Který bělící přípravek na bělení zubů opravdu funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janka88
Stálice 85 příspěvků 18.01.17 21:28
Který bělící přípravek na bělení zubů opravdu funguje?

Ahojte maminky. Máte prosím některá zkušenost s bělení zubů a přípravkem, který opravdu funguje? A nemyslím zubní pasty. Děkuji moc :kytka: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

bublinek
Kelišová 5114 příspěvků 18.01.17 21:34
@Janka88 píše:
Ahojte maminky. Máte prosím některá zkušenost s bělení zubů a přípravkem, který opravdu funguje? A nemyslím zubní pasty. Děkuji moc :kytka: :mavam:

kurkuma prý bělí

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 18.01.17 21:41

Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

de
Kecalka 157 příspěvků 18.01.17 21:42

Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

bigl
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 18.01.17 21:49
@Kejmina90 píše:
Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

Musím dát za pravdu. Nevěřila jsem tomu, ale fakt to pomůže.

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 21:51

@Kejmina90 taky mě zajímá a cena?

Ketris
Echt Kelišová 9491 příspěvků 18.01.17 22:04
@Kejmina90 píše:
Crest whitestrips z USA u nás na belicipasky.cz opeavdu zaručuji použivam léta :palec:

Taky se přidávám, je fakt super :palec:

pikola
Neúnavná pisatelka 19311 příspěvků 18.01.17 22:58

Elektrický kartáček.

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 18.01.17 23:04

Kypřící prášek do pečiva, dáš na kartáček a drhnes

Kacabacka
Kecalka 138 příspěvků 18.01.17 23:30
A neposkozuje to sklovinu?
@de píše:
Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

3HE
Generální žvanilka 21897 příspěvků 19.01.17 02:15
@de píše:
Opalescence. Největší a nejrychlejší belici efekt. :palec: A to uz jsem jako zubní sestra vyzkoušela skoro vše.

co to je?

Janka88
Stálice 85 příspěvků 19.01.17 08:02
@de píše:

Našla jsem si, že je to zubní pasta. A to má pouze krátkodobý efekt nebo trvalejší? :)

de
Kecalka 157 příspěvků 19.01.17 09:00

@Janka88 @3HE @Kacabacka opalescence je nazev znacky na domaci beleni. Probiha to tak, ze si nechate u zubare zhotovit gelove sablonky na vlastní zuby a k tomu dostanete sadu gelu na domácí použití, vcetne podpurne pasty. Gel aplikujete do tech formicek po dobu nekolika dnů. Na jak dlouho stanoví lékař. Jen musíte mít chrup úplně bez kazu. ale efekt je znát uz po týdnu, měla jsem zazloutle zuby po kole a teď mám zářivě bílé, ze se každý ptá :lol:

Janka88
Stálice 85 příspěvků 19.01.17 09:05
@de píše:
@Janka88 @3HE @Kacabacka opalescence je nazev znacky na domaci beleni. Probiha to tak, ze si nechate u zubare zhotovit gelove sablonky na vlastní zuby a k tomu dostanete sadu gelu na domácí použití, vcetne podpurne pasty. Gel aplikujete do tech formicek po dobu nekolika dnů. Na jak dlouho stanoví lékař. Jen musíte mít chrup úplně bez kazu. ale efekt je znát uz po týdnu, měla jsem zazloutle zuby po kole a teď mám zářivě bílé, ze se každý ptá :lol:

A na kolik to vyjde peněz? To zní super :)

de
Kecalka 157 příspěvků 19.01.17 09:14

Cenové bohužel moc nevím, ja to dostala od zaměstnavatele. Ale záleží, jaké ceny si nastaví váš zubař. Domácí sadu jsem našla za 1790kc http://eshop.hufa.cz/…ac-kit-mata/ plus je k tomu potreba tu silikonovou šablonu. To může být plus cca 1000kc. U nás beleni pacienti moc neresili.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >