Který sprchový gel používáte při těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra.novakova24
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 13:34
Který sprchový gel používáte při těhotenství?

Ahoj holky, mám na vás prosbičku :) :) Čekám první miminko a začala jsem přemýšlet o tom, co si dávám na tělo a jak to může působit i na miminko. Řešily jste při těhotenství nějakou přírodní kosmetiku? Máte tip na produkt, který máte osvědčený? Moc díky za pomoc :potlesk: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 07.12.18 13:36
@petra.novakova24 píše:
Ahoj holky, mám na vás prosbičku :) :) Čekám první miminko a začala jsem přemýšlet o tom, co si dávám na tělo a jak to může působit i na miminko. Řešily jste při těhotenství nějakou přírodní kosmetiku? Máte tip na produkt, který máte osvědčený? Moc díky za pomoc :potlesk: :srdce:

Myla jsem se tím samý nebio sprcháčem z drogerie jako před otěhotněním.

Terkapali
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 13:36

Já Teda u prvního dítěte i teď používám. Pořád to stejně jak když tehu nejsem :mrgreen:, jedině co používám navíc intimní sprchac

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:36

@petra.novakova24 ja nevim ale prijde mi ze resis blbosti :think: jak se muze sprchovy gel dostat k miminku?

petra.novakova24
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 13:37
@Russet píše:
Myla jsem se tím samý nebio sprcháčem z drogerie jako před otěhotněním.

No já se bojím aby se to třeba nějak nepřeneslo na miminko nějaká ta chemie co do toho nalejou nebo tak něco. A potom i při kojení… Ale možná se jen strachuju zbytečně :?

smurfka
Vesmírná mluvilka 30152 příspěvků 07.12.18 13:37

:roll: ne toto jsem fakt neřešila..
jestli to tak řešíš, myj se jen čistou vodou :palec:

petra.novakova24
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 13:38
@Anonymní píše:
@petra.novakova24 ja nevim ale prijde mi ze resis blbosti :think: jak se muze sprchovy gel dostat k miminku?

Myslím pak už i po porodu, že třeba ta chemie co je ve sprchových gelech někde za dvacku může miminku ublížit

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9291 příspěvků 07.12.18 13:38

V obou těhotenstvích jsem se myla a stále myju (34tt) tím samým sprcháčem. Zase tolik bych se nepozorovala a nehrotila všechno ;) budeš mít to těhotenství mnohem klidnější :)

neila
Extra třída :D 11253 příspěvků 07.12.18 13:38

Miminku nejvíc prospívá, když je maminka v klidu a pohodě a neřeší ptákoviny :kytka: takže pokud nemáš nějaký kožní problém, zůstaň u svých osvědčených přípravků :hug: Pro svůj dobrý pocit můžeš začít věnovat víc pozornosti rostoucímu bříšku a máznout ho něčím lepším, třeba BiOil je fajn :palec: Jinak já dlouhodobě používám kosmetiku Yves Rocher, bez ohledu na stav :lol: :mavam:

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 07.12.18 13:40
@petra.novakova24 píše:
No já se bojím aby se to třeba nějak nepřeneslo na miminko nějaká ta chemie co do toho nalejou nebo tak něco. A potom i při kojení… Ale možná se jen strachuju zbytečně :?

Tak to bys měla přestat dýchat, protože víš conje ve vzduchu bacilů a nečistot?

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3074 příspěvků 07.12.18 13:40

Ja si sedim na prstech. To jako vazne? Myj se tim,cim obvykle.

Terkapali
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 1 inzerát 07.12.18 13:40

@petra.novakova24 úplný nesmysl :mrgreen :mrgreen: nad tím vůbec nepremyslej…To bys. Musela řešit vse, sex, prsty gynekologa, lubrikanty apod… : :mrgreen: :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 07.12.18 13:40
@petra.novakova24 píše:
Myslím pak už i po porodu, že třeba ta chemie co je ve sprchových gelech někde za dvacku může miminku ublížit

Tak já se nemyju sprcháčem za dvacku :nevim:

petra.novakova24
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 13:41

Holky nemyslela jsem to nějak zle. Spíš jenom ty obavy, všude na mě křičí nějaké bio eko a člověk ani neví co vybírat :? ale je pravda, že to možná až moc hrotím nevím no..

Lekninka91
Extra třída :D 10473 příspěvků 07.12.18 13:41

Neřešila.. Některý ženský fakt neví už co by :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >