Reklama

Který fast food dělá velké porce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.03.18 20:20
Který fast food dělá velké porce?

Ahojda, máme tu známé z USA, rádi si zajdou do fast foodu, ale říkají, že Mekáč i KFC mají proti USA v ČR miniaturní porce. Který fast food dělá větší porce? :-) Jsme z Prahy. Nejsem příznivcem fast foodů, tak nevím. Prosím, nekritizovat, jsou zvyklí na rychlé jídlo, takže je to každého volba. Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 29.03.18 20:29

Tak třeba Turci s kebabem…tam mivam většinou potíže porci dojist. V KFC a Mekaci se nenajím.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 20:56

@Agneth
Souhlas…kebab..za 70kc mega porce a člověk ani pomalu nedoji a ma tam i daleko vic zeleného nez třeba v kfc :lol:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 29.03.18 21:00

Burger king ma vetsi porce nez McDonald nebo Kfc. Ale prijde mne to jako nosit drivi do lesa.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 29.03.18 21:05

Ještě mě napadaji cinske (nebo spíš vietnamske) restaurace. Pokud vam teda nevadí univerzální glutamatova chuť. Ty mivaji také velke porce.

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 29.03.18 21:07
@maskovak píše:
Ahojda, máme tu známé z USA, rádi si zajdou do fast foodu, ale říkají, že Mekáč i KFC mají proti USA v ČR miniaturní porce. Který fast food dělá větší porce? :-) Jsme z Prahy. Nejsem příznivcem fast foodů, tak nevím. Prosím, nekritizovat, jsou zvyklí na rychlé jídlo, takže je to každého volba. Dík :kytka:

Takové porce jako v USA nedostanou nikde. V žádném fastu.
A taky limonády jim budou připadat „málo sladké“.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 29.03.18 21:13
@Bábrdl píše:
Takové porce jako v USA nedostanou nikde. V žádném fastu.
A taky limonády jim budou připadat „málo sladké“.

Přesně tak ;) Ať si prostě objednají dvojitou porci, když se to do nich vejde ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 44455 příspěvků 29.03.18 21:25
@Agneth píše:
Tak třeba Turci s kebabem…tam mivam většinou potíže porci dojist. V KFC a Mekaci se nenajím.

Tez jsem chtela napsat kebab.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5010 příspěvků 29.03.18 22:06

Kebab, Čína, big burger má větší porce než třeba mekac nebo pak zajít na burger do nějaký restaurace, třeba v pubu dělají obrovský a výborný, ale to už je spíš si tam sednout na pivo a dát si večeři tam než Fast food :D

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.03.18 23:01

Dik, holky :*

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 29.03.18 23:21

@maskovak Bych je hnala s fast foodem. :cert: :lol: Chápu, že jsou zvykli. Ale vis, co je k tomu mimo zvyku vede? Zvlášť když jsou v zahraničí, nemusí se nikam honit a je spousta prijemnejsich alternativ? Urcite to neber jako kritiku, ptám se ciste ze zvědavosti, jejich volbu jim neberu ani nerozmlouvam. ;) Může být ciste jen zvyk tak silný?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 29.03.18 23:59

@Agneth neptala jsem se, respektuji jejich zvyky a prani jako oni ma

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 30.03.18 12:51

@maskovak ty jo, se marně snažím rozpomenout, ale ty porce mi přišly v každé zemi stejné :nevim: jinak co burgerking? Aspoň mě tam ty jejich porce pokaždé málem zabily. Já osobně fastfood to nemusím, ale moje guilty pleasure jsou čínské restaurace :oops: takže kdybych měla někoho vzít na fastfood, asi bych volila čínu. Případně, pokud jim jde o fastfood aby to bylo rychlé a dejme tomu smažené (tj nestojí o tradiční kuchyni), napadá mě smažák a hranolky, to taky seženeš všude a porce to bývá obří :D ty jo se mi ted z představ toho všeho fastfoodu skoro udělalo špatně :lol:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.03.18 22:02

@Lalelale :kytka: jo, oproti usa je to fakt u nas male, v tom maji pravdu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >