Který přítel byl ten poslední?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:34
Který přítel byl ten poslední?

Ahoj, zajímalo by mě, kolik jste měli vážných vztahů, než jste se vzali se svým mužem. Jsem po rozchodu, s přítelem jsme plánovali budoucnost ale už je to pryč..a mě teď trápí to, že jsem o to přišla, jestli se vůbec ještě někdy zamiluju do někoho jiného..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lex1
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 09:39

Vážných vztahů? Asi 5, z toho 2 manželství.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 20.07.18 09:41

Není na to žádná norma kolik jich musí být než to klapne. Někdo si vezme toho prvního, jiná ani toho 10. A ani to že jsem s mužem 10 let nemusí znamenat, že je ten poslední :nevim: Protože nikdy nevíš a do hrobu se ještě nechystám

Příspěvek upraven 20.07.18 v 09:42

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:41

S přítelem jsem byla skoro 4 roky a bojím se, že už si jiného partnera nenajdu, že jo nebudu milovat tak moc jako předchozího..

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 20.07.18 09:43
@Anonymní píše:
S přítelem jsem byla skoro 4 roky a bojím se, že už si jiného partnera nenajdu, že jo nebudu milovat tak moc jako předchozího..

To byl tvůj první?

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 20.07.18 09:44

Pred soucasnym partnerem jsem mela jeden vazny osmiletý vztah.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, kolik jste měli vážných vztahů, než jste se vzali se svým mužem. Jsem po rozchodu, s přítelem jsme plánovali budoucnost ale už je to pryč..a mě teď trápí to, že jsem o to přišla, jestli se vůbec ještě někdy zamiluju do někoho jiného..

Poslední byl Venca a budeš se zamilovávat celý život. :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:44

Ano, můj první, byli jsme spolu od 16, takže celou pubertu jsme prožili spolu, byl můj první ve všem

mrav
Neúnavná pisatelka 18025 příspěvků 20.07.18 09:45

Měl jsem čtyři vztahy a pátá byla má žena. Ta už, bohužel, zemřela.

pikola
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 20.07.18 09:47
@Anonymní píše:
Ano, můj první, byli jsme spolu od 16, takže celou pubertu jsme prožili spolu, byl můj první ve všem

Tak někdo je vždycky první. Jsi mladá, máš ještě spoustu věcí před sebou. To přebolí a bude zase dobře. :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.18 09:49

Věřím v to, že si najdu super chlapa pro život. Ale je to čerstvé a pořád na něho myslím, pořád ho miluju a děsí mě ta představa, že si najde jinou slečnu a bude ji říkat to co mě, bude s ní plánovat budoucnost..

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 20.07.18 09:53

Dva, třetí je manžel :)

Anna766
Hvězda diskuse 70580 příspěvků 20.07.18 09:55

Pár vztahů kolem a po pubertě neberu jako vážnè,takže vážný byl jen jeden.Partner s kterým jsem žila a rozchod přišel před svatbou.Pak přišel další váżný vztah,svatba a jsme spolu pořád.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 20.07.18 09:58
@mrav píše:
Měl jsem čtyři vztahy a pátá byla má žena. Ta už, bohužel, zemřela.

To jsem nevedela. Je mi to moc lito. :srdce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19829 příspěvků 20.07.18 09:59
@Anonymní píše:
Ano, můj první, byli jsme spolu od 16, takže celou pubertu jsme prožili spolu, byl můj první ve všem

povětšinou někdo takový je. První láska…
Občas vydrží, ale většinou ne, a je to i dobře. Zjistíš co chceš a co nechceš a u dalšího vztahu už budeš třeba trochu rozumnější ve výběru.
Já měla jeden dvouletý vztah, pak pár jednorázovek, než jsem skončila se svým nynějším partnerem.
A občas mi tak leze na nervy, že bych ho nejradši vyměnila za nějakej jinej model :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >