Který den plodných dnů dochází k ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katulik29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 31.07.19 11:51
Ktery den plodnych dnu dochazi k ovulaci?

Ahoj. Vim, ze diskuzi je tu plno, ale nikde jsem nenasla odpoved na svoji otazku (viz nadpis). Kdy pri plodnych dnech, dochazi k ovulaci? Nekdy behem nich nebo na konci bilkoveho hlenu?? Dekuji za odpovedi ????

Reakce:
Agáta 84
Kecalka 467 příspěvků 31.07.19 11:53

@Katulik29 Když je bílkový hlen, tak ovu vrcholí..

Katulik29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 31.07.19 11:57

@Agáta 84 A na zacatku nebo na konci plodneho hlenu?

Freya10
Kecalka 448 příspěvků 31.07.19 12:04

Ahojky, to je těžká otázka.
Stejně jako subjektivní vnímání intenzity plodného hlenu (ten má největší význam kolem čípku = teoreticky jej již vidět nemusíš, ale kolem čípku je ho dostatek…apod.).
Nicméně co jsem tak zjišťovala, tak plodný hlen většinou mizí velmi záhy po ovulaci - tzn. drží se max. ještě druhý den o ovu…
Ovšem chceš-li to vědět přesně, tak je nejlepší kombinace měření bazální teploty a ovulačních testů…či ještě lépe folikulometrie u dr ;)

Katulik29
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 31.07.19 12:11

@Freya10 No ted me to zajima spis jen ze zvedavosti :grin: Podle propoctu bych mela mit ovulaci az dnes, ale myslim si, ze byla vcera, to.jsem i citila teochu pravy vajecnik a jakoby slabounkou krec. Dnes uz opravdu plodny hlen nemam, ani kolem cipku. Driv jsem bt merila nekolik mesicu, takze orientacne vim kdy mam ovulaci. Jen jsem nesledovala, kdy probiha ovulace v zavislosti na plodnem hlenu :grin: Ale dekuji za odpoved :blush:

Agáta 84
Kecalka 467 příspěvků 31.07.19 12:13

@Katulik29 Ten den, když se objeví ;)

Váš příspěvek
Reklama