Kterou sušičku - BEKO nebo BOSCH?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marketaves
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 10:55
Kterou sušičku BEKO nebo BOSCH?

Poraďte prosím,
kupuji poprvé sušičku a měla jsem vybranou BEKO 8506 https://www.nejlepsiceny.cz/…06-gxb1.html

Prodejce mi ji však rozmlouvá, že nemají dobré pračky a tak kdo ví, jaké jsou sušičky. Prý si mám raději vzít Bosch WTW85460BY.
 https://www.nejlepsiceny.cz/…85460by.html

Jaký je váš názor? Kterou vzít???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 27.02.17 10:59

Z těchto ani jednu :? Bosch pračka se nám vykakala měsíc po záruce a k beku nemám důvěru… Každopádně pokud jde o peníze, jdi do té nejlevnější co seženeš a když se ti po dvou letech vyserká, nebude tě to tak serinkat jak u Boženy za dvacet… :zed: promiň, jsem an Bosch alergická.

pikola
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 27.02.17 11:00

Mela jsem bosch a byla skvela.

Petulda269
Kecalka 192 příspěvků 27.02.17 11:03

Nemám teda zkušenost se sušičkou, ale pračku BEKO už máme několik let a jsem spokojená. Jednu máme i v bytě, který pronajímáme a tchánovci mají taky tuhle značku a bez problémů ;) Takže s prodejcem nesouhlasím.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12188 příspěvků 27.02.17 11:03

Beko mi nevyhovovala myčka ani pracka, takže tu bych nebrala. Bosh neznám. Mame lg a spokojenost

monrom
Nováček 27.02.17 11:06

@marketaves Máme Bosch již 6 let (kupovali jsme s prodlouženou zárukou na 4 roky) a je v pohodě. Teď poslední dva týdny mě zlobí, pořád vyskakuje, že mám vylít vodu a přitom tam žádná není. Tak jsem pořádně pročistila sítko v nádržce (bylo zanešené, mazlavé) a jede dál. Neměla ještě žádnou opravu. Čistím jenom sítko od chlupů a vylívám vodu z nádrže.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 11:09

@marketaves Ja mam uz nejaky patek (asi tri roky) Boschku, jednou nam v zaruce cistili ten kondenzator, jinak jsem s ni moc spokojena. (klepy klep)

ugluk
Hvězda diskuse 44691 příspěvků 27.02.17 11:10

@monrom tohle přesně se mi teď stalo taky (Bosch 5 let), důkladně vyčištěny všechny filtry a samodomo oprava a funguje vesele dál.

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 27.02.17 11:10

My mema treba starou pracku Aeg Lavamat, ktera je bozi drzak, urcite pak poridime stejnou, akorat novejsi radu. Tak jsme i susicku poridili Aeg Lavatherm a zda se zatim dobra.

Zdeni86
Kecalka 230 příspěvků 27.02.17 11:12

My mame Beko a zatim spokojenost.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 27.02.17 11:18

Dneska je to kus od kusu, mám Beko s prodlouženou zárukou, letos bude mít pět let a zatím tuktuktuk ani jeden problem a jede denně :nevim:

funnym
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 27.02.17 11:21

My máme beko a maximální spokojenost :-) Vyšla i dobře v Dtestu.

Soňa Zacharová
Nováček 27.02.17 11:48

@marketaves Já mám od Beka kombinaci pračka/sušička a jsem maximálně spokojená.

Soňa Zacharová
Nováček 27.02.17 11:49
@Soňa Zacharová píše:
@marketaves Já mám od Beka kombinaci pračku se sušičkou a jsem maximálně spokojená.
šárkajak
Kecalka 491 příspěvků 27.02.17 12:04

Máme všechny spotřebiče jen bosh nebo Siemens (je to jedna firma) a ten nejstarší spotřebič má 12 let a potrebovál jen jeden servis. K jinym značkám nemam moc důvěry (kromě miele :) )

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >