Reklama

Který robot se vám líbí víc jako maskot?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 11:54
Který robot se vám líbí víc jako maskot?

Ahoj, dcerka postoupila do finále soutěže Sberbank o návrh nového maskota, je to docela vtipná soutěž, tak kdo chcete, mrkněte na jejich FB, která ze dvou roztomilých robotek se vám líbí víc;) pozor- nežebrám o hlasy;), proto zde ani neuvedu který je náš;) a dávám to anonymně, aby se to nedalo zjistit ani z mého jména;);) výhru mají stejně jistou oba finalisté;) jen mi to přišlo jako hezká dětská soutěž a sama jsem zvědavá, který se bude líbit víc, a čím víc nezaujatých lidí rozhodne, tím spíš vyhraje pěknější maskot a ne člověk který uhoní o lajky víc svých kámošů;)

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 06.10.18 12:17

Dcerka je dobrá, ať už nakreslila jakoukoliv.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 06.10.18 12:24

Robot tvé dcerky se mi líbí více ;) (za předpokladu, že má detektivní chvilka byla úspěšná :mrgreen: )

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 06.10.18 12:29

Oba jsou moc pěkní ;) kdybych musela vybrat volila bych asi toho modrého ale je to těžká volba :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 12:40
@jenny.fields píše:
Dcerka je dobrá, ať už nakreslila jakoukoliv.

Oni si to přizpůsobili, jakoby udělali 3D a tak, původní oba obrázky lze vidět pod tím v komentářích:) Jinak díky:)

a12
Vesmírná mluvilka 31089 příspěvků 06.10.18 12:59

Kdyz kouknu na originalni obrazky tak se mi vic libi adina.. U toho upravenyho tezko rict :think:

Alušáček
Závislačka 3129 příspěvků 06.10.18 13:15

Oba roboti se mi líbí, Lili malinko víc i kvůli charakteristice povahy ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >