Reklama

Kterou sušičku - BEKO nebo BOSCH?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marketaves
Nováček 3 příspěvky 27.02.17 10:55
Kterou sušičku BEKO nebo BOSCH?

Poraďte prosím,
kupuji poprvé sušičku a měla jsem vybranou BEKO 8506 https://www.nejlepsiceny.cz/…06-gxb1.html

Prodejce mi ji však rozmlouvá, že nemají dobré pračky a tak kdo ví, jaké jsou sušičky. Prý si mám raději vzít Bosch WTW85460BY.
 https://www.nejlepsiceny.cz/…85460by.html

Jaký je váš názor? Kterou vzít???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 27.02.17 10:59

Z těchto ani jednu :? Bosch pračka se nám vykakala měsíc po záruce a k beku nemám důvěru… Každopádně pokud jde o peníze, jdi do té nejlevnější co seženeš a když se ti po dvou letech vyserká, nebude tě to tak serinkat jak u Boženy za dvacet… :zed: promiň, jsem an Bosch alergická.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 27.02.17 11:00

Mela jsem bosch a byla skvela.

Petulda269
Kecalka 189 příspěvků 27.02.17 11:03

Nemám teda zkušenost se sušičkou, ale pračku BEKO už máme několik let a jsem spokojená. Jednu máme i v bytě, který pronajímáme a tchánovci mají taky tuhle značku a bez problémů ;) Takže s prodejcem nesouhlasím.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 27.02.17 11:03

Beko mi nevyhovovala myčka ani pracka, takže tu bych nebrala. Bosh neznám. Mame lg a spokojenost

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 27.02.17 11:06

@marketaves Máme Bosch již 6 let (kupovali jsme s prodlouženou zárukou na 4 roky) a je v pohodě. Teď poslední dva týdny mě zlobí, pořád vyskakuje, že mám vylít vodu a přitom tam žádná není. Tak jsem pořádně pročistila sítko v nádržce (bylo zanešené, mazlavé) a jede dál. Neměla ještě žádnou opravu. Čistím jenom sítko od chlupů a vylívám vodu z nádrže.

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 11:09

@marketaves Ja mam uz nejaky patek (asi tri roky) Boschku, jednou nam v zaruce cistili ten kondenzator, jinak jsem s ni moc spokojena. (klepy klep)

ugluk
Hvězda diskuse 42191 příspěvků 27.02.17 11:10

@monrom tohle přesně se mi teď stalo taky (Bosch 5 let), důkladně vyčištěny všechny filtry a samodomo oprava a funguje vesele dál.

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 27.02.17 11:10

My mema treba starou pracku Aeg Lavamat, ktera je bozi drzak, urcite pak poridime stejnou, akorat novejsi radu. Tak jsme i susicku poridili Aeg Lavatherm a zda se zatim dobra.

Zdeni86
Kecalka 217 příspěvků 27.02.17 11:12

My mame Beko a zatim spokojenost.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 27.02.17 11:18

Dneska je to kus od kusu, mám Beko s prodlouženou zárukou, letos bude mít pět let a zatím tuktuktuk ani jeden problem a jede denně :nevim:

funnym
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 27.02.17 11:21

My máme beko a maximální spokojenost :-) Vyšla i dobře v Dtestu.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 27.02.17 11:48

@marketaves Já mám od Beka kombinaci pračka/sušička a jsem maximálně spokojená.

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 27.02.17 11:49
@Soňa Zacharová píše:
@marketaves Já mám od Beka kombinaci pračku se sušičkou a jsem maximálně spokojená.

šárkajak
Kecalka 483 příspěvků 27.02.17 12:04

Máme všechny spotřebiče jen bosh nebo Siemens (je to jedna firma) a ten nejstarší spotřebič má 12 let a potrebovál jen jeden servis. K jinym značkám nemam moc důvěry (kromě miele :) )

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama