Který z těchto hlubokých kočárků?

5
27.1.21 21:52

Který z těchto hlubokých kočárků?

Vybírám mezi Chicco Trio Best Friend, X Lander X Pulse s korbou Pram light a Britax GO BIG 2. Bohužel vzhledem k situaci se do obchodů k porovnání jen tak nepodívám, tak budu ráda za Vaše doporučení/zkušenosti jak s hlubokými verzemi tak sportaky u těchto kočárků. Případně alespoň typ na nejlepší hluboký kočárek z těchto tří. Děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1709
27.1.21 21:59

Podle mě z těchto tři nejkvalitnější značka Britax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10927
27.1.21 23:13

Chicco i x-lander nejsou podle mě odpružené (kdyžtak mě opravte), Chicco kolečka na nic a navíc má sportovní sedačku polohovatelnou pouze uprostřed v kloubu, tj. miminko spí s pokrčenýma nohama jakoby vsedě, jen sklopené. Nemůže se natáhnout. Podle mě prasárna na děti, tenhle typ sedaček.
Nejkvalitnější značka je jasně Britax, ale i tam bych řešila to odpružení a kolečka. Záleží, kde chceš jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
29.1.21 07:03

Děkuji moc za reakci. Zatím u mě byl favorit X-Lander i kvůli sportaku, ale teď se kvůli lepšímu odpružení přikláníme k Britaxu. Jinak jezdit budeme hlavně po Praze a jiných městech, občas na zpevněných cestách v parcích. U sportovní verze bych ale ráda občas i na nějakou cestu do lesa. Takže teď zvažují, zda nekoupíte bazarovou hlubokou korbu Britaxu a pak kvalitnější sporťák. Nebo nemáte zkušenosti se sportakem Britax?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10927
29.1.21 22:43
@Perola píše:
Děkuji moc za reakci. Zatím u mě byl favorit X-Lander i kvůli sportaku, ale teď se kvůli lepšímu odpružení přikláníme k Britaxu. Jinak jezdit budeme hlavně po Praze a jiných městech, občas na zpevněných cestách v parcích. U sportovní verze bych ale ráda občas i na nějakou cestu do lesa. Takže teď zvažují, zda nekoupíte bazarovou hlubokou korbu Britaxu a pak kvalitnější sporťák. Nebo nemáte zkušenosti se sportakem Britax?:)

Ja kupovala kocar podle sportaku, hluboka korba nebyla priorita. Mam Baby Jogger.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat