Který krém je nej na opruzeniny

29.4.07 18:52

Který krém je nej na opruzeniny

Zdravím Vás dámy. Prosím Vás poraďte, který krém na opruzeniny je nej? Také mě napadla ještě jedna otázka, ne že bych si na tom zakládala, ale špatně se barvím. Dá si při kojení chodit na solárko? Jasně, že jen tak na 5 minut, ale jestli vůbec, nebo to radši vynechat až přestanu kojit.
Díky předem Marťa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7364
29.4.07 19:04

mě se nejvíc osvědčila rybí mastička. Smrdí, ale zvykla jsem si a už mi to ani nepřijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
29.4.07 19:10

taky se pridavam k rybi masticce, i kdyz Standik je opruzeny jen pri zubech a to nepomaha vubec nic :roll: (mame ted zase obdobi rustu zubu).....

a se solarkem bohuzel neporadim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
29.4.07 19:32

U nás opruzeniny vždy zaručeně vyléčilo sádlo , a to během jednoho dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
29.4.07 19:55

My jsme vyzkoušeli všechno možný , přes rybí , weledu , pomohl nám jedině , když nám dr. předepsala imazol , do tří dnů jsme byly bez :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.07 20:04

Ahoj.

Radimovi zabíral Pevaryl. Hanka je (ťuk, ťuk) bezopruzeninová. :D

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
29.4.07 20:29

Nám taky vyhovuje rybí mastička.Ale je pravda že Filípek na opruzeniny netrpí.Mažeme preventivně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
29.4.07 20:45

Ja hlasuji pro Bepanthen :-)), kdyz uz se Bara oprudi, tak jedine on je nas sampion :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
29.4.07 20:58

Ahoj,
na zadek preventivně Bubchen, při ošklivých opruzeninách /už s kvasinkama/ Imazol pasta.
Solárko při kojení můžeš.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
29.4.07 21:44
lena123 píše:
My jsme vyzkoušeli všechno možný , přes rybí , weledu , pomohl nám jedině , když nám dr. předepsala imazol , do tří dnů jsme byly bez :wink:

Mám úplně stejnou zkušenost, měli jsme velké opruzení ve 14dnech, po Imazolu se to ztratilo. Teď preventivně dávám Rybilku a když něco málo zčervená tak dám červený Aviril (je takový sušší -s pudrem) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
29.4.07 21:46

Ahoj, přesunula jsem diskusi do kosmetiky - váhala jsem nad dětskými nemocemi = opruzeniny, ale jde o krém, tak jsem ho dala nakonec ke kosmetice :)

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19991
30.4.07 09:07

Na pravidelné mazání popřebalování se mi nejvíc osvědčil Aviryl (taková červená malá tuba).
V případě opruzenin nejlíp genciálka a sádlo, občas jsem mazala taky Imazolem, zpočátku i calciovkou, ale nebyla jsem s ní až tak spokojená (+ bepanthen nezabíral a rybilka mi děsně smrděla, tak jsem jí hned někomu darovala).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
30.4.07 09:30

Ahojky,
na léčbu opruzenin je výborné cokoliv s obsahem oxidu zinečnatého , například ten červený Aviryl ( mají ho v DM) nebo v testech výborně vyšel Penaten (dostání v lékarnách). Mě se i výborně osvědčil Menalind mast s obsahem ZnO,potom jsem ho preventivně používala na namazání zadečku na noc , když celou noc nepřebaluju.¨ . Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
30.4.07 12:41

Ahoj, ten Imazol je skvělý, ale smí se používat jen v opravdu opruezninových stavech. Jinak my jsme používali od Nivey ten krém na opruzeniny a skvělý. Pravda, připlatili jsme si, ale stálo to za to. Kamarádka tou Niveou taky vyléčila opruzeninu. Tak hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
30.4.07 14:47

na opruzeniny PYTIOL a jinak mažeme krémem od Bubchen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu