Který do terénu, Hartan nebo Concord?

Anonymní
16.5.17 20:53

Který do terénu, Hartan nebo Concord?

AHoj, prosím poraďte, do kterého kočárku byste šli, když je pro nás prioritou jízda v terénu? Nechci se ale vzdát otočných koleček, možnosti sedačky ve směru i proti směru a velkého prostoru pro prcka. Zaujal nás Hartan racer GTS (s těmi většími kolečky) a Concord wanderer. Případně napište, jaký kočárek máte, když nechcete kočárek do města. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8100
16.5.17 21:01

Pokud kočár hlavně do terénu, je nejlepší mít kolečka za sebou a s ne moc tvrdým podvozkem, většími koly a menší váhou.
Tebou vybrané kočáry neznám, ale pohledově se mi to moc nezdá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5172
16.5.17 21:13

Hartan jsem měla do terénu vybraný, když jsem si ho jela koupit, tak mi ho prodavač rozmluvil, změnili konstrukci a všechna ložiska jsou plast-kov a když jsem řekla, že budu jezdit v Jizerkách a po louce, tak bych jim prý ten kočár přišla po půl roce hodit na hlavu, místo toho nám nabídl Easywalker Qtro, ke kterému jsem za cenu Hartanu koupila i vajíčko se základnou do auta. S kočárkem jsem moc spokojená, nic nevrže, projede všude, je lehounký a hodně skladný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
16.5.17 21:17

Ján bych do terénu nevolila ani jeden z nich. Do terénu to chce velké přední kolečla, ideálně za sebou v řadě přední i zadní. Hartan měla kamarádka a v zimě, když napadlo více sněhu, měla s ním docela problém.
My měli Mutsy urban rider, ale už se nevyrábí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 21:17

@Heivka Aha, tak děkuju. Jenže ten easywalker zase nemá otočnou sedačku :,( já už fakt nevím. Začínám chápat šátkující maminky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.5.17 21:24

@cverunka Já jsem se na Mutsy ptala, protože jeden z mála má jakž takž velká kolečka. Ale on má prý takovou zvláštní konstrukci, že v terénu dost drncá, tak nevím jak který typ. Koukám právě na Mutsy 4rider, tak jdu o něm zkusit něco najít. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
8100
16.5.17 21:25

No ono ty dobré kočárky do terénu moc vychytávek na podvozku nemají.
Většinou to totiž zhoršuje ty vlastnosti, které jsou v terénu důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5172
16.5.17 21:36
@Anonymní píše:
@Heivka Aha, tak děkuju. Jenže ten easywalker zase nemá otočnou sedačku :,( já už fakt nevím. Začínám chápat šátkující maminky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já taky hodně šátkuji (malý výtah a dva psi, s kočárem mám šanci jenom když jde se mnou manžel) jinak ta neotočná sedačka není problém, co jsem zažila, tak všechny děti co byly ve sporťáku otočené k mámě se všemožně otočit tak, aby viděly kam se jede, matka je nezajímala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
16.5.17 21:43
@Anonymní píše:
@cverunka Já jsem se na Mutsy ptala, protože jeden z mála má jakž takž velká kolečka. Ale on má prý takovou zvláštní konstrukci, že v terénu dost drncá, tak nevím jak který typ. Koukám právě na Mutsy 4rider, tak jdu o něm zkusit něco najít. Díky

My jsme s Mutsy pochodili všude možně. Rádi chodíme do přírody, takže polňačky, štěrk, lesní cesty… Všechno projel v pohodě. Konstrukci má hodně specifickou, ale nepřišlo mi, že by drncal. Ten 4 rider už má právě zas ty prední kolečka menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3837
16.5.17 21:59

My jsme taky zvazovali oba zminene a nakonec jsme sli do Britax Go BIG a velka spokojenost, jak teren, tak mesto :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3837
16.5.17 22:00
@Heivka píše:
Já taky hodně šátkuji (malý výtah a dva psi, s kočárem mám šanci jenom když jde se mnou manžel) jinak ta neotočná sedačka není problém, co jsem zažila, tak všechny děti co byly ve sporťáku otočené k mámě se všemožně otočit tak, aby viděly kam se jede, matka je nezajímala.

Moje dite dlouho nechtelo jezdit ke me zady. Dodnes obcas nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
330
16.5.17 22:07

My jsme s podobnými požadavky skončili u Easywalker Sky, a to můj jediný původní požadavek na kočár byl 4 nafukovací kola za sebou ;o) A nedám na něj dopustit, dodnes, kdy už odvozil 2 děti. Je lehký, skladný a má velikou korbu - ve spojení s mými malými dětmi jsem je v ní vozila do 14 měsíců (změněno na sporťák jen kvůli delší cestě autem). Projeli jsme téměř vždy téměř všechno, jen ruční brzda mi občas trochu chyběla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5172
16.5.17 22:29

@nejsem_tu Tak to máte drobečky, syn u Easywalker QTRO korbu přerostl na půl roce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
16.5.17 22:43

Aktuálně používám Hartan racer GTS. Necelých 11 měsíců. Dlouho jsem vybírala, jaký kočárek koupit, jsme dost akcni. V zimě hory, v létě golf… pořád jsme venku. A neměnila bych, jsem s ním opravdu po všech stránkách spokojena.
Jinak já jsem ve finále váhala mezi tímhle Hartanem a Britax Go Next. Ten je prý do terénu také super.
Ať dobře vyberes :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
17.5.17 13:35

My měli Hartan a byli jsme spokojení. Jezdili jsme s ním v terénu i ve městě. Byla možnost dokoupit i větší kolečka, ale ty jsme nekupovali. Chtěla jsem otočnou sedačku, takže jsme zvolili Hartan. Oproti klasickému hlubokému kočárku, co jsme měli byl Hartan trochu tužší a tolik nehoupal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama