Který je pozitivní?

Anonymní
15.7.15 12:38

Který je pozitivní??

Dobrý den, jdu si k vám pro radu. Testuju pomocí ovulačních testů poprvé tak si nejsem jistá. Který z těchto testů je pozitivní? Jestli tam nějaký je pozitivní. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.7.15 12:40

Rekla bych, ze slabne a ze nejsilnejsi byla 10… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
15.7.15 12:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu si k vám pro radu. Testuju pomocí ovulačních testů poprvé tak si nejsem jistá. Který z těchto testů je pozitivní? Jestli tam nějaký je pozitivní. Děkuji za odpovědi.

taky bych řekla že nejsilnější je 10. - měla jsem v prvním těhotenství taky takovou slabší..

• Nahlásit
  • Citovat

Jo a koukam, ze ovulacni? Tak to bych jako pozitivni nevidela zadny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie

Pozitivni neni zadny :,( jako pozitivni se bere test, kdy testovaci carka je stejne silna, ci silnejsi, nez kontrolni. Coz tady bohuzel neni nikde :,(

• Citovat
  • Upravit
verulicek
15.7.15 12:45

@Pavlínka1988 @Envie holky to není tak úplně pravda..já mám těhotenství z tohoto:

• Nahlásit
  • Citovat
159
15.7.15 12:47

@verulicek „téměř pozitivní“ je ten předposlední. Ono se u ovulačních doporučuje v ty nejpravděopodobnější dny testovat 2× denně, aby to člověk vychytal. Ten okamžik, kdy LH je vysoký, může trvat jenom chvíli a pokud člověk dělá ovu testy před/po tomhle momentu… ten při měření 1× denně nechytneě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46867
15.7.15 12:48
@Anonymní píše:

Tak ani jeden neni pozitivni, co se tyce ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
15.7.15 12:48
@Anonymní píše:

Taky mi nepřijde žádný pozitivní. Ale jak jsem psala výše, radši bych měřila 2× denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
15.7.15 12:49

@verulicek To jsou ovulační testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19173
15.7.15 12:52

Určitě 10.7. ikdyž není pozitivní tak jak by měl být. Ale neztrácej naději, někdo nemá čárku stejně silnou nebo silnější a otěhotní. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
15.7.15 12:52

@Pipet však já vím, ty moje i ty její jsou ovulační..chtěla jsem jen ukázat, že tehdá jsem z toho „skoro pozitivního“ těhotná byla. Záleží jaký test koupí…

• Nahlásit
  • Citovat
24363
15.7.15 12:54

@verulicek Jo aha :oops: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
15.7.15 12:59
@Anonymní píše:

Pokud testuješ po 24h, tak je možné, že jsi jen prošvihla vrchol LH vlnyk jak už tu bylo psáno. Tady není pozitivní žádný test, ale to neznamená, že ovulace neproběhla. Pokud testuješ vždycky večer, tak mohl být test pozitivní 11. ráno a večer při dalším testování už zase slabší. Je lepší při sílícím testu testovat 2× denně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
15.7.15 13:04

Ani jeden, u ovu testů je potřeba, aby testovací čárka byla silnější než kontrolní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama