Reklama

Který bělící přípravek na bělení zubů opravdu funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka88
Stálice 84 příspěvků 18.01.17 21:28
Který bělící přípravek na bělení zubů opravdu funguje?

Ahojte maminky. Máte prosím některá zkušenost s bělení zubů a přípravkem, který opravdu funguje? A nemyslím zubní pasty. Děkuji moc :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 18.01.17 21:34
@Janka88 píše:
Ahojte maminky. Máte prosím některá zkušenost s bělení zubů a přípravkem, který opravdu funguje? A nemyslím zubní pasty. Děkuji moc :kytka: :mavam:

kurkuma prý bělí

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 18.01.17 21:41

Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

de
Kecalka 157 příspěvků 18.01.17 21:42

Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

bigl
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 18.01.17 21:49
@Kejmina90 píše:
Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

Musím dát za pravdu. Nevěřila jsem tomu, ale fakt to pomůže.

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 21:51

@Kejmina90 taky mě zajímá a cena?

Ketris
Echt Kelišová 9296 příspěvků 18.01.17 22:04
@Kejmina90 píše:
Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

Taky se přidávám, je fakt super :palec:

pikola
Neúnavná pisatelka 18943 příspěvků 18.01.17 22:58

Elektrický kartáček.

Dojcanis
Závislačka 3646 příspěvků 18.01.17 23:04

Kypřící prášek do pečiva, dáš na kartáček a drhnes

Kacabacka
Kecalka 138 příspěvků 18.01.17 23:30
A neposkozuje to sklovinu?
@de píše:
Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

3HE
Generální žvanilka 21805 příspěvků 19.01.17 02:15
@de píše:
Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

co to je?

Janka88
Stálice 84 příspěvků 19.01.17 08:02
@de píše:

Našla jsem si, že je to zubní pasta. A to má pouze krátkodobý efekt nebo trvalejší? :)

de
Kecalka 157 příspěvků 19.01.17 09:00

@Janka88 @3HE @Kacabacka opalescence je nazev znacky na domaci beleni. Probiha to tak, ze si nechate u zubare zhotovit gelove sablonky na vlastní zuby a k tomu dostanete sadu gelu na domácí použití, vcetne podpurne pasty. Gel aplikujete do tech formicek po dobu nekolika dnů. Na jak dlouho stanoví lékař. Jen musíte mít chrup úplně bez kazu. ale efekt je znát uz po týdnu, měla jsem zazloutle zuby po kole a teď mám zářivě bílé, ze se každý ptá :lol:

Janka88
Stálice 84 příspěvků 19.01.17 09:05
@de píše:
@Janka88 @3HE @Kacabacka opalescence je nazev znacky na domaci beleni. Probiha to tak, ze si nechate u zubare zhotovit gelove sablonky na vlastní zuby a k tomu dostanete sadu gelu na domácí použití, vcetne podpurne pasty. Gel aplikujete do tech formicek po dobu nekolika dnů. Na jak dlouho stanoví lékař. Jen musíte mít chrup úplně bez kazu. ale efekt je znát uz po týdnu, měla jsem zazloutle zuby po kole a teď mám zářivě bílé, ze se každý ptá :lol:

A na kolik to vyjde peněz? To zní super :)

de
Kecalka 157 příspěvků 19.01.17 09:14

Cenové bohužel moc nevím, ja to dostala od zaměstnavatele. Ale záleží, jaké ceny si nastaví váš zubař. Domácí sadu jsem našla za 1790kc http://eshop.hufa.cz/…ac-kit-mata/ plus je k tomu potreba tu silikonovou šablonu. To může být plus cca 1000kc. U nás beleni pacienti moc neresili.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama