Kterou univerzitu? UPOL vs. OSU?

11527
28.6.13 15:35

kterou univerzitu? upol vs. osu?

Prosím studentky a paní učitelky :D ktere maji obory český jazyk a občanská výchova nebo přírodopis a výchova ke zdraví jestli by mohly napsat něco o oboru- nevím pro jaký obor se rozhodnout :roll: a neptejte se mě prosím co by mě bavilo víc, kdybych věděla, tak se nerozhoduji :lol:
budu ráda za všechny zkušenosti, rady, negativa, pozitiva :hug: či jen názor obecně na ostravskou univerzitu nebo Palackého v Olomouci :hug: Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11527
28.6.13 15:36

Ještě chci dodat, oba jsou to obory dálkově

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26006
28.6.13 15:46

Já mám zkušenost s Ostravským pajdákem, kamarádka s filozofickou fakultou…za nás nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
28.6.13 16:07

Na ostravskou jsem prave slysela i neg. reci, ale to je o individualnim pristupu no :nevim:
radeji bych se rozhodovala kvuli lepsimu uplatneni oboru nez o tom, ze ta skola spatna :nevim: myslim, ze ty 3 roky se da vydrzet vsude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3398
28.6.13 16:20

Ostravska silene studijni oddeleni na Filosoficke fakulte, ale ja tam studovala jazyky a to celkem snad uroven melo.

Ja bych volila spis kombinaci cestina/obcanka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.13 17:46

Ahoj, já se hlásila minulý rok přesně na tyto obory co ty..ale bohužel v Olomouci mi to neotevřeli, kvůli malému počtu uchazečů. Tak studuji češtinu a občanku v Ostravě a jsem za to ráda. Zatím jsme se se všemi profesory domluvili na čem jsme potřebovali. Máme to každé pondělí od 14-19hodin, ale pokud se omluvíš meilem, že nemůžeš přijet, v pohodě. Zatím jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
10.9.13 19:08

Kazde pondeli? ja pocitam s tim, ze dalkove je vse v patek :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.13 05:58

Nene my jsme to měli a máme v pondělí, ale mně to vyhovuje. Jezdím domů až v 9, takže trávit páteční odpoledne a večery ve škole by se mi nechtělo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
11.9.13 08:23

Tak me je to v podstate jedno, jsem na MD, ale spise kvuli hlidani male…manzel dela na 12ty, takze muze jen 3 tydny hlidat a pak 3 tydny zase ne..coz jsem zaukolovala mamku, ale ta si to naplanovala na patek :( snad ji to v praci nejak vyjde prehodit :zed: nejhorsi je, ze nam to reknou nejdriv za 2 tydny :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.18 12:57

Ahoj holky,

tak která je lepší? OSU? UPOL? Hlásím se na obě obor sociální práce. Ještě mám v záloze další dvě školy, ale ráda bych si udělala obrázek o všech. V každém případě půjde o kombinované studium.

Takže je tu někdo, kdo má vystudovanou sociální práci v Ostravě nebo Olomouci a podělil by se o běžnou praxi na těchto školách? Vyučující, kvalita výuky, nároky…

Už jedním Bc. titulem oplývám, ale tak to víte no, na mateřské… :mrgreen:

Díky moc :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
8.2.18 13:06

@Kazimíra Olejovka

Já mám veřejnou správu v pedagogice na UPOlu, chodili jsme na spoustu stejných předmětů i se „socprc“ - sociální práce. Mé spolužačky často pracují v „pastácích“, družinách…podprůměrné platy. Ale pokud bys to vnímala jako své poslání, pak je to práce pro tebe. Já teda pracovala v jiném oboru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.18 13:23

@ASAndrea Děkuju. Studovala jsi prezenčně nebo kombinovaně? Co profesoři? Jaká tam panuje atmosféra…zajímá mě vše, i když jsi byla na jiném oboru.

S tím platem jsem obeznámena. Celý život jsem se ubírala úplně jiným směrem. Před mateřskou jsem dělala ekonoma za fakt slušný prachy, služební notebook, telefon, vlastní vizitka… v práci od nevidím do nevidím a prostě mě to nenaplňovalo. Prošla jsem hodně náročným vývojem po porodu a rozhodla se pro radikální změnu povolání. Tuto práci beru jako poslání. Manžel mě podporuje.

Asi jako když manažerovi rupne v bedně a rozhodně se pást ovce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat