Který CAR dělá KET při kojení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
20.5.22 18:59

Který CAR dělá KET při kojení?

Dobrý den, pokud jste někdo podstupoval KET v nativním cyklu a přitom ještě kojil, v kterém CARu to bylo? Případně který doktor nemá problém s kojením a KETem v nativu? A zadařilo se? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26621
20.5.22 19:38

Nějak tomu nerozumím. Chceš dělat ket v nativu při kojení a co stimulace? Nebo máš někde zamražená embrya? Tak by ti měli udělat ket tam, kde je máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 20:11

FN Olomouc. Ptali se, jak dlouho jsem kojila, tak jsem řekla, že ještě kojím a jestli je to problém a budu muset přestat? Vůbec se nad tím nepozastavili, dr. řekl, že není potřeba přestat, že je to bez problémů. Jinak výsledek ještě nevím, KET by teprve měl proběhnout.

• Citovat
  • Nahlásit
281
22.5.22 16:48

@nonameno
Nech si nabrat prolaktin, vysoká hladina by mohla být značnou překážkou pro otěhotnění. Pokud bude na normální úrovni, jdi do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.5.22 12:50

@Janli
Prosím Vás, aby jste mi netykala, jelikož se neznáme. A pokud napsané otázce nerozumíte, tak nejste cílová skupina, která by mi mohla adekvátně odpovědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.5.22 12:52

Pro Anonymní

Moc děkuji za informaci, uklidnilo mě vědět, že to někde jde. Olomouc mám dost z ruky, snad najdu blíž, ale moc děkuji a držím Vám palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
24.5.22 12:55

@Violetina
Vím, že vysoká hladina prolaktinu snižuje kvalitu vajíček, ale na tom u KET nezáleží.
Způsobuje prolaktin ještě jiné komplikace?
Máte v nějakém CARu zkušenost s KET v nativu při kojení? Kde to prosím bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26621
24.5.22 12:59
@nonameno píše:
@Janli
Prosím Vás, aby jste mi netykala, jelikož se neznáme. A pokud napsané otázce nerozumíte, tak nejste cílová skupina, která by mi mohla adekvátně odpovědět.

Tady si tykají všichni. Pokud napíšeš polovinu informací, tak ti nikdo nemůže dát relevantní odpověď. Ket ti při kojení ti laxní lékaři udělají, ale z tvého dotazu to vypadá, že teprve sháníš car a nemáš zamrazená embrya. Stimulaci ti při kojení neudělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
24.5.22 13:35

@nonameno
Zkušenosti nemám, přestala jsem kvůli borelióze kojit dva měsíce před KETem, tudíž diskuzi opouštím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat