Který den je pro odjezd na dovolenou lepší?

397
16.7.15 07:45

Který den je pro odjezd na dovolenou lepší?

Ahoj holky, jdu pro radu, chceme jet poprvé autem do Chorvatska - asi na Krk. Pojedeme patrně přes noc a teď babo raď, je lepší jet z pátku na sobotu nebo až ze soboty na neděli. Nebo je to zhruba stejné, co se hustoty dopravy týče. Manžel přišel s tím, že mu všichni říkají že ta první varianta je vražda (pátek/sobota). já se zase bojím, že neseženeme v neděli ráno ubytování. Prosím rady od zkušenějších cestovatelek :). Děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.7.15 07:50

Ve čtvrtek večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
16.7.15 07:51

My jedem ze čtvrtka na pátek abychom se vyhnuli té špičce v pátek večer.. a stejně tak domů, jedem z pátka na sobotu a ne o den později

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
16.7.15 07:52

Ja bych tam pres vikend nejela vubec, mi stacilo, jak to tam vypadalo v pondeli dopoledne, vikend si nechci ani predstavovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58153
16.7.15 07:57

@Foltexka ani jedno. Nejlepe vyjet uprostred tydne. A z techto dvou moznosti so/ne kdyz uz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.7.15 07:57

Bohužel, máme jen tyto varianty - dřív nemůžu kvůli práci (mám DPH) a později má zase dcera tábor :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4245
16.7.15 08:06

My vždy jezdili ze soboty na neděli, případně z neděle na pondělí… a doprava v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.7.15 08:08
@Foltexka píše:
Ahoj holky, jdu pro radu, chceme jet poprvé autem do Chorvatska - asi na Krk. Pojedeme patrně přes noc a teď babo raď, je lepší jet z pátku na sobotu nebo až ze soboty na neděli. Nebo je to zhruba stejné, co se hustoty dopravy týče. Manžel přišel s tím, že mu všichni říkají že ta první varianta je vražda (pátek/sobota). já se zase bojím, že neseženeme v neděli ráno ubytování. Prosím rady od zkušenějších cestovatelek :). Děkuji moc

před 14 dnama jsem se odtud vratili :andel: my jezdime nad ranem na Krk však je to jen 620 km :kytka: takze když pojedete v sobotu třebas ve 3 rano tak idealka :kytka: zalezi v kolik tam chcete byt :kytka:

• Citovat
  • Upravit
7210
16.7.15 08:13

@Foltexka A nemůžete vyjet třeba už v pátek odpoledne? Pochopila jsem, že ubytování budete hledat až tam a to by asi v neděli už mohl být problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.7.15 08:14

Jsem, ráda, že ses ozvala (četla jsem Tvoje nadšené diskuze z pobytu na Krku :). Původně jsem takto chtěla jet, třeba ve dvě ráno, jsme z Olomouce, tak to není tak daleko, ale manžel by prý stejně neusnul, tak nevím. Musíme tam být nejlépe brzo, nemáme zajištěné ubytování. Chceme do Bašky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.7.15 08:16

Gába27: to bychom tam byli asi moc brzo - já fakt nevím. Ale popravdě víc jak cesty se bojím, že neseženeme ubytování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7210
16.7.15 08:20

@Foltexka Nikdy nevíš, co se na cestě stane, jak chytnete kolony… Lépe je být tam dříve, než pak dlouho hledat ubytování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.7.15 08:22

To je pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
16.7.15 08:25

@Foltexka lepsi je to jet pres bratislavu a pak madarsko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
16.7.15 08:28

O tom taky uvažujem, manžel se spíš přiklání k Rakousku - tam to známe, jezdívali jsme v létě spíš do Alp - teď kvůli malé poprvé k moři. Těch variant je fakt hodně a není jednoduché vybrat tu správnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama