Který těhu test obsahuje nejvíce barviva?

Anonymní
29.3.21 12:53

Který těhu test obsahuje nejvíce barviva?

Zdravím holky,
Prosím o vaše zkušenosti. Který těhu test má podle vás nejvíce barviva? Tedy ukáže čárku nejdříve?
Dr. max, mama test/sluníčko (to je podle mě to stejné), pepino nebo in time?
Vše desítkové.

Děkuji :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7613
29.3.21 12:55

Po vynechani menstruace to ukáže každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
29.3.21 12:56

Ukáže ti to každý pokud těhotná budeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 12:56

@JancaS84 díky za odpověď, ale otázka zněla jinak ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1017
29.3.21 12:57

Jo, princip těhotenských testů je totiž o obsahu barviva. :zed: Bych chtěla mít tyto starosti. Běž radši chlapovi uvařit oběd než mu mávat před očima s nejvíc obarveným testem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 13:05

Ježíš ženský vy jste teda podrážděný. Když nevíte odpověď na otázku tak nepíšu raději nic ne?
Jinak manželovi už jsem navařila a ničím mu před očima nemávám. Možná byste měly jít vařit vy, aspoň byste neměly čas být tak jedovaté…
To barvivo mě jen zajímalo, nevím který test je lepší, tak abych věděla jaký koupit. Ale jestli vám to tak vadí tak to se tedy velice omlouvám. Hlavně že je tady miliarda fotek negativních testů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 13:06

@prejeta_zaba jinak vím jak funguje těhotenský test ;)

• Citovat
  • Nahlásit
7613
29.3.21 13:08
@Anonymní píše:
@JancaS84 díky za odpověď, ale otázka zněla jinak ;)

Jelikož se má testovat po vynechani menstruace protože ti nikdo nezaručí, že zazodek s ní neodejde. Považuji svou odpověď za naprosto správnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 13:16

@JancaS84 vím kdy se má testovat. Jen jsem chtěla vědět, který test má nejvíce barviva.

• Citovat
  • Nahlásit
365
29.3.21 13:24

Já si myslím, že to o barvivu není. Důležité je, aby se ti vykreslil C proužek (kontrolní), a pokud bude test pozitivní, vykreslí se i T proužek. Tak ať ti to vyjde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
29.3.21 13:27
@Anonymní píše:
@JancaS84 vím kdy se má testovat. Jen jsem chtěla vědět, který test má nejvíce barviva.

No a vždyť jsme ti rekli, že pokud budeš těhotná tak ti to ukáže každej. Je snad jedno jestli ta čárka bude slabší nebo silnější. Důležitý, že tam bude. Nebo ty nějak špatně vidíš, že ji potřebuješ co nejsilnější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 13:32

@Mosie děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 13:37

@JancaS84 Tak jo, když to musíme rozebírat proč to chci vědět.
Mám zpoždění, dnes na testu slaboučkej dušík. Tak jsem chtěla jen vědět, jestli by mi to jiný test neukázal líp, jestli tam něco opravdu je nebo ne. Tak se omlouvám, asi jsem nedočkavá. Ale o mimčo už jsem přišla, bylo to mimoděložní. Tak se bojím, aby se to neopakovalo, když vidím toho ducha…

• Citovat
  • Nahlásit
7613
29.3.21 13:59
@Anonymní píše:
Mám zpoždění, dnes na testu slaboučkej dušík. Tak jsem chtěla jen vědět, jestli by mi to jiný test neukázal líp, jestli tam něco opravdu je nebo ne. Tak se omlouvám, asi jsem nedočkavá. Ale o mimčo už jsem přišla, bylo to mimoděložní. Tak se bojím, aby se to neopakovalo, když vidím toho ducha…

To, že by ti to jiný test ukázal silneji ti nic neřekne o prosperitě těhotenství. Udělej si za 2 dny stejný test znovu a uvidíš jestli bude čárka silnější. Nebo si pak zajdi na krev. Teď stejně nic nevyzkoumas. Musíš čekat a doufat, že to bude v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
29.3.21 14:00
@Anonymní píše:
Mám zpoždění, dnes na testu slaboučkej dušík. Tak jsem chtěla jen vědět, jestli by mi to jiný test neukázal líp, jestli tam něco opravdu je nebo ne. Tak se omlouvám, asi jsem nedočkavá. Ale o mimčo už jsem přišla, bylo to mimoděložní. Tak se bojím, aby se to neopakovalo, když vidím toho ducha…

Pokud máš zpoždění a jen slabého ducha, tak se nic odhadnout nedá. Udělej test ráno, obden a stejnou značku, barvivo neřeš. A krom toho tady po holkach úplně zbytečně štěkáš, mají pravdu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat