Který kočár na brusle do terénu?

8.5.17 11:27

Který kočár na brusle ale o terén?

Holky potrebuju kocar na brusle takze s rucni brzdou, ale potrebuju aby zvladl i teren (ne lesni cestu ale fakt teren). Pozadavky mam trojkolka, otocne predni kolo s aretaci, polohovatelne nozicky i zadicka. Ve vyberu mam zatim Janecko, Peg Perego GT3, nebo Teutonii spirit. Vim jsou i lepsi ala TFK apod ale ty jsou uz mimo finance. Janecko jsem mela bylo super. Je u tech dvou neco co by me presvedcilo, ze jsou jeste lepsi? Nebo jeste jiny v podobnych bazarovych cenovych relacich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.5.17 13:29

Já mám quinny speedi, jezdim s nim na brusle, i teren zvladne. Jane no prislo dost neskladne oproti quinny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12066
8.5.17 14:36

@Koblížek21 Teutonia Spirit je skvělý kočár, ale už se bohužel nevyrábí. Takže leda z druhé ruky. Janéčko na mne nedělalo úplně dobrý dojem, bývá poruchové a nelíbila se mi brzda na předním kolečku. PP GT3 je skvělý kočát, ale je málo skladný, třeba v kufru zabere šíleně místa. Osobně bych dneska asi volila TFK, BOB nebo něco podobného z fruhé ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12066
8.5.17 14:47

Co třeba Baby jogger summit x3?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
8.5.17 15:19

Teutonka spirit je skvělý kočár, měla jsem ho. Ale na brusle moc není a do velkého terénu taky ne. Lesní cesty zvládne, ale opravdový terén těžko. Kolo je sice s aretací, ale jako u všech s aretací to kolo není pevné, takže to stejně trochu zatáčí a při nárazu na překážku může aretace povolit a kolo se bloknout. Navíc je přední kolo poruchové. I my s tím měli u druhé dcery problém, naštěstí si s tím můj táta poradil a kočár vytunil, aby se to nestávalo.
Na brusle a do velkého terénu bych volila kočár s velkými koly a předním pevným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:06
@Kakachna píše:
@Koblížek21 Teutonia Spirit je skvělý kočár, ale už se bohužel nevyrábí. Takže leda z druhé ruky. Janéčko na mne nedělalo úplně dobrý dojem, bývá poruchové a nelíbila se mi brzda na předním kolečku. PP GT3 je skvělý kočát, ale je málo skladný, třeba v kufru zabere šíleně místa. Osobně bych dneska asi volila TFK, BOB nebo něco podobného z fruhé ruky.

Ty nize psane uz jsou bohuzel mimo moje moznosti, budu kupovat bazarovy v kazdem pripade.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:07

@lecijasek dekuji, tu teda vyrazuji z vyberu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 18:08

@Kakachna na ten jsem koukala, ale bazarove zrovna k sehnani nejsou, a premyslim, jestli by slo nejak vyresit polohovani nozicek. Ale libil by se mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12066
8.5.17 20:03

@Koblížek21 Tak já bych tu Teutonku nevyřazovala. To, co psala @lecijasek, platí o těhle všech kočárcích. A ještě bych řekla, že musela mít smůlu na kus. Rozhodně považuju teutonia kočáry za kvalitnější, než jsou jané. Jinak my měli spirita pro 2 děti. S každým jsem s kočárem ujela cca 2000 km a bez poruchy. A teď vozí další miminko. :-) Na bruslích jsem s ním byla pravidelně a terénem jsme jezdili furt. :nevim: Jen na oboje bylo potřeba zaaretovat přední kolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
9.5.17 16:34

@Kakachna neřekla bych špatný kus. Obecně je to bolest tohoto kočáru a je to tam na prd udělaný. Tohle se jim prostě nepovedlo. Pokud zapadá kovový kolík do plastu, tak se to prostě časem vykloktá, zvlášť při jízdách v terénu a se zaaretovaným kolem. Tím to potom dostává ještě víc zabrat… Nám normálně začalo kolo vypadávat. Naštěstí táta dělá ve výrobě a opravil mi to a nemusela jsem kupovat celou hlavu předního kola novou. Ale tím, že jsem to viděla rozebraný, tak vím, že to prostě nevymysleli dobře. Stačí si projet pár starších diskuzí a byl to častý problém, hodně se to řešilo a často nechtěli uznávat reklamace. Tenkrát měl výhradní dovozce i návod na stránkách, co se s kočárem nesmí, aby kolo netrpělo a tohle se nestávalo. Jinak to byl super kočár, vychytaný a pohodlný pro dítě i pro matku. A navíc otočitelný sporťák, to moc jiných trojkolek nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama