Reklama

Který autokemp byste doporučili pro děti v okolí Brna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

schauerka
Povídálka 14 příspěvků 26.02.18 17:40
Ktery autokemp byste doporucili pro deti v okoli Brna?

Dobry den prosim o radu autokempy vubec v okoli Brna nezname :( jsme ze Sumperka nebo nejaky kemp blizko mame mimi :D dekuji

Reklama

Reakce:

miracle13
Povídálka 27 příspěvků 26.02.18 17:51

Určitě Vranovská přehrada :palec: :palec: :palec:

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 26.02.18 17:55

Ne v okolí Brna, ale blízko, je kemp ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pro rodiny s dětmi naprosto super, klidný, útulný, v létě hned vedle skvělý aquapark, hezké výlety. Jinak doporučuji i stránku dokempu.cz

schauerka
Povídálka 14 příspěvků 26.02.18 18:22

Dekuji moc za vase tipy urcite mrknu na stranky :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama