Který fast food dělá velké porce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 29.03.18 20:20
Který fast food dělá velké porce?

Ahojda, máme tu známé z USA, rádi si zajdou do fast foodu, ale říkají, že Mekáč i KFC mají proti USA v ČR miniaturní porce. Který fast food dělá větší porce? :-) Jsme z Prahy. Nejsem příznivcem fast foodů, tak nevím. Prosím, nekritizovat, jsou zvyklí na rychlé jídlo, takže je to každého volba. Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 29.03.18 20:29

Tak třeba Turci s kebabem…tam mivam většinou potíže porci dojist. V KFC a Mekaci se nenajím.

novakova.t
Závislačka 3167 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 20:56

@Agneth
Souhlas…kebab..za 70kc mega porce a člověk ani pomalu nedoji a ma tam i daleko vic zeleného nez třeba v kfc :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15080 příspěvků 29.03.18 21:00

Burger king ma vetsi porce nez McDonald nebo Kfc. Ale prijde mne to jako nosit drivi do lesa.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 29.03.18 21:05

Ještě mě napadaji cinske (nebo spíš vietnamske) restaurace. Pokud vam teda nevadí univerzální glutamatova chuť. Ty mivaji také velke porce.

Bábrdl
Generální žvanilka 20465 příspěvků 29.03.18 21:07
@maskovak píše:
Ahojda, máme tu známé z USA, rádi si zajdou do fast foodu, ale říkají, že Mekáč i KFC mají proti USA v ČR miniaturní porce. Který fast food dělá větší porce? :-) Jsme z Prahy. Nejsem příznivcem fast foodů, tak nevím. Prosím, nekritizovat, jsou zvyklí na rychlé jídlo, takže je to každého volba. Dík :kytka:

Takové porce jako v USA nedostanou nikde. V žádném fastu.
A taky limonády jim budou připadat „málo sladké“.

Borůvka1990
Kelišová 5365 příspěvků 29.03.18 21:13
@Bábrdl píše:
Takové porce jako v USA nedostanou nikde. V žádném fastu.
A taky limonády jim budou připadat „málo sladké“.

Přesně tak ;) Ať si prostě objednají dvojitou porci, když se to do nich vejde ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 43812 příspěvků 29.03.18 21:25
@Agneth píše:
Tak třeba Turci s kebabem…tam mivam většinou potíže porci dojist. V KFC a Mekaci se nenajím.

Tez jsem chtela napsat kebab.

Kriss Tina
Závislačka 4522 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 22:06

Kebab, Čína, big burger má větší porce než třeba mekac nebo pak zajít na burger do nějaký restaurace, třeba v pubu dělají obrovský a výborný, ale to už je spíš si tam sednout na pivo a dát si večeři tam než Fast food :D

maskovak
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 29.03.18 23:01

Dik, holky :*

Agneth
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 29.03.18 23:21

@maskovak Bych je hnala s fast foodem. :cert: :lol: Chápu, že jsou zvykli. Ale vis, co je k tomu mimo zvyku vede? Zvlášť když jsou v zahraničí, nemusí se nikam honit a je spousta prijemnejsich alternativ? Urcite to neber jako kritiku, ptám se ciste ze zvědavosti, jejich volbu jim neberu ani nerozmlouvam. ;) Může být ciste jen zvyk tak silný?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 29.03.18 23:59

@Agneth neptala jsem se, respektuji jejich zvyky a prani jako oni ma

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 30.03.18 12:51

@maskovak ty jo, se marně snažím rozpomenout, ale ty porce mi přišly v každé zemi stejné :nevim: jinak co burgerking? Aspoň mě tam ty jejich porce pokaždé málem zabily. Já osobně fastfood to nemusím, ale moje guilty pleasure jsou čínské restaurace :oops: takže kdybych měla někoho vzít na fastfood, asi bych volila čínu. Případně, pokud jim jde o fastfood aby to bylo rychlé a dejme tomu smažené (tj nestojí o tradiční kuchyni), napadá mě smažák a hranolky, to taky seženeš všude a porce to bývá obří :D ty jo se mi ted z představ toho všeho fastfoodu skoro udělalo špatně :lol:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 30.03.18 22:02

@Lalelale :kytka: jo, oproti usa je to fakt u nas male, v tom maji pravdu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama