by tam porodnice byla. Asi šlo teda o chybku a myslela Boskovice. Pardon 😇

Zatim vo čtu různé recenze tak to vypadá na ty Boskovice, dik moc 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
28.8.21 12:13

Pokud dělají něco jako v Opavě prohlídky tak osobně doporučuji. Já taky vybírala mezi 3 v okolí. Nakonec mě moc příjemné překvapila Opava svou utulnosti, milým personálem atd a šla jsem rodit tam. A na porod i všechna oddělení nemůžu říct ani půl slova spatneho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat