Který kočárek? Mutsy 3Rider, X-Lander X2 nebo Quinny 3XL?

77
2.6.05 12:07

Který kočárek? Mutsy 3Rider, X-Lander X2 nebo Quinny 3XL?

Dobrý den,
prosím všechny maminky, které mají některý z kočárků (Mutsy 3Rider, X-Lander X2 nebo Quinny 3XL), aby mi napsaly své zkušenosti.
Budeme mít mimi říjen/listopad, takže bych ráda věděla i ty „drobnosti“ jak se osvědčí velikost hlubokého kočárku vůči fusaku atd. Kočárek bude taky dost využíván v „terénu“… (bohužel o rovných hezkých cestách si u nás zatím necháváme zdát).
Nějak se s manželem nemůžeme rozhodnout, tak prosím o pomoc Vás.

Předem moc děkuji.

Olivia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1242
2.6.05 12:55

Olivio,
ja ti sice moc neporadim, jsem teprve tehu, ale co se tyce kocarku, tak mam jasno. U nas to vyhral na plne care 3RIDER MUTSY, a to i proto, ze je nejlehci, budu ho tahat do druheho patra. Uz tady byly nektere diskuze o kocarkach, tak se zkus mrknout…
Preji krasne tehu a dobry vyber kocarku.
Nicol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
2.6.05 20:45

Máme kočárek Quinny Formula 3XL jezdíme většinou terény okolo rybníka atd a je super odpérovaný, lehký a dobře se ovládá, do auta ho naložím bez velké námahy. Můžu jen doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
2.6.05 21:00

Já jsem tedy po druhé těhotná. Při prvním mimi jsem měla Mutsy a byla jsem moc spokojená.Byl lehký a hlavně korba byla prostorná vešlo se tam mimi i s teplým fusakem :) mimi bylo říjnové! Kočárek jsem prodala a za měsíc zjistila,že budu potřebovat kočárek další a taky na říjen :) A teď se rozhoduji také mezi těmito kočárky co ty,Mutsy je super,ale po druhé si ho nekoupím, je moc drahý :( Ten Quinny Freestyle 3Xl je taky pěkný,ale ta korbička je tak na letní mimi. Tak také nevím. Myslím si,že se nevyplatí dávat za koč. přes 20tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2057
9.3.15 20:13

Dobrý večer, oživuju diskuzi… chci se zeptat, máte někdo zkušenost s X Landerem x2? nemůžu nikde najít žádné recenze :(

Díky Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama