Reklama

Který z těchto snubáků?

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 08.05.18 18:56
Který z těchto snubáků?

Takže žluté kroužky se mi vůbec nelíbí. Který z těchto druhů se vám nejvíc líbí? Případně hoďte fotku svého snubáku :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 08.05.18 18:58

@GabinkaCh všechny jsou krasne, my máme podobne těm prvním, jen ve zlatě.

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4200 příspěvků 08.05.18 18:58

Mně se líbí ty první, já ho mám podobný, ale ve žlutém zlatě

Zwetta
Kecalka 373 příspěvků 6 inzerátů 08.05.18 18:59

Nahoře vlevo

terien
Kelišová 7473 příspěvků 08.05.18 18:59

Až na ty druhé jsou krásné všechny

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 08.05.18 19:00

Já jenom přidám obecně svojí zkušenost s tím, co nám doporučovali, když jsme snubáky vybírali my. Určitě ať nebereme zlaté dvoubarevné, že se odřou, protože je tam jenom vrstvička toho bílého zlata. A pak není úplně ok řešit moc reliéfy a všemožné plošky, protože se časem uhladí a nic už vidět nebude.

Ale záleží, jak moc, ty prstýnky chce člověk nosit.

Janča209
Kelišová 5948 příspěvků 08.05.18 19:06

@GabinkaCh Máme podobné hned tomu prvnímu, takže za mě ten. :)

Soňa Zacharová
Závislačka 3363 příspěvků 08.05.18 19:09

Za mě ty první. Nám doporučili buď jen zluté zlato nebo bíle zlato nebo stříbrné nebo chirurgická ocel bez kamínků a různých povrchu že se to časem odře a oprava stojí víc než nové. My osobně chtěli chirurgickou ocel tak jsme zvolily s dvěmi rýhami vis foto a do vnitř jsme si dali jména a datum svatby.

Majdina82
Závislačka 2871 příspěvků 08.05.18 19:10

Já bych vybrala první zleva nebo ty spodní. Taky jsem si teď kupovali z bílého zlata.

Tunrida
Hvězda diskuse 47213 příspěvků 08.05.18 19:10

My máme podobné těm posledním. Ještě bych brala ty první. ale nemáme je zlaté.

Tunrida
Hvězda diskuse 47213 příspěvků 08.05.18 19:12
@Soňa Zacharová píše:
Za mě ty první. Nám doporučili buď jen zluté zlato nebo bíle zlato nebo stříbrné nebo chirurgická ocel bez kamínků a různých povrchu že se to časem odře a oprava stojí víc než nové. My osobně chtěli chirurgickou ocel tak jsme zvolily s dvěmi rýhami vis foto a do vnitř jsme si dali jména a datum svatby.

My máme ocelové s tím pískováním 5 let a zatím jsou netknuté, vypadají pořád stejně. Muž ho teda moc nenosí, ale já jo :lol:

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 18768 příspěvků 08.05.18 19:13

@GabinkaCh

Krásné jsou všechny, jen počítat s tím, že ty matné a pískované se časem ohladí a kamínky mohou vypadnout, bude potřeba na ně dát větší pozor než na klasické s rytinkama, jinak jsou moc hezké ;)

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 18768 příspěvků 08.05.18 19:15
@Tunrida píše:
My máme ocelové s tím pískováním 5 let a zatím jsou netknuté, vypadají pořád stejně. Muž ho teda moc nenosí, ale já jo :lol:

Já myslím, že na ocelových to dýl vydrží, známé na zlatých to pískování zmizelo dost rychle, ale určitě záleží, jak to kdo nosí, její manžel ho má jak nový, protože ho moc nenosí :)

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 08.05.18 19:16

Máme dvou barevné, nosíme oba denně, ani po letech jim nic není, i rytiny jsou vidět stále stejně. Jinak bych vybírala hlavně podle toho, jaké další šperky nosíš, já proto chtěla dvoubarevné, můžu si k tomu vzít hodinky zlaté i stříbrné a náramky také jakékoliv.

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 08.05.18 19:16

Naše snubáky. Dělám ve zlatnictví tak vybírání bylo dlouhé :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama