Reklama

Kterou půjčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stevenson
Nováček 1 příspěvek 08.03.18 19:41
Kterou půjčku

Dobrý den vážení, máte někdo zkušenost s půjčkou bez ručení od Monety, Air bank, či Sberbank na částku vyšší než 600 tis.? případně co byjste doporučili

Reklama

Reakce:

Janina B1
Kecalka 400 příspěvků 08.03.18 19:47

Ideální si nepůjčovat, ale vím, že ne vždy je to asi reálné. Volila bych půjčku od stabilní banky, co je u nás již déle - čili v tomhle případě asi Moneta. :nevim:

xjuklickova
Kelišová 5097 příspěvků 1 inzerát 08.03.18 19:52

Airbank… Jsem klientem dlouho a mam nejnizsi urok. Sla bych si pujcit tam, kde nabidnou nejnizsi uroky…

LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 08.03.18 20:00

Urcite bych si rozhodila site u vicero bank, ta ktera nabidne nejvyhodnejsi RPSN, tak tu bych brala. ;) nebudu rikat ktera je nejlepsi, kazda banka ma neco pro a proti, ale co se tyce uveru s tak vysokou castkou tak je nejlepsi se ridit výsi RPSN, jak urokem… :)
tod muj nazor… :roll:

marenka.ch
Nováček 2 příspěvky 08.03.18 20:22
Půjčka

Určitě řešit přes finančního poradce, mám skvělou poradkyni, na fcb je Sabina Remešicová kdybyste ji chtěl někdo kontaktovat.

Evelýna 1
Kecalka 334 příspěvků 6 inzerátů 08.03.18 20:29

Měli jsme u Air bank hypotéku. Měli jsme skvělý úrok, ale mají i velmi přehledné internetové bankovnictví. Mohli jsme si libovolně zvyšovat/snižovat splátky. A to jsem tam neměla ani úcet. Mohu doporučit.
Za mě ne Moneta. Ale jak už tu někdo psal, porovnejte RPSN

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 08.03.18 21:16
@Stevenson píše:
Dobrý den vážení, máte někdo zkušenost s půjčkou bez ručení od Monety, Air bank, či Sberbank na částku vyšší než 600 tis.? případně co byjste doporučili

Myslíš spotřebitelský úvěr 600t.? 8o

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 16.03.18 19:38
edit admin - spam

Jj, určitě rádi půjčují důchodcům a chudým. :zed: :zed: :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >